Sandisk micro SDHC 16GB

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
KajosH
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř pro 23, 2009 13:44
Zařízení: HTC HD2

Sandisk micro SDHC 16GB

Příspěvek od KajosH »

Zdravim vsechny, mam nasledujici problem tykajici se tehle karty od Sandisku. Jednoho krasneho dne sem se probudil a chtel si v HD2 zkouknout fotky z vecerni akce, avsak ejhle kartu to nenadetekovalo, tak sem ji strcil do ctecky u kompu a tam tez nic :cry: . Az sem ji pres redukci zkusil v prehravaci Cowon D2, kde uz sli v poho zkouknout fotky i poustet pisnicky :oops: , tak sem prehravac pripojil ke kompu, ze si teda uz temer odepsana data zkopiruju ale v Win XP nic a v win 7 mi nabidly pouze format karty pri detekovani neznameho systemu souboru RAW :evil: . Hledal sem na netu programky na obnovu dat ze zformatovanych disku a karet ale mam z toho trochu obavy, ty data bych rad z toho dostal ale bojim se, ze po formatu uz budou na dobrou pryc. Nevite nekdo o aplikaci, ktera dokaze pracovat prave se zminenym systemem souboru RAW abych ty data z karty dostal??? Dekuju predem za kazdou uzitecnou radu.
Vlasta_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 18, 2009 22:58
Zařízení: HTC HD2

Sandisk micro SDHC 16GB

Příspěvek od Vlasta_CZ »

JJ, v podstate presne toto se mne stalo u HD s prilozenou 8 GB kartou SanDisk. Mne se tedy uz nepodarilo na ni ani dostat. Zkousel jsem i originalni program pro obnovu a zachranu dat od Sandisku RescuePro co byl prilozen u jine karty, ale ani tuk...
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Sandisk micro SDHC 16GB

Příspěvek od mike-biker »

Já se obávám, že už je nedostaneš. Jedině se obrátit na specializovanou firmu, tam je velká šance na úspěch, ale je to dost drahá záležitost. Rozhodně to převýší cenu karty! :-( . Mě se stalo něco podobného a karta šla na reklamaci. Postupně nešla číst v PC, pak ji ani nedetekoval phone a nakonec jako kdyby nebyla. :evil: .
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Sandisk micro SDHC 16GB

Příspěvek od barberry.pha »

od teto firmy mi to taky udelal karta ze najednou nesla nacist .. jelikoz nemam ctesku v notebooku tak jsem ji nemohl ani sformatovat a bohuzel jsem ztratil zarucak ... radeji jsem si pak koupil stejne velkou kingstone a spokojenost ... takze by sandisk delal blby karty?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Sandisk micro SDHC 16GB

Příspěvek od mike-biker »

Na Sandisk nepotřebuješ záručák. :grin: . Pošleš ji prostě s vysvětlením závady do Hamy a je hotovo! Vymění ji zdarma za novou! 8-)
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Sandisk micro SDHC 16GB

Příspěvek od Milan Pištělka »

Mě ji v Alze vyměnili bez řečí už dvakrát.
Příště zkusím jinou značku.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Sandisk micro SDHC 16GB

Příspěvek od mike-biker »

Většinou jsem byl se Sandiskem spokojen, teď naposled jsem měl taky 16GB Sandisk, který jsem prodal spolu s mobilem a bez jediného problému. Nicméně se těším na 32GB! :-). Snad každou chvíli by se měla začít prodávat!
KajosH
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř pro 23, 2009 13:44
Zařízení: HTC HD2

Sandisk micro SDHC 16GB

Příspěvek od KajosH »

Takze problem vyresen...kartu sem pres Cowon D2 zformatoval a pomoci programku TestDisk & PhotoRec - konkretne aplikaci PhotoRec, jsem z karty vsehna data dostal zpet...zrejme telefon nejak spatne komunikoval v prubehu nejake cinnosti z kartou a doslo k poskozeni souboroveho systemu. Po formatu se jen obnovil system souboru a data zustala ikdyz zkryta - zachovana. Programek je moc sikovny a obnova trvala asi 20 minut - 6,5 GB dat. Vsem bezelo pres win v prikazove radce a ovladani je jednoduche - prostredi v anglictine.

Vsem kdo by meli podobny problem at uz s kartou, flashkou ci diskem vrele doporucuji.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů