Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od htcjirka »

Akorá nevím zda je klávesnice tedy součástí LCD nebo nikoli.
Klavesnice je soucasti celeho kompletu LCD.
kubisak1
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 04, 2010 0:31
Zařízení: HTC HD2

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od kubisak1 »

Tak jsem si po precteni tematu prohlidnul svou HDdvojku a zjistil, ze me to taky postihuje, po dvou mesicnim pouzivani.. To mam svoje HTC jako v bavlnce.. Invisible shield full body s latkovym pouzdrem.. Achjo. No a reklamovat ho po tom co se deje, mam obavy.. tak snad treba za rok.. neco pozitivniho na tom je.. tri stejne reklamace na tu samou zavadu = 15000 zase doma, nebo dalsi novejsi hracku. :)
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od lookass »

teda draci, to se mi teda fakt nelíbí... takže kromě toho, že to neesemeskuje, chrčí sluchátko tak ještě tohle! :evil: :evil: :evil:
Naštěstí jsem pořád před koupí...
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od htctester »

koupí určitě neprohloupíš dle mého názoru, jinak FO32... už se mi vrátil ze servisu a bez problémů vyměněno, o flecích ale ani zníňka.
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od lookass »

...takže doporučujete? :oops:
Softwarově je na to stejně jako TP2?
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od IkE Blaster »

Softwarově v podstatě ano, HW je výrazně rozdílný
Uživatelský avatar
lookass
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: stř úno 24, 2010 21:39
Zařízení: HTC EVO 3D, origo ROM
Bydliště: ČB, Praha
Kontaktovat uživatele:

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od lookass »

HD2 je pro mě totální srdcová záležitost a toužim po něm... takže mu jsem ochoten odpustit softwarový bugy :P ... ale třeba takováhle blbina mě trošku štve - přesně jak tu někdo psal - u stroje za 15k :-(
FO32
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv úno 11, 2010 12:02
Zařízení: HTC HD2

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od FO32 »

Já už ho mám doma i z 2 reklamace, a LCD mám znova nové a zadní kryt taky jen díky tomu, že to špatně lícovalo tak to dopadlo takhle, akorát jsem znova musel koupit invisible shield. Jinak HD2 je srdcovka, ale nevim no asi bych uź znova nekupoval, čekal jsem něco víc. Původně jsem chtěl N97, a to prý byl docela průšvih pro Nokii, a abych se tomu vyhnul tak jsem koupil HTC který začlo zlobit po 3 měsících. Tak nevim nevim no. :roll:
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od htctester »

lookass píše:HD2 je pro mě totální srdcová záležitost a toužim po něm... takže mu jsem ochoten odpustit softwarový bugy :P ... ale třeba takováhle blbina mě trošku štve - přesně jak tu někdo psal - u stroje za 15k :-(

je to "blbina" není toho tolik, kup a uvidíš ,že mi dáš za pravdu.TP2 je ok, ale HD2 tě dostane. U mě po reklamaci zatím vše ok. jsem spokojený. Pravdou je,... za ty peníze to mohlo být lepší, ovšem "plusy" převažují. Asi tak . :)
FO32
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv úno 11, 2010 12:02
Zařízení: HTC HD2

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od FO32 »

Tak bohužel, telefon mám ani ne týden a znovu začínám pozorovat decentní loupání kláves. Tak se začínám se znova chystat na reklamaci, již to budou 2x klávesy a 1 špatně slícovaný telefon a pomalu mě to začíná ….. Jestli to po této reklamaci začne znovu tak již nejspíše budu požadovat vrácení peněz. Bohužel nevím co místo něj, velice mi vyhovuje, ale za cenu 15 tis. má šíleně moc neduhů a už mi to leze na nervy. Uvidím, jak to dopadne, ale případný nástupce bude BlackBerry, Sony Ericsson X2 nebo Iphone (který moc nemám rád). Čekal jsem, že HTC je trošku jiný hráč na trhu, ale už bych do HD2 nešel, nejspíše ani do HTC. Taková je moje zkušenost. :evil:
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od htctester »

já po reklamaci spokojený , rozmysli si to, co ti nejvíc vadí ?
lslavo
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte bře 09, 2010 15:33
Zařízení: htc hd2

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od lslavo »

mne sa to nelupe
ale chcem sa spytat na tu foliu Invisible Shield​ mam ju aj ja no a ako je to ked ju budem chciet po par mesiacoch stiahnut? neostane lep na displeji? nema s tym niekto skusenost?
FO32
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv úno 11, 2010 12:02
Zařízení: HTC HD2

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od FO32 »

Hele už se toho nahromadilo docela dost vč. hardwarové klávesnice, občasné zamrznutí, rychlost systému není žádný zázrak (čekal jsem lepší odezvu systému), Iphone jsem měl půjčený na hraní v práci a plynulost byla úplně jinde, kvalita fotografií teda o proti N95 je to docela na prdíka, blesk není použitelný, to co to udělá za otřesně přepálenou fotku je fakt děs, hlasitý odposlech (šílenej) je tomu v autě dost zle rozumět zlatá 6300. Podle mě to HTC uspěchalo aby HD2 mohla být jako dárek pod stromečkem, a díky tomu došlo podle mě k odfláknutí X věcí. Možná se to s novou ROM zlepší "ale“. To je asi tak všechno. Nějaký váš názor? Jinak je hodně věcí, které se mohu jen a jen pochválit včetně velikost LCD, rychlost v aplikacích, prohlíženi internetu, Sense, apod., ale jak říkám u zařízení za 15… si představuju jeho chod a kvalitu úplně jinde. Nějaký váš názor? Jinak na po Invisible Shieldu by nic zůstat nemělo. :roll:
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od nAscA »

Zamrznuti jsem nemel jeste ani jedno, rychlost systemu je uzasna, vcera si s mym HD2 hral kamarad co ma posledni iPhone a byl prekvapen, jak rychle HD2 je. Mam ROM od Laurentiuse a nemuzu si stezovat. Jen ta vydrz by mohla byt delsi.
FO32
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv úno 11, 2010 12:02
Zařízení: HTC HD2

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od FO32 »

Ano HD2 je velice rychlé, ale já používám origo ROM a ta plynulost chodu systému není moc závratná ještě, když je tam ČJ od SS. :???:

-- doplnění předchozího příspěvku (pát bře 26, 2010 16:45) --

Tak dnes mám HD2 po druhé reklamaci. Opět výměna LCD. zadní kry. kokal jsem na zadní kryt a je to o malinko jinak řešený s fotoaparátem už má upravený ten stříbrný rámeček a není ostrý. Tak jsem docela koukal. :roll:
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od Termiks »

Začal se mi lak taky loupat, tak sem neodolal a nehtem sem ho z jednoho tlačítka kompletně sloupnul, tlačítko už sice nevypadá jako by bylo "broušené", ale je celé hladké a znak je vidět. Kdybych sloupal všechny, tak ani není poznat že je něco tzv. "jinak". Takže osobně v reklamaci nevidím smysl...
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Hardwarové klávesy (Ošoupaný "sedřený" lak)

Příspěvek od vaseks0001 »

Ahojte zarizeni mam teprve druhy tyden a uz take pozoruji slabe loupani klaves. uvidim jak to bude jinak jdu take reklamovat
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 74 hostů