Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem

MÁM HD2 A KOUPIL BYCH si HO znovu?

ano
129
87%
ne
20
13%
 
Celkem hlasů: 149

Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Radek Hulán »

mike-biker píše: kurzy měn
Ale je, stačí zadat třeba EURCZK=X, USDCZK=X či GBPCZK=X a hotovo.

K výborné úpravě homepage slouží Co0kies Home Tab: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=625483" onclick="window.open(this.href);return false;

Moje homepage vypadá takto:
Obrázek

Perfektně se ovládá a je rychlá, díky 3D driveru. Programy jsou takovéto:
Obrázek

A již zmíněné kurzy:
Obrázek

S tímto nelze být nespokojen. Funguje to rychle, (subjektivně) dobře to vypadá, je to stabilní a konfigurovatelné. Ideální stav.
mike007
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř črc 11, 2007 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy SII

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od mike007 »

Mám ho už měsíc a jsem naprosto spokojen. Ano, má nějaké chyby, není dokonalý, ale to není a nebude žádný přístroj.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od mike-biker »

Radku díkes- to jsem nenašel. ;-)
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Vitezslav2 »

Tak už jsem od Omnie2 zpátky u HD2.Jsem spokojený a bohatší o zkušenost.Už bych neměnil. :wink:
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od dark_hood »

aka bola omnia 2 v porovnani s hd2? :wink:
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Vitezslav2 »

Hrozně pomalá (i s jinýmy ROM),což mi vadilo absolutně nejvíc.Na slunci absolutně nečitelný displej.O dost slabší GPS.
mich001
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 13, 2010 0:50
Zařízení: HTC HD 2

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od mich001 »

I když jsem hlasoval ano, vidím určité nedostatky, zejména tyto:

výdrž baterie je velice slabá, už se to sice zlepšilo za poslední měsíc od koupě. Protože telefon používám často, hlavně na telefonování a sms, tak jsem si zvykl, že musím průběžně dobíjet.

Poměrně velký nedostatek vidím v tom, že telefon občas není ochoten odeslat sms, nebo přijmout, nikdo mi neporadil čím to je. Občas prostě zprávu neodešlete, ale když si člověk počká .. někdy i den, mezitím telefonuje, tak časem zpráva odejde. Někdy funguje naprosto bezchybně ale někdy prostě v tomto stagnuje.

Focení s bleskem je dobré na delší vzdálenost, na kratší je popředí fotky vždy přepálené. Teď spatřuji jako závažný nedostatek servis, těžkopádná komplikovaná záležitost. Poškození skla (prasklé) a krytu je téměř neřešilelný problém.

Připojování k internetu ke všem možným službám - bez mého vědomí jsem omezil. Pro jistotu jsem vznesl na operátora požadavek aby zablokoval možnost připojení k internetu.

Nikde v recenzích se člověk nedočte, že u tohoto telefonu nelze použít podobné funkce jako u windows, jako kopírování, tak, že by člověk přetáhl prstem část textu a zmáčk ctrl+c a pod. vše je jen na jeden prst, display je řešen tak, že je poměrně mnoho přehmatů..což je škoda.

Při nosení v kapse si člověk telefon průběžně zapíná (jediné tlačítko na aktivaci z přední strany je poměrně nešikovné)
Zrova tak lze telefon bez jakéhokoliv úmyslu zvednot i v kapse, protože hardwerové tlačítko toto umožňuje.

Jinak je tento přístroj doopravdy rychlý.. člověk si na něj musí zvyknout a zažít, je to tak týden, možná déle.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Milan Pištělka »

to mich001:
Pouze s prvním bodem lze souhlasit, ano výdrž baterie není nic moc.
Všechny ostatní body jsou bezezbytku a dostatečně řešitelné. Byly a jsou řešeny na tomto a jiných forech.
Ono popravdě řečeno, telefon s WM není příliš vhodný pro normální lidi. :) Mnoho věcí, které nejsou dostatečně vyřešeny od výrobce, se dají řešit přes aplikace třetích stran a pomocí různých diskusních skupin. Chce to ale také vlastní přičinění.
Pro HTC je nezastupitelné XDA forum.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od jacek »

to Milan Pištělka : 100% souhlas, jen dodám, že repro se moc nepoved, zvuk z HD 1 je proti tomu HI-FI :-)
crossmeda
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 25, 2010 11:11
Zařízení: HTC HD2

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od crossmeda »

Ahoj,
prosím má někdo stejý problém jako já?
Když dám odpovědět na SMS tak na LCD vyskakují zhruba 1mm písmena ( nečitelné ) ,ale pokud dám psát SMS klasicky tak je vše OK podle aktuálního nastavení. A druhá věc je taková , když mi příjde MMS poze text a nebo i obrázek a dlouhej text tak nejde otevřít - přečíst :-( . Děkuji za radu
[email protected]
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od lnadeb »

Jak jsme spokojení? To je jednoduchý... S originální první ROM a soft. výbavou nepoužitelný, pomalý, fotky otřesný atd. Po postupném upgrade je to ok. Ale být analfabet a neumět si tam nahrát jiné ROM a zašťárat si v nastavení, tak s tím škrábnu o zeď se slovy co to je za šmejda...
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od mike-biker »

Být neznalcem a koupit si HD2 je stejné, jako letadlo bez pilotního průkazu. Pro tyto lidi je Aligator až moc dobrá volba!
Jinak mi to nedá, ale co tedy není šmejd? :wink:
stannanek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 09, 2009 17:55
Zařízení: HTC HD2/16GB, PDA ASUS 639

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od stannanek »

Hm, zlatá Nokia 6300.
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Majesty »

lnadeb píše:Jak jsme spokojení? To je jednoduchý... S originální první ROM a soft. výbavou nepoužitelný, pomalý, fotky otřesný atd. Po postupném upgrade je to ok. Ale být analfabet a neumět si tam nahrát jiné ROM a zašťárat si v nastavení, tak s tím škrábnu o zeď se slovy co to je za šmejda...
Přihodím čerstvý zážitek, který se vztahuje i k tomuhle: Hm, zlatá Nokia 6300.
Přimotal jsem se k člověku, co nadával na adresu Samsungu. Jaký že to je šmejd a už by si nikdy Samsung nekoupil, nic na tom pořádně nejde napsat, nic pořádně nastavit a vlastně to neumí pořádně nic z toho co N6300 co měl před tím a vůbec celkově poučná a velmi "znalecká" přednáška o tom,.... vlastně o ničem. Zeptal jsem se ho, co za model má a on mi povídá: "Jak to mám vědět? S takovým velkým displejem..." a zároveň s tím vyndal z kapsy Omnii. Tak se zase ptám, proč si takový telefon koupil, když mu nerozumí a jestli taky třeba četl příručku. Odpověď mě šokovala, ale v podstatě nepřekvapila... "Protože jsem jí získal dost levně, protože má velký displej a dá se na tom koukat na filmy, tak jsem myslel, že se nebudeme v hospodě tolik nudit a návod? To snad nikdy nikdo nečte a já si vždycky se vším poradil i bez návodu, nejsem přece žádnej d*b*l..."
Pokud si takové telefony kupují takoví lidé, potom se nedivím stížnostem a nadávkám. K tomu už snad není co víc dodat...
Snad jen: Ano, Aligator je nejlepší volba.
slawski
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 15, 2009 12:30
Zařízení: Nokia 3110C, E51, HTC HD2 16Gb

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od slawski »

:) Ahoj ja jsem taky hlasoval spokojenost, a jsem spokojeny. Musel jsem se naucit szit s HTC HD2 mam puvodni Romku 148. Po nekolika mesicich jsem prestal HD2ku pouzivat jako telefon. Vratil jsem se k E51 jak jsem rad ze jsem ji neprodal! HD2 pouzivam vyhradne jako PPC s wi-fi, diky obrovskemu displeji, rychlemu CPU vse odpoustim. Notebook jsem dal synovi, dostatecnou nahradu mam vzdy u sebe. Tou je HD2ka.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Pepa 3 »

Jsem podobného názoru,telefon v něm a jeho výbavu hodnotím jen jako nutný kosmetický doplněk.Jinak spokojenost.
slawski
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 15, 2009 12:30
Zařízení: Nokia 3110C, E51, HTC HD2 16Gb

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od slawski »

Ahoj preseni sms od HTC se mi moc lib. Skoda ze neni spolehlivy
Uživatelský avatar
b4sket4k
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 06, 2010 14:54
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od b4sket4k »

HD2 mám teprve 2týdny, je to můj první WM a jsem naprosto spokojen. Měl jsem předtim N5800XM a to se nedá srovnávat. 5800XM je proti HD2 plastová hračka. Displej HD2 paráda, konstrukce jakbysmet, WM6.5 si můžu upravit k obrazu svému.. Má svoje chybky, ale 5800 jich měla mraky. Jediný s čim stále bojuju je displej při psaní sms,ale to se podá;-) Jinak bych do něj šel určitě znova.
slawski
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 15, 2009 12:30
Zařízení: Nokia 3110C, E51, HTC HD2 16Gb

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od slawski »

;) taky mi chvili trvalo nez jsem ziskal JISTOTU opakuji JISTOTU v psani. Urcite si na to zvyknes, chce to ziskat JISTOTU. Doporucuju nainstalovat jeste FingerKeyb sice ji pouzivam jen obcas, ale funguje v ni ctrlC a ctrlV. Jinak vestavena klavesnice je super, chce to jen jak uz jsem psal ziskat JISTOTU :).
NAZCA
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 06, 2010 11:02
Zařízení: 555786

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od NAZCA »

HTC HD2-BEZKONKURENČNÍ!
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů