Ochranná fólia

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Ochranná fólia

Příspěvek od htctester »

Také používám Brando , a to jen zdůvodů strachu z poškození displeje, zase na druhou stranu ,četl jsem dost o kvalitách toho tvrzeného skla, jenže jaksi nedůvěra byla silnější. :tlem:
lslavo
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte bře 09, 2010 15:33
Zařízení: htc hd2

Ochranná fólia

Příspěvek od lslavo »

ja mam InvisibleSHIELD lepil som prvykrat foliu na fon tak som trosku maturoval :tlem: ale uz sa ulezala

no mna zaujima ako to bude vyzerat ked budem chciet po urcitom case odstranit tu foliu ako bude vyzerat dispej niekto mi vravel ze da dost namahy odstranit zvyskove lepidlo
nAscA
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: pát črc 29, 2005 17:31
Zařízení: Note 7, iPhone

Ochranná fólia

Příspěvek od nAscA »

invisible shield jsem nikdy nemel, ale zadna folie mi nikdy na telefonu nenechala vubec nic.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Ochranná fólia

Příspěvek od hudyss »

Po IS me nikdy po sundani zadne lepidlo nezustalo.
Brpo25
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv úno 18, 2010 23:52
Zařízení: HTC HD2

Ochranná fólia

Příspěvek od Brpo25 »

Caute, aj mne praskol displej na mojej HD 2 a to takym sposobom ze som ho nosil v puzdre, no co cert nechcel , pri vystupovani z auta som ho drzal v tom obale v ruke a akurat vtedy sa stalo ze sa dostal do polohy dole hlavou. A to je jasne ze z toho puzdra vypadol... cca cm nad zemou. Dopadol presne na hranu, to by bolo este v poriadku len ako kazdy vie ze nemohol ostat stat na tej hrane :( tak sa preklopil rovno na displej, a ku mojmu momentalnemu stastiu tam lezal maly kamienok a urobil mi taku pavucinu ze som skoro plakal :(

1. Chcem sa opytat ci mate skusenosti s invisible shield ci by tomuto mojmu rozbitiu zabranila. videl som video aka je ta folia pevna, ale predsa je obyhna, to znamena ze sa nerztrhne ale to co je pod nou by asi prasklo, co si myslite???

2. Alebo co by urobila folia, keby bola na celom tele telefonu a on by padol na beton. Ona by sa asi neporusila, ale to pod nou by malo rovnake nasledky ako keby tam nebola ???

Rad by som pocul enjake nazory diky
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Ochranná fólia

Příspěvek od Milan Pištělka »

to Brpo25:
Přesto, že tady hodně lidí tvrdí, že na HD2 nebo obecně na kapacitní displeje není potřeba ochrannou folii, já ji používám. Bohužel až po té, co jsem si na něm udělal rýhu. Určitě přispívá významně k zabránění vzniku pavouka při pádu. Mně spadl už dvakrát, a dopadlo to dobře.
Je ale třeba nešetřit a koupit značkovou, já používám antireflexní Brando.
Brpo25
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv úno 18, 2010 23:52
Zařízení: HTC HD2

Ochranná fólia

Příspěvek od Brpo25 »

Ja som rozmyslal nad foliou od firmy ZAGG ale neviem sa ku tomu nejako dopatrat, ani ku tym brandoo :(
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Ochranná fólia

Příspěvek od mike-biker »

Viděl jsem displej polepený IS (Invisible shieldem) a nic moc. Doporučuji spíše Brando - Ultra Clear.
Nevím jak na SK, ale zde v CZ stačí použít Google a zadat těžký název: HTC HD2 Brando folie
Zkus toto:
http://www.alfanet.sk/?Mode=Sti&StiId=156629. ;-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Ochranná fólia

Příspěvek od htcjirka »

Pripojuji se.Na displej bez diskuzi rozhodne Brando a ne Invisible shield
Brpo25
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: čtv úno 18, 2010 23:52
Zařízení: HTC HD2

Ochranná fólia

Příspěvek od Brpo25 »

A neviete ci maju vsetky tieto folie rovnaky broblem s kvalitou farieb, ale bo len niektore??
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Ochranná fólia

Příspěvek od Jiří Hrma »

Invisible Shield taky nedoporučuji. Ta fólie je na dotek hrozně nepříjemná (jakoby lepí) a Brando bude rozhodně lepší volba. Měl jsem IS na iPhone 4 a kamarád ji má na Palm Pre a je to fakt hrůza.
Svobyk
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte zář 26, 2006 11:07

Ochranná fólia

Příspěvek od Svobyk »

Ja sem vcera aplikoval invisible shield na cele telo telefonu a zatim spokojenost.Nasel sem jen zatim jednu nevyhodu a to tu ze se mi nevejde do synchronizacni kolebky kterou sem si koupil :oops: :cry: :oops: :cry:
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Ochranná fólia

Příspěvek od mike-biker »

Já osobně se budu opakovat, ale pokud nosím telefon v pouzdře, tak IS není vůbec potřeba a pouzdro vyjde výrazně levněji a ad 2. na LCD dávat IS je z odpuštěním prasárna, jako kdybych to polepil izolepou! To už raději Brando, to je opravdu TOP. Ale na kapacitní LCD je folie zbytečná, stačí opravdu ochranné pouzdro.
Měl jsem asi 8 telefonů a všechny co jsem prodával byly jako nové i po roce a více! 8-)
Svobyk
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte zář 26, 2006 11:07

Ochranná fólia

Příspěvek od Svobyk »

Nemohu souhlasit.Davam si na nej pozor mel sem tyden bez folie a nosim pouzdro a uz sem objevil dva skrabance.Hlavne jsem chtel vyzkousel na to telo,protoze je jasne ze rohy se casem olesti a tak.Je to pokus.Pravda je ta ze nevipada tak hladcejako ostatni folie co jsem uz pouzilmale zatim dobry az na tu kolebku.To mi dost mrzi
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

Ochranná fólia

Příspěvek od Mira96 »

Co se týče Invisible Shieldu - měl jsem ho asi tři měsíce a šel zase dolů. Má takový divně "lepivý" povrch, na displeji jsem vyhrál hned při nalepování škrábanec přiloženou stěrkou, po určité době se na něm začaly objevovat nahnědlé fleky na zadní části a jeden se objevil i na displeji. Považoval jsem to za chybu displeje, dokonce jsem přemýšlel i o reklamaci, ale po sejmutí fólie skvrna chválabohu zmizela. Nyní mám fólii zakoupenou v Electroworldu, nečekal jsem žádný zázrak - kupoval jsem jí spíše narychlo z nouze, ale byl jsem příjemně překvapen. Po více jak půl roce používání na ní není vůbec žádný škrábanec a ani citlivost displeje se nesnížila. Já vím, že displej HD2 je nepoškrábatelný, ale zkoušet to nehodlám.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Ochranná fólia

Příspěvek od htcjirka »

Souhlas,diky tomu jakoby gumovemu povrchu na displej nevhodne.Co se tyce zbytku tela folie zacne po case zloutnout apod.
Svobyk
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: úte zář 26, 2006 11:07

Ochranná fólia

Příspěvek od Svobyk »

Uvidime.Ja jsem zatim spokojen.Je to vse o zvyku.Docela mi vyhovuje.
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

Ochranná fólia

Příspěvek od Mira96 »

Jenom pro informaci:
Ta fólie, kterou tady chválím (z Electroworldu) je od firmy RIWAL WINNER GROUP. Jenom se o tom zmiňuji, neboť jsem nedávno kupoval další kolegovi, který se stal majitelem HD2.
IvanGS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 04, 2011 8:43
Zařízení: LG G2 32 GB, Nexus 7, Asus Transformer TF700T

Ochranná fólia

Příspěvek od IvanGS »

Objednal jsem si Brando fólii, můžete mi prosím podrobně popsat technologii instalace včetně toho, jak a čím předtím vyčistíte displej? Fólií už jsem pár na PDA lepil, ale výsledky byly od velmi dobrých po průměrné. K HD2 jsem objednal nějakou fólii, kupodivu jsem se trefil přesně na místo, ale pár bublin se nepodařilo vyhnat. Tak šla pryč a objednal jsem zde vychvalované Brando... Díky!
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Ochranná fólia

Příspěvek od matelkoxxl »

Tiež idem objednať fóliu Brando, ale neviem ktorá je lepšia?
viď linky - http://datacomp.sk/ochranna-folia-brand ... 89969.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://datacomp.sk/ochranna-folia-brand ... 90095.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tá druhá je tuším Ultra Clear, o ktorej som tu čítal samé chvály.
A tiež by som rád vedel, čím vyčistiť displej pred nanášaním fólie???
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů