Ochranná fólia

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv úno 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

Ochranná fólia

Příspěvek od MiroS »

Zdravím všetkých,

používate ochranné fólie na svoju HD2?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Ochranná fólia

Příspěvek od mike-biker »

Já si myslím, že na na HD2 s kapacitním displejem je to zbytečné! Je skleněný z tvrzeného skla! ;-)
mihals
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 140
Registrován: pát zář 14, 2007 13:38
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Ochranná fólia

Příspěvek od mihals »

já jsem zase na xda četl, že zas tak nepoškrabatelné není... Samozřejmě záleží na přístupu k telefonu. pokud ho někdo nosí v kapse spolu s klíčema (!!!), zapalovačem a jinými věcmi, tak se nedivím...
já nosím HD2 v původním pouzdře v levé přední kapse u riflí, nic jiného do té kapsy striktně nedávám. stejně jsem radši hned po rozbalení telefonu nalepil i folii InvisibleSHIELD. Jsou to nezničitelné folie s doživotní zárukou, takže se opravdu o HD2 bát nemusím. Folie ani nijak nesnižuje citlivost displeje, i s ní jsem musel nainstalovat cabík na snížení citlivosti. Určitě doporučuji, na tak drahé zařízení je to jen pár kaček...
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Ochranná fólia

Příspěvek od Milan Pištělka »

Já jsem také pro folii. Ono to sklo zase až tak tvrdé není. Mám asi 15 mm rýhu uprostřed displeje. :cry:
A určitě pomůže i při případném pádu jej trochu ztlumit.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Ochranná fólia

Příspěvek od mike-biker »

To rozhodně! Nicméně já jsem již od r.2005 používal folie a jediné opotřebení bylo vždy od stylusu. Pokud mi spadne na beton, tak už je jedno, jestli má folii na displeji nebo ne, tam záleží na štěstí. A ptz. dle Murphyho se předmět tím snáze poškodí, čím je dražší a více opatrován, tak folii nevolím. :grin:
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Ochranná fólia

Příspěvek od hudyss »

na displeji Brando anti-glare /vadilo me, ze je to takove zrcadlo a hned upatlany/ a vzadu invisible shield
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: pát lis 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

Ochranná fólia

Příspěvek od Tom2009 »

Zdravím.. Já mám original od HTC.. Stojí jen 89 Kč a jsou dokonce 2 v balení.. :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Ochranná fólia

Příspěvek od htcjirka »

Ja pouzivam Brando Ultra Clear,maximalni spokojenost.
MiroS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: čtv úno 04, 2010 9:18
Zařízení: Lumia 920

Ochranná fólia

Příspěvek od MiroS »

Ja tiež používam fólie, ale ani nie tak kvoli strachu o displej ale kvôli tomu, že sa mi lepšie ovláda display, mám pociť že s fóliu je to ovládanie ďaleko lepšie... Mal som aj Iphone a tiež sa mi lepšie robilo ak som mal fóliu..... Ale to je len môj pocit...
A inak tiež používam fólie brando, zdajú sa mi najlepšie, napr. invisible shield od zaggu mi vôbec nesadlo, mal som už vela tel., na ktoré som lepil fólie ale táto išla katastrofálne ( a možno som lavý len ja )...
vally_ny
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 17, 2010 14:11
Zařízení: HTC HD2 Leo

Ochranná fólia

Příspěvek od vally_ny »

já používám toto:

Obrázek
FO32
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv úno 11, 2010 12:02
Zařízení: HTC HD2

Ochranná fólia

Příspěvek od FO32 »

Já používám Invsibile Shield na célem těle přístroje a mohu doporučit :-)
Herbik-Adr
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned lis 08, 2009 16:31
Zařízení: SGS4,iP5,L925...
Kontaktovat uživatele:

Ochranná fólia

Příspěvek od Herbik-Adr »

Tom2009 píše:Zdravím.. Já mám original od HTC.. Stojí jen 89 Kč a jsou dokonce 2 v balení.. :tlem:
A kdepak si ji zakoupil? Díky za info.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Ochranná fólia

Příspěvek od mike-biker »

To jsou ale takové ty přepravní... :grin: . Za 45 Kč kus, to vypadá na LIDL. :tlem:
Frydex
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 17, 2007 19:38
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Ochranná fólia

Příspěvek od Frydex »

Já mám taky Invsibile Shield na celém těle .. cena 555,- a je super. Kupoval bych znovu. Dnes už se úplně vytáhla a není vůbec znát. Dával jsem tu i fotky, do Nováčků myslím....
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: pát lis 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

Ochranná fólia

Příspěvek od Tom2009 »

mike-biker píše:To jsou ale takové ty přepravní... :grin: . Za 45 Kč kus, to vypadá na LIDL. :tlem:
Není to lidl.. :grin: Je to original folie, která je na obrázku, viz dole.. A mají ji na http://www.mobilmaniashop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (e-shop společnosti Mobiltrade - http://www.mobiltrade.cz" onclick="window.open(this.href);return false;).. Na e-shopu je sice jiný obrázek, než je ve skutečnosti, ale je to ta original .. V balení jsou 2 a jsou dokonalý... Přesně sedí...
Přílohy
3740.jpg
3740.jpg (54.69 KiB) Zobrazeno 6427 x
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Ochranná fólia

Příspěvek od mike-biker »

Pravda, člověk by měl sice vyzkoušet, ale za těch pár korun bych to na velkou kvalitu moc neviděl. Takže asi tak. :wink:
miškolc
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte kvě 22, 2007 18:56
Zařízení: HTC Vox & HTC HD2
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Ochranná fólia

Příspěvek od miškolc »

Ze začátu jsem folii nechtěl, ale pak jsem nalepil Brando Ultra Clear a je to parada - není absolutně poznat, že tam je...
vally_ny
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 17, 2010 14:11
Zařízení: HTC HD2 Leo

Ochranná fólia

Příspěvek od vally_ny »

Tom2009 píše:
mike-biker píše:To jsou ale takové ty přepravní... :grin: . Za 45 Kč kus, to vypadá na LIDL. :tlem:
Není to lidl.. :grin: Je to original folie, která je na obrázku, viz dole.. A mají ji na http://www.mobilmaniashop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (e-shop společnosti Mobiltrade - http://www.mobiltrade.cz" onclick="window.open(this.href);return false;).. Na e-shopu je sice jiný obrázek, než je ve skutečnosti, ale je to ta original .. V balení jsou 2 a jsou dokonalý... Přesně sedí...
Máš pravdu, mám ji také a fakt padne jak p*d*l na hrnec. Sice ji mám z ebay, ale je to to samé.
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Ochranná fólia

Příspěvek od nAscA »

miškolc píše:Ze začátu jsem folii nechtěl, ale pak jsem nalepil Brando Ultra Clear a je to parada - není absolutně poznat, že tam je...
To je jedina folie spolecne s Boxwave, kterou bych na sve zarizeni nalepil. Uz jsem jich vyzkousel hodne, za levne je uplne zbytecne vyhazovat penize. I kdyz $10 + $3 postovne neni zrovna taky moc. Zrovna dnes jsem jednu objednaval.
roman69
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: úte říj 27, 2009 19:01
Zařízení: HTC HD2,TITAN,Galaxy S. S3, Note, NOTE 2,Note 10.1

Ochranná fólia

Příspěvek od roman69 »

Taky jsem váhal,ale opatrnost zvítězila a vsadil jsem na osvědčené Brando a max.spokojenost! :grin:
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů