HTC HD2 - poškrábaný displej?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od anawarr »

to lorddeadxiter> ty jsi se taky povedl......
lorddeadxiter píše:To co se vám zdá jako poškrábaný displej jsou senzory pro druh rezistivních displejů. Jde o měření odporu mezi dvěma vrstama, takže to není kapacitné (ten sníma tlak). Zkuste vzít stylus a zařízení nebude vůbec reagovat (pokud si nevezmete speciální na tento druh). Rezistivní deispeje podporují funkci multitouch. "Škrábance" jsou různě rozmístněny. Nejprve bodově . . . a poté jsou šikno a ty jsou v celku protopejné a pak se kříží \ \ X //. Takže se nebojte, že ho máte poškrábaný
lorddeadxiter píše:jo sorry je to tak KAPACITNÍ je jen na odpor a REZISTIVNÍ je na tlak. Multitouch je u obou, ale u REZISTIVNÍHO je to vytvořeno zvláštní technologii, která podporuje dva prsty. KAPACITNÍ podporuje teoreticky 3 až 4, ale není zatím dostupný systém, který by mohlo pozřít toto sousto. Sorry spletl jsem sem - stane se. [FAIL!]

přečti si znovu tento topic, aby jsi pochopil, kdo je bl* a kdo si z toho dělá srandu..

BTW: jak jsi do hd2 nacpal obě karty? (2 a 16)
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od hudyss »

OT: a me by zajimalo co je tohle za ROM "{WM 7 PRO (BETA)}" ??

Ohledne te vodivosti, muj Ipod Touch je ve sportovnim pouzdre, ktere ma tu klasickou slidu a ovlada se pres ni taky krasne.
lorddeadxiter
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob led 02, 2010 19:19
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od lorddeadxiter »

Prostě mám jednu a pak druhou. Můžu ji prostě vyměnit v podpisu není, že mám obě naráz.

FOR ALL

Vážení uživatelé,

velice se vám omlouvám, že jsem se spletl a proto si budu dávat pozor na skrytou zprávu v topiku. Dobře, tak jsem BLB, ale nejsem zde na tomto foru dlouho, abych to chápal jak tady odborníci. Zaregistroval jsem se teprve dnes a tak jsem se hned chtěl zapojit do diskuze. Teď mi klidně dejte ban nebo upozornění, ale už vám mohu slíbit, že nebudu jen tak psát nějaké odpovědi. Velice mě mrzí, že jsem nemohl normálně začít a hned jsem jako nový uživatel dostal několik sprdů. Tak jsem se velice hlube zmýlil, ale již jsem se omluvil. Proto nechápu proč se to znovu řeší. Moje odpověď nebyl žádný útok, ale pochopil jsem to tak, že prostě někdo neví co to na tom displeji je. A tak jsem chtěl poradit sice jsem to napsal špatně, ale pochvíli to všechni pochopili. Pokud jste tu jen kvůli tomu, aby jste "stíral" nové uživatelé tak vám tleskám. Tímto dnem pro mě zkončilo toto fóru. Mohl bych nadávat nebo urážet, ale kdo by byl lepší vy? Ne já nebu nic takového dělat. Nemyslim si, že byl lepší. Ale pokud jste si chtěl rozšířit číslo o přidaný příspěvky tak můžete psát další sračky dál. Klidně si myslete o mě co chcete, ale to je lidské já vás omezovat nebudu a ani vám v tom bránit nebudu. Klidně mi vyhrožujte nebo urážejte. Tímto jsem se chtěl s vámi všemi rozloučit. Tady byl můj první příspěvek a taky poslední. Myslim si, že to nebylo od vás milé. Toto neberte, že jsem se uražil, ale doslova jsem se nastval. Beru, že to bylo celkem moc vztahovačné, ale hned první den. Tak to je trochu moc. Budu rád když budute vše ignorovat a těšim se, že budute psát jakej sem kretén. Děkuji a nashledanou pánové.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od hudyss »

Ale chlapce, nemusis se hned rozcilovat! Ja se jen zeptal na ROM, ptz me zajimalo zda nekde neleakla na bazi WM7 co si mel v podpisu. Kdyz bude az za par mesicu.
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od Svestka »

Ty sprdy jak píšeš jsou velice vhodné a to nejen u začínajících, kdo to nevydrží sem nemá co psát, hold když někdo napíše blbost musí jí být schopný čelit.

P.s. Stává se to tady v jednom kuse, málo kdo tady stále píše jenom zajímavé či pravdivé informace, co něco přinášejí, včetně mě, nic si z toho nedělej, příště se více dívej a bude vše ok.

P.p.s. Nikdo nepsal, že jsi BLB.

P.p.p.s Bany pokud vím se zde neudělují.

Pokud sem ještě náhodou zabrouzdáš, tak si třeba ještě svůj odchod rozmyslíš :)
happyivoo
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 02, 2010 23:29
Zařízení: htc hd2

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od happyivoo »

oz otazku? jak to ze na mojom hd2 sa mi objavuju na disp skrabanceky ? nemma namysi tie ciary a bodky co su po celom displeji ma niekto podobny problem ?
Trapper John
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: pon čer 29, 2009 8:56
Zařízení: HTC HD2, hp ipaq 214
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od Trapper John »

zkus chvíli hledat už se to tu řešilo xkrát člověče nebudte líný a obtěžujte se trochu číst
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od Svestka »

happyivoo píše:oz otazku? jak to ze na mojom hd2 sa mi objavuju na disp skrabanceky ? nemma namysi tie ciary a bodky co su po celom displeji ma niekto podobny problem ?
Víš, že jsi se zeptal na stejnou otázku jako: jak to, že se poškrábe sklíčko?
lacop
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: stř pro 09, 2009 15:46
Zařízení: Nokia E66, HTC HD2 (WM + ANDROID)
Bydliště: Košice

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od lacop »

Taková blbost a kolik to dá práce.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od mike-biker »

Trocha odlehčení v novém roce nikdy neuškodí! :wink: .
A co je to vlastně ten kapacitní displej? A jak to, že mi nefunguje stylus z Xperie? Nemám to reklamovat? :lol:
jozef.79
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv pro 31, 2009 14:39
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: SK - BJ
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od jozef.79 »

xpedia ma odporovy displej, ktory reaguje na zmenu tlaku - tj musis zatlačiť na určite miesto ... kapacitny reaguje na zmenu vodivosti ktoru meniš dotykom prstov, ale to už bolo vysvetlene vyššie,

tj všetky stylusy môžeš zahodiť, potrebuješ stylus na kapacitný diplej, ktorych je doteraz ako šafránu, a pritom vyzeraju dosť "čudne"
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od Termiks »

Bože, bože...
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od mike-biker »

Sry za OT. To byl pochopitelně joke! :lol: Byla to reakce na předchozí debatu, tak jsem se snažil trochu odlehčit situaci. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od by PeITeeR »

:-D jn ,to je hned..
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od Mira96 »

Toho "poškrábání" jsem si všiml hned, jak HD2 leželo na pultě a ještě nebylo moje. Ovšem že mě to nepřekvapilo, jen mne zaujala úhlopříčná struktura a nižší hustota bodů, HD1 má stroukturu rovnoběžnou s dislejem a podstatně vyšší hustotu.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od mike-biker »

To není poškrábání, je to jen struktura kapacitních "senzorů". Hustota je jiná-řidší, ptz prst je jakoby tak trochu tlustší než stylus na rezist. :idea:
Vratas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pát bře 12, 2010 20:32
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2 - poškrábaný displej?

Příspěvek od Vratas »

Zdravíčko klucí, když už tu řešíte ty čárky na displeji u HD2, tak se chci zeptat ještě tady v tomhle topicu, jestli taky někdo máte na zhasnutém displeji takovou jakoby slepou mrtvou čárku, která je stejných rozměrů jako ty ostatní co tam mají být, ale je dlouhá asi jen 2-3mm a vede jakoby skrz ten jeden čtvereček z levého horního rohu do dolního pravého. Je to viditelné při šikmém nasvětlení a mezi tím menším detailnějším čtverečkem. Chtěl bych vědět, jestli to znamená nějaký problém nebo ne. Zkuste se prosím někdo mrknout na svoje HD2 a napište mi prosím někdo. Díky.

Do přílohy jsem zadal obrázek, ve kterém jsem vyznačil část, kde se to nachází.
Přílohy
Část displeje
Část displeje
display.JPG (17.31 KiB) Zobrazeno 3087 x
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů