SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od hudyss »

tak už to začalo a můžeme flashovat :-)
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=534" onclick="window.open(this.href);return false;
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zatím je možné neoficiální ROM flashovat přes beta verzi SoftSPL => info a download zde. Na klasickém HardSPL se stále pracuje a snad se také v nadcházejících týdnech konečně dočkáme. Pokud nevíte, jak SoftSPL používat, podívejte se na přiložené video.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vEVb5vCLsuQ[/youtube]
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od dark_hood »

od akych autorov su nastabilnejsie a najrychlejsie "cooked" rom-ky? pripadne mozem si vlastnu rom-ku sam vytvorit? ak ano, je to moc zlozite? vopred moc diki
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od mvp »

Je to hrozne jednoduche , staci zmacknout "exac" a pak uz jen potvrzovat nabizene volby , jen je treba akci udelat nadvakrat . Po nabehnuti "tricolory" s vyznacenym spojenim USB se spojeni prerusi a je potreba vytahnout kabel s founu , znova zastrcit a znovu spustit exac v pc ... pak uz to bezi :-)
ROM od l3v5y ve vsech verzich mam odzkousene - v ramci casovych moznosti - zatim bez problemu , jsou na wm 6.5.3 , tedy nove graficke rozhrani .... pekne :-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od Jiří Hrma »

Můj oblíbený cooker je miri, takže jeho ROM pro HD2 by mohla být kvalitní => http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=607437" onclick="window.open(this.href);return false;
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od mvp »

l3v5y uz patri ke "stare" garde ... miri je vlastne zacatecnik , ta jeho rom je na starych buildech 1.61 oproti 2.01 , hlavne neni na 6.5.3 a nema varianty jako l3v5y - vanila , light , full ..... musi se vice snazit :-)

udajne by mel udelat neco i sam "velky" bepe ... na to bych byl hodne zvedavy
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od Milan Pištělka »

Tvrdit, že Miri je začátečník, může jen neznalý začátečník. Miri byl první a jeden z mála, kdo začal dělat ROMky na HD(1) ve více variantách. Už se nemůžu dočkat až ze stroje vypráskám Sense a budu mít paměť pro sebe.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od mvp »

Hlavne si uvedom ty "neznaly" ze HD je xxx-te zarizeni ktereho se uprava ROM tyka , musis se vratit zpatky tak o 6-7 let zpatky ... tam teprve je "stara" garda - miri proste je proti starym bardum mlicnak :-D (ackoliv myslim ze jsem od nej neco videl uz pred HD) tim nemyslim ze by neco delal spatne , nebo ze by to neumel ... ale preci jen zkusenosti se museji zazit :-)
v kazdem pade - v tuhle chvili je l3v5y dal - s novejsimi buildy a softem , vcetne vsech variant ....

btw , pred vchvili vybehly dalsi - upravene kousky od l3v5y ....

btw2 :-) to 6.5.3 prostredi se mi zacina hodne libit , je to dost pokrok - rozhodne vetsi nezli mezi 6.1 a 6.5 ...
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od hudyss »

mvp píše:Je to hrozne jednoduche , staci zmacknout "exac" a pak uz jen potvrzovat nabizene volby , jen je treba akci udelat nadvakrat . Po nabehnuti "tricolory" s vyznacenym spojenim USB se spojeni prerusi a je potreba vytahnout kabel s founu , znova zastrcit a znovu spustit exac v pc ... pak uz to bezi :-)
Me to beha i bez toho vytazeni kabelu. Jen spustim exe, odklikam vse potrebne a uz se o nic nestaram.
martinmartin
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát pro 19, 2008 10:52
Zařízení: HTC HD2

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od martinmartin »

Včera a dnes jsem také provedl změnu ROM na HD2 pomocí SSPL na Windows 7 a to bez problémů. SW běží na první pokus. Tedy nemusel jsem vytahovat kabel. Nové ROMky od l3v5y jsou zatím bez problémů. Nejen nové prostředí WM 6.5.3 stojí za provedení změny ...
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od dark_hood »

premyslam, ze vecer skusim flashnut tuto romku: RUU_Leo_l3v5y_09122801_F_WWE_5.2.28014.5.5.0_2.01 skusal ju niekto?
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od hudyss »

jj mam ji flashnutou a uplne bez problemu. Slape svizne! Pocesteni Sense pres BsB Tweaks taky v pohode.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od Petulinek »

mvp píše:ta jeho rom je na starych buildech 1.61 oproti 2.01
To je pěkná pitomost, 1.61 má novější drivery a kernel než 2.01, nejnovější ROM má Itje, ta je z verze 2.02
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od mvp »

To je teda pěkná pitomost :-D , jj , itje ma "novejsi" verzi ROM , ale stejnou verzi radia i protokolu (shodne s 1.61 ) , nevim jakeze drivery jsou tam novejsi ? BT nebo co ? oznaceni i cislo maji stejne ... ale nejsem tak velky odbornik jako ty .... :-) takze asi je to pitomost ..... nicmene l3v5y ma novejsi OS , na 6.5.3 ..... tak si vyber :-)

v kazdem pripade to poslepoval tak ze na benchmarku tahle sestava chodi nejlepe .... pitomost , nepitomost :-D
bagio
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř srp 13, 2008 21:07

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od bagio »

Jsem tam nacpal tady tu : RUU_Leo_l3v5y_09122801_F_WWE_5.2.28014.5.5.0_2.01 ,ale nenašlo mi to automaticky nastavení GPRS.Mám Vodafone.

Edit : Už to jde,se to samo rozeběhlo.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od dark_hood »

par postrehov k romke od l3v5y: telefon sa mi uz raz zasekol (nereagoval na ziadne tlacidla, skoro som to riesil vybratim baterie), po chvili sa ale rozbehol. neviem ci to je len moj dojem, ale zda sa mi, ze moc svizna nie je. dalej, ked som upravoval mnozstvov poloziek v sense, odmietlo znovu naskocit. pod polozkou start nereagoval na home ani na settings. pomohol az restart

EDIT: telefon mi 3x zamrzol aj pri spustenom total cmd. to je moc. touto technikou som flashol tu turecku 1.61 a ta sa mi zda rychlejsia
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od Petulinek »

Proto zatím zůstávám u testovací 1.61, tyhle zkušební budou použitelné až po pár dnech, až se odladí a sladí různé verze Sense, OS, driverů a použije se nová ROMka 2.02... Váhal jsem zda neprubnout Itjeho ROMku, ale trochu mám strach co Push mail - má tam ale nějaké tweaky ohledně power managementu...
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od SirTom »

tak mně hned od začátku byla taková "zasekávací", super pomalá a ani nefungovalo pořádně připojení přes kabel k PC, musela hned pryč..
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od Milan Pištělka »

Tak jsem celý den zkoušel tu od l3v5y a musela jít pryč, jelikož je sekací, nic pořádně nefunguje. Je to škoda, protože mě na ní lákala ta úžasná volná paměť - přes 300 MB. Ona vůbec tato vývojová větev 6.5.x je od začátku problémová. Takže návrat k 6.5 a vyzkouším Miriho XtraLight.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

SoftSPL: Flashování neoficiálních ROM pro HD2

Příspěvek od hudyss »

napodobne s l3v5y jsem mel hodne problemu. Dal jsem Topix 0.2 a ta zatim vypada velmi slusne.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů