Nový opravný balíček na SMS

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od mystif »

danndee >>> nějak nemůžu najít to tvoje nastavení ... v češtině je to kde prosím ? A velikost psaného textu v sms jde taky nějak udělat?

díky
danndee
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 26, 2007 6:21

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od danndee »

nastavení - nabídka - nastavení - připojení - pokročilá sít - poslední záložka služba SMS - nastavit v číselníku SMS přes GSM

a uložit.

Tak dejte vedete, jestli to pomáhá, mne tedy ano - vše OK
Doli
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv pro 03, 2009 1:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: České Budějovice

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Doli »

Musím taky říct, že žádný problém s odesíláním SMS nemám. Operátor Vodafone, jak již psal Geralt všechny čísla mám ve formátu +420 XXX XXX XXX v paměti telefonu.
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od marek_proksa »

to v tomhle formatu tam čísla mam taky, a problemy s éodesíláním občas mam, no spíš než s odesláním mi to děla něco jiného jak už jsem ve vlákně psal...asi je to kus od kusu..
to dandee: dival jsem se na to nastavení, taky jsem to našel na xda, ja jsem to tak měl přednastavené, nic jsem neměnil a sms občas blbnou.... :-D ale tak co už, ted je chvili pokoj, tak uvidíme, nova ROM to třeba již definitivně odstraní
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od mystif »

Víte někdo jak zvětšit text psané SMS ???? Je to dost titěrné. Text sms jako takových zvětšit jde tak by měl jít zvětšit přece i text psané sms ... nevítě někdo???

Díky
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od jacek »

Jdi na : Nastavení - nabídka- nastavení - systém- obrazovka(screen) - velikost textu(text size) a posuvníkem zvětšuješ , nebo zmenšuješ písmo.

edit : k neodesílání SMS, od začátku mám nastaveno pouze GSM a zatím !!!!!!!! bez problémů
jip123
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon říj 05, 2009 22:21
Zařízení: HTC

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od jip123 »

Stáhnul jsem si ten balíček na opravu SMS a když ho chci instalovat, vyskočí mně hláška "Při vykonávání programu došlo k chybě". Obdobně se mi chovají i jine patche na HD2. Může někdo poradit proč? Děje se tak se soubory .exe, soubry .cab bez problémů. Mám Windows 7. Díky předem.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Radek Hulán »

Ty EXE soubory jsou určené pro spuštění přímo v telefonu. Tam je musíš nakopírovat.
mystif
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát pro 18, 2009 8:17
Zařízení: HTC HD2

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od mystif »

Prosím umí tady někdo zvětšit text při psaní sms ?????? Stačí jedno slovo pokud to neumíte :-))) Díky moc
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od mirekp »

tak mi sms začly blbnou po přechodu na novou rom. tak jsem to upravil jak se zde radilo, a tak uvidíme
tomasmedek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: čtv pro 03, 2009 20:30
Zařízení: HTC HD2

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od tomasmedek »

Ahoj. ROM 1.43, čeština, Vodafone, nastavení SMS na "preferováno GSM", hotfix nenainstalovaný. A dnes asi největší výtuh za ty 2 měsíce, co ho mám: SMS se odesílají, ale NEPŘIJÍMAJÍ, zatímco odesílatelům chodí doručenky, že jsem je přijal. Kámoš stál vedle mě a posílal a posílal a můj telefon pořád nic. Po restartu také nic, po dalším restartu stále nic. Tak jsem smazal všechny SMS a začala smršť - přišlo asi 15 zpráv (něco z toho doručenky). Strange.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Milan Pištělka »

Kombinace "ROM 1.43, čeština, Vodafone, hotfix nenainstalovaný" je vražedná.
Od vánoc jsou k dispozici vařené romky, ve kterých tyto problémy odpadají.
Zde je odkaz na příslušné stránky.
Pochopitelně ortodoxní "češtináři" mají smůlu.
tomasmedek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: čtv pro 03, 2009 20:30
Zařízení: HTC HD2

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od tomasmedek »

Díky, zkusím to. Ještě mě napadlo: neexistuje alternativní SMS program/klient? Mohl by nezamrzat :-)ale třeba i dávat doručenky do sólo složky, aby se nepletli do doručených zpráv, to je fakt otravné.
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od mirekp »

tak jsem použil opravu co je zde ve vlákně a dnes mi zase sms zůstalo viset v poště k odeslání. takže zase pomohlo jen sr a pak to jelo. je zajímavý, že to jde chvilku a pak zase je zapotřebí sr. to je vopruz :-D , mám i zaplý doručenky a tak že to nefunguje zjistím rychle.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od jacek »

Zatím(a doufám, že to tak zůstane) s SMS nemám problém : ROM 1.48 bez lokalizace(počeštělá manila), nastaveno pouze GSM, potvrzení o doručení aktivní, SMS hotfix nenainstalován, operátor O2, SMS mažu, vše funkční. Ty jo, doufám, že se nerouhám.
BubbleGum
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 14, 2010 14:09
Zařízení: HTC HD2

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od BubbleGum »

Pořídila jsem si HD2 před týdnem a problém s odesíláním SMS mám od začátku. Není to pokaždé, ale dost často na to, aby to člověka štvalo (zvášť když se člověk v mrazu snaží koupit SMS jízdenku do MHD a ono se to zrovna sekne). Oficiální patch to nespravil. Volala jsem dnes na HTC hot linku a zdá se, že sami pořád neví, čím to je. Pošlou mi prý program, který bude při každém odesílání SMS posílat XML do HTC s přesným logem, co telefon dělá a proč, aby mohli zjistit, kde je chyba. Jsem z toho zoufalá. Chyb má ale telefon víc. Např: zdvojené fotky v albu, nastavení melodie u budíku a tak. U takhle drahého telefonu jsem čekala, že to bude fungovat bez problémů... Všechno bych mu odpustila (jinak je super), ale zrovna odesílání SMS fakt ne. Bez toho se prostě neobejdu. Ten návod co tu je (nastavení pouze GSM pro zprávy), taky to nezabral. Víte už někdo, co s tím?
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Radek Hulán »

Pro SMS speciálně existuje nová aktualizace:
http://www.htc.com/sea/supportdownloadl ... sd&cat=all" onclick="window.open(this.href);return false;
BubbleGum
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 14, 2010 14:09
Zařízení: HTC HD2

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od BubbleGum »

Jojo, děkuji. Už jsem si všimla toho nového tématu zde na fóru. Zatím to testuji, ale od té doby se to zatím neseklo, tak doufám, že už to bude všechno klapat. :)
Richie
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř led 13, 2010 9:33
Zařízení: HTC EVO 3D

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Richie »

hledá, hledám, ale nenacházím.... kde prosím vás najdu tu opravu na sms??? děkuju
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nový opravný balíček na SMS

Příspěvek od Milan Pištělka »

to Richie:
Toto už je opravdu moc. Nechápete psaný text?
Druhý příspěvek zpět. Vlastně třetí.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů