opakování budíku?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
esklada
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 27, 2010 23:46
Zařízení: htc hd2

opakování budíku?

Příspěvek od esklada »

ahoj chtěl jsem se zeptat jestli má HTC na budíku opakování jelikož jsem zvyklej že rano potřebuji aby mě udil tak dvakrát třikrát.. což jsem zatim nenašel.. díky
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

opakování budíku?

Příspěvek od hudyss »

Ten HTC budik nabizi nastaveni 3 casu, tak nastav vsechny 3, treba po 5min. Tedy ja osobne pouzivam Chronos, tak moc o origo budiku nevim, ale urcite to tak jde, ne.
joe_black
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv led 21, 2010 13:40
Zařízení: iPhone 4
Kontaktovat uživatele:

opakování budíku?

Příspěvek od joe_black »

Nejde jen o budík,ale i o upominky a dalsi akce, u kterých by podle mě měla být aktivní volba opakovat. (alespon u jiných zařízení s WM mi to fungovalo). Může prosím někdo u sebe zjistit, zda to pole má aktivní či nikoli? Díky
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

opakování budíku?

Příspěvek od Pistolník »

Na opakování upomínky jako v dřívějších WM je BSB Tweaks 1.6. Změní to v registrech.
esklada
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř led 27, 2010 23:46
Zařízení: htc hd2

opakování budíku?

Příspěvek od esklada »

nemohl by jste mi dát odkyz na ten budík co používáte?? jsem na to buzení takhle zvyklej..opakovaně.. asi zatím jedinej PRO MĚ problémeček jinak super..
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

opakování budíku?

Příspěvek od Majesty »

Já používám budík tak, jak píše kolega. Všechny tři nastavím po deseti nebo pěti minutách. Akorát mi vadí, že po aktivování budíku se displej rozsvítí jen na chvilku a než člověk zareaguje, už zase spí a buzení jde jen ukončit.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

opakování budíku?

Příspěvek od hudyss »

joe_black
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv led 21, 2010 13:40
Zařízení: iPhone 4
Kontaktovat uživatele:

opakování budíku?

Příspěvek od joe_black »

Tak asi jsem to špatně napsal nebo to bylo špatně pochopeno. Z přiloženého obrázku to snad bude jasné. Nemám aktivní volbu "opakovat", což řeší vše ohledně budíku, tzn. zvoní to, dokud to nevypnu ! Takto mi to zazvoní pouze jednou a musím mít těch budíků víc, jak píše někdo výše nebo používat aplikaci třetí strany. Proč ale, když to mají WM umět ??
P.S. Nejde mi sem dostat obrázek, tak alespoň takto:
foto: http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 1526810762
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

opakování budíku?

Příspěvek od koumes »

FB tady nemá každý,co takhle udělat print screen?A na čem to chceš používat?Na nokiji?Uprav si profil!
Richie
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř led 13, 2010 9:33
Zařízení: HTC EVO 3D

opakování budíku?

Příspěvek od Richie »

Ahoj, když už tady mluvíte o budíku, jde nastavit vlastní melodie na buzení??? Třeba mp3??? díky
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

opakování budíku?

Příspěvek od Majesty »

To by asi šlo nějak pořešit v registrech. Nebo to možná pořeší nějaká jiná ROM. Je to v podstatě stejný jako s blikáním na sms apod. Taky tam je ta volba neaktivní.
to Richie: Musíš udělat z MP3 zvuk ve formátu WAV a nakopírovat do složky Windows. Pak se to normálně zobrazí v nabídce tónů. Bohužel asi jediná možnost jak přiřadit na buzení vlastní melodii. Nic jiného mi nefungovalo....
Firebrand
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: pát lis 27, 2009 13:19
Zařízení: Touch HD

opakování budíku?

Příspěvek od Firebrand »

Stejně je lepší si tam dát nějakej jinej budík, nechápu, že s tim nic nedělaj, Htc ho sice v těch novejch Pda přemalovalo na prsty, ale jinak stejně nic moc až nic. Já mam Galarm a je supr a dá se i nastavit v Touchflu
joe_black
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv led 21, 2010 13:40
Zařízení: iPhone 4
Kontaktovat uživatele:

opakování budíku?

Příspěvek od joe_black »

koumes píše:FB tady nemá každý,co takhle udělat print screen?A na čem to chceš používat?Na nokiji?Uprav si profil!
OK, profil upraven, ale o to tu asi nešlo ... Možná jsem lama, ale jak sem dostanu obrázek bez nutnosti vložit odkaz na web ?
mike007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř črc 11, 2007 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy SII

opakování budíku?

Příspěvek od mike007 »

Nechápu proč si nastavujete všechny tři budíky... Stačí když vám budík zvoní stisknout tlačítko "Odložit" ... :roll:
Mrzí mě jen jedna chyba, viz téma http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=129&t=17409" onclick="window.open(this.href);return false;
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

opakování budíku?

Příspěvek od Majesty »

Většinou než pro něj šáhnu, zhasne se displej a potom už opakování nejde nastavit. Proto nastavuju všechny tři. Ovšem mám tak dlouhou melodii, že stejně než dohraje první, na druhé buzení už nedojde a vstávám.
vally_ny
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 17, 2010 14:11
Zařízení: HTC HD2 Leo

opakování budíku?

Příspěvek od vally_ny »

používám budík "G-Alarm", max. spokojenost, originální budík není ani tak budík, spíš jen upomínkovač
XRay
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned lis 15, 2009 14:01
Zařízení: HTC HD2

opakování budíku?

Příspěvek od XRay »

prosím skúsených WM tweakerov o radu: ako zariadiť aby displej trvale zobrazoval hodiny v SPB Time ? chcel by som HD2 použiť ako stolné hodiny na noc, sú tam velmi pekné skiny rôznych hodín :P
problém je, že LCD zhasne po niekolkých sekundách :-( nedá sa s tým nejako vyjebať?
vally_ny
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř úno 17, 2010 14:11
Zařízení: HTC HD2 Leo

opakování budíku?

Příspěvek od vally_ny »

jedině nastavit v podsvícení, aby se nevypínal displej, ale to se ti nebude vypínat nikdy. Nebo na noc ho dát nabíjet a nastavit, aby když je v nabíječce, tak aby se displej nevypínal
Topaga
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon led 11, 2010 21:41
Zařízení: HTC TITAN

Melodie budíku HTC

Příspěvek od Topaga »

Zase jedna "akademická" :-) Nevíte prosím někdo jak změnit nabídku vyzváněcích melodií pro budík. Ať si nějakou melodii MP3 nahraju kamkoliv, budík HTC pořád vidí jen nějaký 5 "svých" melodií a nějaké systémové zvuky. Buď jsem ještě stále nenašel ten správný adresář, nebo musí být jiný formát než MP3? Díky za rady a trpělivost.
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

opakování budíku?

Příspěvek od rein »

Tak tak, systemovy budik vidi len wav nie mp3 tam je problem.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 30 hostů