odesílání sms

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
dvorakpetr
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř úno 17, 2010 18:43
Zařízení: HTC HD2

odesílání sms

Příspěvek od dvorakpetr »

Dobrý den, potřeboval bych poradit, koupil jsem si nový HTC HD2 a mám problém při odesílání sms, tj, že některé sms i když dám odeslat tak se uloží do zpráv k odeslání a neodešlou se, máte nějaký donrý tip?

díky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

odesílání sms

Příspěvek od htcjirka »

Milionkrat reseno,staci hledat,resi to samotny hotfix od HTC ze stranek podpory.

http://www.htc.com/cz/supportdownloadli ... sd&cat=all" onclick="window.open(this.href);return false;
dvorakpetr
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř úno 17, 2010 18:43
Zařízení: HTC HD2

odesílání sms

Příspěvek od dvorakpetr »

v podpoře jsem to hledal, ale bohužel, nejsem v tomto zcela známý, nějaké podrobnější info?
pavča
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned úno 07, 2010 20:15
Zařízení: HTC HD2

odesílání sms

Příspěvek od pavča »

No mě se párkrát stalo, že jsem při psaní SMS a při vkládání příjemce omylem ťuknul na řádek adresáře, kde nebylo telefonní číslo, ale mailová adresa, protože pokud je u kontaktu uloženo číslo a mail, tak v seznamu pro telefonování se v nabídce objeví jen jeden řádek s číslem a v seznamu pro SMS se v nabídce objeví dva řádky, jeden s číslem a druhý s mailem.
dvorakpetr
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř úno 17, 2010 18:43
Zařízení: HTC HD2

odesílání sms

Příspěvek od dvorakpetr »

HTC mám pouze týden a už se mi to stalo 3x, takže je to takové znepokojivé, prosím o nějakou podrobnější radu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

odesílání sms

Příspěvek od htcjirka »

V me odpovedi mas odkaz...je to cesky...umis cist?
Naistaluj Aktualizace pro HTC HD2 – Aktualizace nové funkce SMS,ktery resi kompletni problemy s SMS,nejen pomale nacitani,problemy s odesilanim a jine.Soubor ma priponu exe,ale spousti se primo z pristroje,tam kam si ho nakopirujete.

Navic brzy bude dostupny update cele rom i pro vychodni Evropu,coz je nas region,takze vsech 5 hotfixu,ktere na strance HTC podpory jsou uz nebude treba.
Meggy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob led 02, 2010 12:49
Zařízení: HTC HD2, DELL STREAK

odesílání sms

Příspěvek od Meggy »

mě se po tomto fixu zprávy posr*** úplně

nejde konverzační režim
nejde 3D prohlížeč zpráv (lze jen pročítat a označovat za přečtené)

zkusil jsem Handy SMS, ale tam prozměnu zase SMS vůbec neodejde :(

znáte někdo slušnej program na SMS (ideální, aby podporoval konverzační režim - ten mě vyhovuje nejvíc)

případně nastavit, aby se SMSky spouštěli v původním HTC Sense (nyní MobileShell)
LukášST
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned úno 14, 2010 11:55
Zařízení: HD2

odesílání sms

Příspěvek od LukášST »

meggy: Udělej zálohu a HardReset ;) pak hotfix, obnov zálohu jen s smskama a třeba číslama a měl by bejt klid.
Pokud ne, tak novou ROMku z http://sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false;
Meggy
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob led 02, 2010 12:49
Zařízení: HTC HD2, DELL STREAK

odesílání sms

Příspěvek od Meggy »

LukášST: jo to je samo jedna z variant, ale tu si nechávám až nakonec....určitě se najde někdo kdo se ve win hrabe od rána do večera a poradí snad co kdo pořešit

hotfix už rozhodně dávat nebudu, od té doby se to právě s*re

-- doplnění předchozího příspěvku (úte bře 30, 2010 7:53) --

tak po nové ROM a HR jsem na tom stejně, fon je sice čistej a funguje skvěle, ale s SMS pořád problém...přes HTC SMS jde, přes jiný program neodesílá SMS (ty se odešlou až ve chvíli kdy pošlu sms z HTC, v tu chvíli odejdou i všechny sms i z jiných programů)
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

odesílání sms

Příspěvek od matodrummer »

Tak ja mam stale tento problem (nahodile neodosielanie sms) aj na ROM 1.66, kde to "uz malo" byt vyriesene. Co mam viac robit, aby mi tento telefon bol schopny odoslat kazdu sms? Prosim poradte. Dakujem
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

odesílání sms

Příspěvek od Libunda »

Udělal si po instalaci nové 1.66 HR??
Další info: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 24&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Ante
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát lis 27, 2009 21:38
Zařízení: Samsung Galaxy Mega 6,3+NOTE3+Yoga tablet 2-1051L
Bydliště: Hradec Kralove

odesílání sms

Příspěvek od Ante »

Tady je podle me dulezite rici, ze SMS v prostredi Sense nakonec kazdemu chodi, ale jakmile pouzije jiny programek na "spravu SMS", SMS-ky zustavaji v neodeslanych. Tataz situace je s mazanim dorucenek - SMS Report Eraser mi zafungoval jedine v pripade, ze jsem se zbavil Sense a "nalil jsem si cisteho vina" ;) - HTC Rom Miri XtraLight. A uz mi korektne slape i treba programek pro spravu konmtaktu a SMS pres PC - "Efficasoft Mobile Express".
Takze prostredi Sense je prekazkou pro dost programu tvorenych pro Windows Mobile...
niceboy1987
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon kvě 17, 2010 20:03
Zařízení: HTC HD2

odesílání sms

Příspěvek od niceboy1987 »

Ahojte,

Mam tak isto problem s odosielanim SMS.. Kupoval som Telefon v Nemecku a je tam nainstalovany ROM T-Mobile 1.72.111.4 no neviem odosielat sms. Vie mi niekto poradit...
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

odesílání sms

Příspěvek od Libunda »

všechny otázky ohledně problémů se SMS jsou tu již mnohokrát zodpovězené.
Tím že budete líní hledat, začne být toto FORUM nepřehledné !!!

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů