Nový opravný balíček na SMS

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: pát lis 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Tom2009 »

Ahoj všem.
Na http://www.htc.com/cz/SupportDownload.a ... &dl_id=812" onclick="window.open(this.href);return false; je nový opravný balíček na sms.. Nevíte čeho se týká? Díky moc..

Tom
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Milan Pištělka »

Už sám název to napovídá. :grin:
Na tomto odkazu je odpověď.
Tom2009
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: pát lis 06, 2009 15:53
Zařízení: HTC Desire HD

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Tom2009 »

v angličtině jsem moc zdatný.. Help :-)
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od by PeITeeR »

nebude to,to neskutecny cekani nez muzete napsat a zacit psat zpravu,pokud mate tech zprav hodne,treba od jendy osoby apod.. ?..

no,tak jsem si to precetl a skoro no :D
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Jiří Hrma »

Pánové, vy jste rychlíci, člověk to chce ráno nahodit do bleskovek a ono už se o tom na fóru píše ve dvou tématech :-)
jokeeman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: stř kvě 03, 2006 9:22
Zařízení: HTC HD2, SG II
Kontaktovat uživatele:

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od jokeeman »

Už jste někdo aplikoval?
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Vegan »

Tento "HOTFIX" mi zpusobil na 1.48, ze pri klepnuti na nahled emailu se me neotevre dany email v outlooku, ale jen se animuje jakoby zmacknuti a pak zase odmacknuti tod vse.
jokeeman
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: stř kvě 03, 2006 9:22
Zařízení: HTC HD2, SG II
Kontaktovat uživatele:

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od jokeeman »

aha, to ale není zrovna dobré. Takže těch osm mega opravného balíčku dělá jen toto?
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od marek_proksa »

taky mam porad, i po instalaci patche na sms, problem ze sms....sice jen občas,třeba jednou za tyden, ale trocha to otravuje...třeba se stává že i když přijde doručenka - a ty chodí normálně pořád, tak zprava se adesatovi nedoručí, nebo, třeba dnes, doručí se dvakrat...a občas se samovolně odešlou nějaké zpravy,vetšinou staré atd....máte někdo podobnou zkušenost, nebo Vám to funguje bez problémů ...představa že se nějaké sms doručí někomu jinému jak je někde tady na foru v diskusi napsáno mně lehce děsí :tlem: :tlem: :tlem: , holt občas to projeví více autonomie než zdrávo... :lol: ale jinak jsem spokojen
Mr.Richie
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv pro 11, 2008 16:21
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Mr.Richie »

Vy jste vsichn negativisti. Me to treba uz konecne samo zvetsuje pismena a dorucenky uz nejsou obycejne zpravy, ale jenom dorucenky. Instaluji vsechny hotfix od htc a vsechny funguji fajn.
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od marek_proksa »

ja nejsem negativista, vždyť píšu že jsem jinax spokojen a taky instaluji všechny hotfixy....jen to že mi občas nedoručí zprávu je pro mně výrazně důležitější než že mi zvětšuje písmeno, a doručenky jsou doručenky....to mi je celkem jedno... :tlem: m
x.plus
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř pro 09, 2009 11:14
Zařízení: HTC HD2

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od x.plus »

Tak fakt nevím, jestli ten SMS hotfix instalovat, když to tu čtu. Můžete napsat další zkušenosti, co to teda kromě velkej písmen a doručenek řeší a co naopak hrozí za trable?
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od marek_proksa »

ja nevím co řeší..mi před instalaci dělalo že telefon občas sam od sebe poslal nějaké stare sms...a ted mi dělá, konkretně včera i dnes že se sprava adresatovi nedoručí, nebo se z ni doručí jenom část...ale doručenka přijde....celkem mně to štve, protože jink jsem s přístrojem nadmíru spokojen, ale toto je pro mně celkem podstatné, doručenka sic přijde ale je nemám jistotu jestli dorazila sprava adresatovi... kvůli tomuto bych asi aj uvažoval o reklamaci kdyby problém přetrvával...uvidíme....dám mu ještě chvíli čas...stejně nevím jestli bych pochodil....že píše sms velké písmena, a doručenky jsou doručenky jsem si všiml až na základě příspěvku tady..
x.plus
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: stř pro 09, 2009 11:14
Zařízení: HTC HD2

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od x.plus »

Takže si to blblo už před instalací hotfixu, jak píšeš, hotfix to nezpůsobil. Skoušel jsi nechat si od oprátora poslat nastavovací zprávu? Někdy to pomůže.
Takže SMS hotfix zatím jen velká písmena a doručenky. Ještě něco dalšího?
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od marek_proksa »

jo blblo mi to před tím hotfixem již...telefon byl koupeny od vodafone, byl nastaven a nevim jestli je nějaká nastavovací zpráva pro sms...ale můžu zkusit...dal jsem ted zjistil, jak tady píše někdo výš, že po instalaci hotfixu se po kliknuti na nahled mailu ten nezobrazí, pouze proběhne animace...takže jsem ten hotfix dal pryč a jak říkám pokud to nepřestane tak asi půjdu reklamovat, což se mi teda fakt nechce....
danndee
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 26, 2007 6:21

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od danndee »

Vegan píše:Tento "HOTFIX" mi zpusobil na 1.48, ze pri klepnuti na nahled emailu se me neotevre dany email v outlooku, ale jen se animuje jakoby zmacknuti a pak zase odmacknuti tod vse.
Danndee edit: Pokud ti to dela a zároven po rychlém kliku na power ti zhasne displej ale nezamkne se zařízení, tak stačí dlouhý stisk na tlačítko POWER a pak vybrat "zamknout zařízení". Po odemknutí to jiz u mne funguje ok, tj. klik na email ze sence mi rozbalí klasicky Outlook email náhled + my to po zhasnutí displeje zamkne

-- doplnění předchozího příspěvku (ned pro 20, 2009 18:42) --

s SMSkama mam podobný problém, i po nainstalování hotfixu. Mne naopak nedojdou doručenky, tak pak restartnu telefon a pošlu nejakou zprávu a pak teprvne všem dojdou SMSky, které jsem poslal pred restartem. Tohle se mi stalo za dva dny, to bylo doručenek, bohuzel SMSky jiz nebyly aktuální.... Muzu rici, ze tenhle telefon je uzasnej, ale tohle ho sráží.... Uvedu tři věci 1) zdvojeny fotky v albu 2) SMSky viz můj problém 3) zvuk pře telefonování, občas v tom pěkně praská. To uz jsem mam druhej foun, první t-mobile a ted od Sunnysoftu. Od T-mobile jsem mel verzi ROM 1.3? a tam SMSky fungovali OK
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od marek_proksa »

aha. zkusím...v ROM 1,48 problém se zamykáním je, někde jsem to četl, stačí jednou zamknout a pak už to jede..ale zkusim, jinak podobný názor, s telefonem jsem fakt nadmíru spokojen, vyhovuje mi vše, zdvojené fotky zmizely po odinstal češtiny - i když mne to moc nebralo ani předtím, jinak mi nevadí fakt vůbec nic, což se mi nikdy nestalo s jinym telefonem...jen ty nešťastné sms....teď jsem hotfix dal pryč a posílám sms kromě adresatovi ještě na svuj druhý mobil...je to střelené ale někdy fakt potřebuji mít jistotu :tlem: tak snad bude nějaký další hotfix..nebo reklamace :-(
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od jacek »

SMS hotfix bude muset být :!: , rozladěnost těch co si pořídili zařízení za nemalý peníz stoupá :evil: . Tiše doufám, že mě tento problém za 4 dny nepotká, neb. jak se znám, objeví-li se problém s SMS, vyběhnu s HD2 jak se žhavým popelem a to bych vážně nerad. Takže sleduji HTC, XDA a další, jestli se oprava opravy neobjeví a držím si palce.
p.s. zvláštní je, že někoho se tento problém netýká a někoho ano, přitom stejné zařízení, stejná ROM, stejný SW a HW.
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od marek_proksa »

ale mi vadi jenom tenhle problem ze sms..., jinak jsem strašně spokojen, ale jinak problem je to podstatny :tlem: jak o příspěvek výše, za ty prachy aby to neumělo spolehlivě poslat sms...to je velký nedostatek, aspoň teda pro mně.. :evil:
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od jacek »

a věz,že nejsi sám, doufám, že bořci z HTC na tomto fatálním nedostatku usilovně pracují.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů