Opera Mobile 10 Beta3

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od jarsou »

Vyšla nová Opera Mobile 10 Beta3, která konečně Flash Player obsahuje, takže konečně nahradí Skyfire.
Zatím mi běží ok! Např. ČT24 hraje bez problému. Škoda, že ČT přešla na OH na Silverlight, jinak jsme se mohli krásně koukat... :tlem:

http://www.opera.com/mobile/download/" onclick="window.open(this.href);return false;

-- doplnění předchozího příspěvku (pon úno 15, 2010 19:59) --

Tak jsem konečně našel stránky s televizí OH, která jede v našem regionu, ve Flashi, ale bohužel ani ta Opera 10 je nepřehraje....

http://www.eurovisionsports.tv/olympics/" onclick="window.open(this.href);return false;
Lugo
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob lis 28, 2009 8:58
Zařízení: HTC HD2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od Lugo »

Vyzera vyborne, povodna sa automaticky otacala , tato sa nechce, neviete ako to nastavit bez externych aplikacii?
ondraV
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: úte pro 01, 2009 15:12
Zařízení: Nokia Lumia 920

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od ondraV »

v HKCU/Software/HTC/HTCSENSOR/GSensor/ModuleName vytvoř String Value "Opera10" --> String s cestou k programu např. "\Storage Card\Program Files\Opera Mobile 10\Opera10-armv4i.exe" a v HKCU/Software/HTC/HTCSENSOR/GSensor/WhiteList pak "Opera10" s hodnotou "OM10-ML-MainWndClass"
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od mystif »

Tak já nevím kde dělám chybu ... Opera nainstalována. Flash třeba na těhlech stránkách mi nejede ... http://www.bpm.dj" onclick="window.open(this.href);return false; a když dám ČT24 tak mi to hlásí že nemám zásuvnej modul. Nevíte co s tím? Děkuju za radu
Doli
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv pro 03, 2009 1:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: České Budějovice

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od Doli »

Já nevím kde Jarsou zjisitl že podporuje flash, mě teda nic nepřehrává. Je to pořád stárá známá Opera mini.
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od jarsou »

Což o to, najít to nebylo tak obtížné:

http://wmmania.cz/software/internet/opera-mobile-10/" onclick="window.open(this.href);return false;

a i to http://www.bpm.dj" onclick="window.open(this.href);return false; mi teď běží, tedy aspoň ta reklama s medvídkama. Večer zkusím....

Jinak ČT24 bez problému a žádný zásuvný modul to nechtělo. Normálně jsem tu Operu nainstaloval na kartu, naučil ji pomocí BsB otáčet, pomocí ZOOM zvětšovat. Flash se zapíná v Settings - Advanced - Plug-ins - On. Pak to tam, kde je Flash, udělá velkou bílou šipku, na tu klepnout a jede to. Pokud se na obraz 2x ťukne, tak se to otevře v přehrávači.
Fakt ale je, že mouchy ještě má, občas tomu nestačí paměť, hlavně když se pouští video např v TV kvalitě....
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od Pistolník »

2 Doli. Tady se nebavíme o Opeře mini, ale Opeře Mobile. To jsou dva různé prohlížeče. Neděláš chybu zde?
A jinak, flash je potřeba v nastavení Opery povolit. Defaultně je vypnut.
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od mystif »

Tak i když jsem to zapnul tak mi to nejede :-( Pořád mě to žádá o upgrade Flash ... safra to musí bejt ještě něco.
Burster
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: čtv pro 10, 2009 18:45
Zařízení: HTC HD2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od Burster »

mel jsem stejny problem, doinstaloval jsem flash lite a jede to. http://www.adobe.com/eeurope/products/flashlite/" onclick="window.open(this.href);return false;
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od mystif »

Tak já se na to vykašlal ... dal jsem Skyfire a jede to v pohodě. Nebo aspon to co od prohlížeče očekávám. Nechápu, že to Opera neumí.
gill88
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned pro 06, 2009 13:33
Zařízení: htc hd2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od gill88 »

třeba na youtube to funguje,ale na facebooku to fakt porad chce po tobe ten flash
Doli
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv pro 03, 2009 1:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: České Budějovice

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od Doli »

Pistolník píše:2 Doli. Tady se nebavíme o Opeře mini, ale Opeře Mobile. To jsou dva různé prohlížeče. Neděláš chybu zde?
A jinak, flash je potřeba v nastavení Opery povolit. Defaultně je vypnut.
Nene, to byl jen preklep. Ale musim se omluvit po nastaveni to opravdu funguje. :idea:
Marek T.
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát pro 04, 2009 19:25
Zařízení: omnia II

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od Marek T. »

Prosím vám o radu. Nainstaloval sem si novou operu a jsem s ní velice spokojen. Jediná věc, která mě v posledních dnech opravdu hodně trápí, že nemám jak přehrát flash. Vše co je tady o tom napsáno sem udělal. Šel jsem do nastavení a nastavil, co bylo potřeba. Poté jsem si stáhnul Flash lite 2.1 sice z jiného linku než je uveden tady , protože ten co je tady vůbec nemůžu rozběhnout. U youtube mě to hodí do windows media playeru, což mi nevadí, ale u Stream.cz nebo třeba Nova.cz nebo třeba Redtube.com kliknu na tlačítko play a nic se neděje. Popřípadě mi na místě videa zčerná obrazovka a napíše mi to, že je potřeba doinstalovat Flash lite 3.1. Tento problém sem vždy řešil pomocí skvělého prohlížeče Skyfire. Ten ovšem v poslední době taky vypověděl službu a rozhodl se videa taky nespouštět. Youtube opět funguje ale Stream, Nova a Redtube zase nic. Tentokrát je na místě černo a nic se neobjevuje. Přitom dříve se všechny tyhle stránky ve Skyfire spustili. Opravdu už si nevím rady, mohl by mi někdo poradit ?
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od jarsou »

1. Zapomněl jsi říci, o které Opeře mluvíš. Trochu použitelný Flash, ale ne na vše, má má jen tato beta, která je v názvu diskuze.
2. Což takhle si počíst v diskuzi a odzkoušet ještě Skyfire?
3. Více o vývoji Opery Mobile je zde:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=486502" onclick="window.open(this.href);return false;
Marek T.
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát pro 04, 2009 19:25
Zařízení: omnia II

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od Marek T. »

Operu používám samozřejmě tu, která je v tomto článku zmíněna (beta). A Skyfire sem taky zkoušel, ale to jsem přeci v předchozím článku psal :) Ale Skyfire sem měl mnohem dříve než tuto novou operu a vždy tam flash fungoval :) Ale bohužel v poslední době se nechce spustit ani tam...
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od jarsou »

Proto jsem psal, ze to zvládá flash jen částečně. Mně to také nejde. Flash se vyvíjí rychleji, než prohlížeče. Aspoň že ČT24 jde...
Krivkin
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 05, 2010 12:39
Zařízení: HD2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od Krivkin »

Funguje na betě multitouch (přiblížení, oddálení dvěma prsty?)
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od Petulinek »

Když si ho zapneš tak ano.
Krivkin
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 05, 2010 12:39
Zařízení: HD2

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od Krivkin »

Poradíš? Nenašel jsem..
lacop
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř pro 09, 2009 15:46
Zařízení: Nokia E66, HTC HD2 (WM + ANDROID)
Bydliště: Košice

Opera Mobile 10 Beta3

Příspěvek od lacop »

Ani ja. Keby Petulinek hneď napísal, ako sa to robí, bolo by tu o 3 offtopic príspevky menej. Podľa mňa sa multitouch v Opere 10 beta 3 zapnúť nedá. Samozrejme, že tu nepočítam riešenia pomocou aplikácií tretích strán, napr. Zoomer, BsB Tweaks. Tie totiž fungujú úplne inak, pre internetový prehliadač je to dosť nepoužiteľné.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů