Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem

MÁM HD2 A KOUPIL BYCH si HO znovu?

ano
129
87%
ne
20
13%
 
Celkem hlasů: 149

Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od dark_hood »

no HD2 určite nie je bezkonkurenčné zariadenie :-D
rbabel
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 10, 2010 11:09
Zařízení: HTC Touch HD

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od rbabel »

zdravim vsetkych,
pouzivam HTC Touch HD - najma na navigaciu, obcas nejaka hra, ebook, video a ako druhy telefon - a som velmi spokojny. Chcel by som ale prejst na HD2 a preto by som rad vedel vase skusenosti s ovladanim cez kapacitny display. Pri odporovom display na Blackstone casto pouzivam stylus - pracuje sa mi s nim rychlejsie, presnejsie a prehladnejsie ako s prstami. Na forach su dost nejednoznacne hodnotenia - najlepsie ak mozete niektori porovnavat oba HD, da sa zvyknut na ten kapacitny display u Lea? Dokupovali ste niekto zvlast stylus?

nechcem zakladat novy thread, len par vasich reakcii...
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Radek Hulán »

Na to co jsi vyjmenoval je prst výborný. Stylus by se hodil na náčrty, remote desktop, ale navigace, hry, video, telefonování - prst je ok.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od dark_hood »

podarilo sa mi urobiť 2 cm škrabanec na displeji. síce je taký jemný, že je možné ho vidieť len pod silným oslvetlením (napr. umelé osvetlenie miestnosti) a vypnutom displeji. nechápem ako ho na tom videu z youtube mohli škrabať nožíkom a nožnicami bez toho aby na nom ostali škrabance :-D
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Franky52 »

No jo, já jsem v televizní reklamě také viděl třeba obchod Mountfieldu plný lidí a reálně jsou tam většinou jenom prodavači.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Pepa 3 »

Já myslím,že Mountfield mluví sám za sebe(viz.stupidní a arogantní reklamy).To, že prodavači tam hrají vesměs stále přesilovku mě nepřekvapí,přesto se ale občas nějaký zoufalec přilepí.Jinak k HTC,má své mouchy,přesto jsem spokojen.
evinecka
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv črc 01, 2010 20:13
Zařízení: HTC HD2

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od evinecka »

ahojky koupila jsem si HTC HD2 a potřebovala bych poradit jak a kde bych si mohla nastavit MMS...vubec je nemuzu prijimat ani odesilat prosim o pomoc....odpoved mi prosim poslete na mail [email protected] ...moc dekuji
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od mike-biker »

V nastavení Messages > All messages. Při nahrání firmwaru se nastavuje operátor a další automaticky. Toto je naprostý základ, bohužel PDA si kupuje stále více lidí, pro které je více než dostačující Aligator. :-(
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Mezek »

.........nebo se to řeší zde : MMS , a který Operátor ?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od barberry.pha »

to evinecka: nechci aby to vyznelo spatne ale zkus priste zkusit kolonku hledat s danym vyrazem ..." mms nejde odesilat " treba a vyskoci ti topic nebo odkazy kde se neco podobnyho resi ... tady je topic o spokojenosti s hd2, jednak forum zustane prehlednejsi a jednak se ty drive dopatras rady na svuj problem ...
jinak v odkazu co tady dal mezek se resi tvuj problem tak se tam podivej a snad ti to pomuze ...
vaseks0001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 218
Registrován: pon črc 06, 2009 14:08
Zařízení: HTC HD2

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od vaseks0001 »

evinecka píše:ahojky koupila jsem si HTC HD2 a potřebovala bych poradit jak a kde bych si mohla nastavit MMS...vubec je nemuzu prijimat ani odesilat prosim o pomoc....odpoved mi prosim poslete na mail [email protected] ...moc dekuji
Nechapu na co si porizujes WM zarizeni kdyz si nedokazes sama poradit z nastavenim mms. Nebo to nastaveni najit na internetu. Pak takovi lide reknou HTC HD2 a WM stoji za hov++ ach joo :-( :-( :-(
jony5k
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv srp 12, 2010 11:19
Zařízení: HTC HD2 16GB Energy ROM r2.15.50.14 / Vodafone
Bydliště: Česká Lípa

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od jony5k »

Mám HD2 jen týden, po pár dnech používání mi popraskaly rohy. je to na reklamaci, ale nespěchám.
Asi jen špatný kus krytu, ale čáry ve kterých to prasklo jsou vidět i na fotkách v některých recenzích. Jinak jsem nenašel nikde podobný problém. Zkontrolujte si rohy HD2 a dejte vědět, pokud tam také něco objevíte.
Docela mě to zajímá kolik jich bude.
Díky

Spokojenost? asi ano. zkouším co to umí. Měl jsem Asus a ten byl poněkud zadýchaný :-) , ale byl dva roky "půjčený".
blackrabbit
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: čtv črc 02, 2009 8:22
Zařízení: HTC Touch HD

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od blackrabbit »

Tak se musim taky pridat :) Pred HD2 jsem mel rok a pul predchozi HD a byl sem spokojenej maximalne, telefon sem si upravil, puvodni rom sla hned pryc a nahradil sem ji jinou ktera mi naprosto vyhovovala, fotil sem, navigoval, prehraval mp3, koukal na filmy, takze spokojenost maximalni, ale ... pak sem uvidel HD2 :) Jak uz tady nekolikrat padlo, HD2 neni ani tak telefon, coz mnozi nechapou a pak jsou zklamani. Je to proste kapesni PC s OS Windows a od toho se odviji vse, velikost, problemy, ale i upravitelnost temer vseho. Neni to proste stroj pro kazdeho. HD2 by si mel poridit clovek ktery opravdu vi do ceho de a ma s timhle druhem zarizeni nejake zkusenosti. Velikost je opravdu akorat ( ja osobne bych klidne uvital vetsi display :) ), nedovedu si jiz predstavit ze bych mohl mit neco mensiho ( HD1 uz mi ted vubec nevyhovuje :) ). V ruce drzi dobre a pri trose snahy se da ovladat pomerne dobre i jednou rukou, samozrejme na psani SMS v aute, na druhou stranu co ma clovek co v aute psat sms ze, nebo na divoky vode to neni, ale jak uz sem rek, s tim se pri teto velikosti musi pocitat. Spolehlivost je taky vyborna, ja osobne mam vubec v zarizeni od HTC duveru, HD1 mi parkrat spadnul a nikdy se neprojevila zadna vada. HD2 uz taky parkrat letel a vsechno drzi jak ma, telefon se ani nevypnul natoz rozskocil na soucastky, vse sedi na svym miste. Proste HD2 je dle me po vsech smerech dobre udelane zarizeni, spolehlive, odolne, upravitelne. V neposledni rade par slov k te upravitelnosti. Clovek co ma HD2 musi bejt tak nejak stoura, jinak si ani nedovedu pouzivani tohoto stroje predstavit. Minimalne obden procitam ruzna ceska i zahranicni fora a koukam co noveho se zase pro HD2 urodilo a diky chlapcum z XDA fora mam porad co delat a se zarizenim se rozhodne nenudim. Tu oprava toho, tu uprava neceho jinyho a diky tomu funguje vse jak nejlip muze. Zase se urcite najdou taci kteri budou tvrdit ze prece nebudou nic upravovat, ze si koupili zarizeni za XX tisic a tim padem cekaj ze bude vse dokonale, ale to je dle meho opravdu zcestny nazor. Vse ma sve mouchy at to stoji co to stoji a upravy jsou proste pro plnou spokojenost potreba, zadne zarizeni neni univerzalni pro vsechny ;)

Tak mnoho zdaru a pro ty komu se HD2 nelibi ... prodejte to a kupte si nejakou Nokii nebo tak neco, nekomu mozna udelate radost a vy budete treba spokojeny vic protoze na telefonovani a psani sms jednou rukou v aute a mhd urcite nokie postaci.

ps.: Kdo jeste nezkusil a rad zkousi nove veci, vrele doporucuju vyzkouset na HD2 Android ;) Uz na tom par dni jedu a je to parada :) System ma porad jeste par much, ale dle meho nic zasadniho a da se s tim normalne pracovat. Krom par drobnosti uz funguje opravdu vsechno, system je sviznej jak blesk a proste je to vsechno hezci nez WM :)
airhuri
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 13, 2010 21:47
Zařízení: HTC HD2

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od airhuri »

Ahoj, chci se zeptat, mám problém...HTC mi nějakou dobu ukazoval, že nemá volné místo v paměti...něco jsem promazal, ale pote jsem ho pripojil na PC a zjistil ze v pameti je asi 67MB souboru, ale stejne ukazuje ze je zcela zaplnen...vyzkousel jsem tedy mobil vypnout a ejhle...ted pri startovani vzdy zamrzne při načitaní windows (oranžová obrazovka s logem windows a nic se neděje) zkoušel sem vyndat baterku a znova to nakoupnout beze změny....nevíte někdo co s tím? Díky
jony5k
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv srp 12, 2010 11:19
Zařízení: HTC HD2 16GB Energy ROM r2.15.50.14 / Vodafone
Bydliště: Česká Lípa

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od jony5k »

Zkus Hard reset, ale prijdes o data
Argi
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob črc 24, 2010 10:21
Zařízení: Samsung Galaxy S III

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Argi »

vaseks0001 píše:
evinecka píše:ahojky koupila jsem si HTC HD2 a potřebovala bych poradit jak a kde bych si mohla nastavit MMS...vubec je nemuzu prijimat ani odesilat prosim o pomoc....odpoved mi prosim poslete na mail [email protected] ...moc dekuji
Nechapu na co si porizujes WM zarizeni kdyz si nedokazes sama poradit z nastavenim mms. Nebo to nastaveni najit na internetu. Pak takovi lide reknou HTC HD2 a WM stoji za hov++ ach joo :-(
no tos ji teda poradil :-)
evinecka: asi nejjednodussi bude zavolat operatorovi, ktery ti pak posle nastavovaci sms.
Pokud mas Vodafone, tak muzes podle navodu zde:
http://www.techforum.cz/detail_mt.php?mt=528
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Jak jste spokojeni s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od Vitezslav2 »

Jde to daleko jednodušeji.Přístroj má už v sobě nastavení každého ze tří operátorů.Ty si akorát v menu nastavíš konfiguraci...
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů