Spokojenost s HTC HD2 (diskuze)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

Spokojenost s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od hrosikjiri »

Dobrý den, rád bych se zeptal zhruba po mesici pouzivani vaseho HD2, jak jste s telefonem spokojeni. Precejen o nem stale premejslim a sleduji vsemozne diskuze. Ovsem stale se nemohu rozhodnout, zda do nej jit. Kdyz prejdu problem s fotkama, poridili byste si jej znovu? Precejen hodne chyb a dotazu vzejde z toho, ze lide maji WM zarizeni poprve v ruce a zalezi taky na dalsich faktorech. Poradite tedy? koupit, ci nekoupit...
Dekuji moc.
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Spokojenost

Příspěvek od Konig »

Vzhledem k tomu, že mám jak Touch HD, tak HD2 můžu říci, že HD2 je skvělá mašinka, která zaznamenala velký kvalitativní krok vpřed (samozřejmě, že je to dané výkonnějším HW), avšak stále existuje jedna věc, se kterou se nedokáži ztotožnit a to je rezistivní displej, konkrétně jeho přesnost! Všechno je O.K., pokud člověk nechce psát např. SMS či udělat si nějakou poznámku. Používám klávesnici SPB Full Keyboard 4.0, abych měl co největší tlačítka a i přesto nedokáži na tomto dispoeji psát plynule tak, abych nemusel několikrát některé klávesy přepisovat tak dlouho, až konečně napíšu co potřebuji, např. chci napsat písmeno "q" a napíšu "a", nebo chci napsat znak "," a napíšu "!" I když se snažím co nejpřesněji a pomalu kliknout na správné písmeno a i přesto, že na něj kliknu, napíše mi úplně něco jiného...
Tak za tohle bych vraždil, ale jinak jsem spokojen... ;-)
prcek15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob říj 24, 2009 14:35
Zařízení: LG G3
Bydliště: Slaný

Spokojenost

Příspěvek od prcek15 »

Zkus kalibrovat display v nastavení. :)
trminek
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 08, 2009 17:09
Zařízení: HTC Touch PRO

Spokojenost

Příspěvek od trminek »

100% je to kalibrací lépe řečeno nezkalibrovaným display. Měl jsem u nového HD2 stejný problém, stále mi to bralo řadu kláves o jednu nižší. Stačilo překalibrovat a je vše ok.
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Spokojenost

Příspěvek od pk »

presne.. kalibracia je velmi dolezita vec.. Kazdy vidi trosku inac (inac sleduje displej, hlavnejsie je prave ako.. pripadne lave atd.) tak potrebuje mat inac nakalibrovany displej.
hrosikjiri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 71
Registrován: sob pro 13, 2008 0:21
Zařízení: lumia 830 a 950

Spokojenost

Příspěvek od hrosikjiri »

to Konig: Díky moc za vyjádření. Este se zeptám, telefon nemrzne, jako vetsine? a ostatní také napiste prosim svuj nazor. Dekuji
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

Spokojenost

Příspěvek od fido_cz »

Mam ho mesic a koupe nelituji. Zadne restarty ani zamrzani. Kapacitni displej mi nevadi, i pri psani nedelam nijak moc preklepu a to pisu vetsinou ve vertikalni poloze na fullqwerty.
Konig
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: sob pro 06, 2008 10:23
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: Rychvald
Kontaktovat uživatele:

Spokojenost

Příspěvek od Konig »

to all: díky, zkusím překalibrovat.

Jinak se zamrzáním nemám žádné negativní zkušenosti. Ze začátku, když jsem zkoušel SPB mobile shell a k němu vázané různé jiné aplikace (nakonec jsem zůstal u HTC Sense) občas systém zamrzl, ale nyní je to v klidu, takže spokojenost.
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

Spokojenost

Příspěvek od fido_cz »

Ja Shell pouzivam, k tomu Phone Suite a Time a vse v poradku.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Spokojenost

Příspěvek od dark_hood »

moj nazor na tento telefon po dvoch tyzdnoch: doteraz som mal nokie so symbianom a este pomerne nedavno pda od asusu s WM6 (cize az taka velka zmena to nebola). s novou romkou 1.48 mi telefon posledny tyzden nezamrzol, obcas sa sahne prehravac hudby v sense (koli tomu som ho prestal pouzivat), inac som telefonom nadseny. fix na fotky mi s tou ruzovou skvrnou pomohol, je ju slabucko vidno iba na malom mnozstve snimok, na ostatnych nie je :) ak by som si mal v sucasnsti znovu vybrat telefon, urcite by to bola HD2. konecne mam z telefonu radost :grin: (napr. so symbianovymi n95 a n97 to bola tragedia a utrpenie)
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Spokojenost

Příspěvek od Milan Pištělka »

To hrosikjiri:
v podstatě můžu potvrdit, to co bylo řečene předemnou. Rok jsem byl náramě spokojený s HD(1) a teď je to obrovský skok dopředu. S HD2 jsem velmi spokojený, splnila moje očekávání až na ten displej. Bohužel, kdyby se soudruzi od HTC více zajímali o názor veřejnosti, tak by to s rezistivním displejem mohl být nejméně na rok nejlepší stroj na světě. Takhle si mnozí zase musíme počkat, až u nich někdo prozří, ale to už je kategorie zbožných přání. :grin: :-( :)
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Spokojenost

Příspěvek od ziminix »

Problém je ten, že HTC míří hlavně na laickou veřejnost, která samozřejmě netuší, co je rezistivní/kapacitní displej, a hlavně se nechce zdržovat s nějakým stylusem, takže ten průzkum by stejně nejspíš vyhrál kapacitní displej.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Spokojenost

Příspěvek od Standa »

OT: Navíc spousta lidí řeší ne JAK se stylusem pda ovládá, ale JAK (trapně) by vypadali, KDYBY v dnešní době stylus vytáhli na veřejnosti.
Tak to dopadá, když si někdo kupuje dotykáč jen kvůli módě a "prezentaci" :-).
Burster
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: čtv pro 10, 2009 18:45
Zařízení: HTC HD2

Spokojenost

Příspěvek od Burster »

HD2 je moje prvni WM zarizeni, vybral jsem si ho prave proto ze to je dobre multymedialni zarizeni a da se na nem i trochu pracovat. Zalezi na prioritach cloveka, komu se nelibi ze se na nem pracuje spatne tak at si ho nekupuje. Nechapu notoricky zberatele telefonu ktery si ho koupi jen pro to aby jim ve sbirce nechybel.
Stylus mi obcas docela chyby ale zase kdyby ho mel tak ho stejne pouziju jen obcas, to zase souvisi s tim co clovek po zarizeni chce.
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

Spokojenost

Příspěvek od Termiks »

Mno pokud by už bylo na trhu HTC Bravo, tak bych asi vybiral mezi těmito dvěma. Ale v současný nabídce bych si jinej asi nevybral. Pokud teda neplánuješ, že ho budeš používat na úpravu tabulek v excelu nebo na praci s remote desktopem, tak se není třeba bát ani tý kapacitní technlogie. Tam kde je zapotřebí nějaká přesnost se dá nastavit přes Zoomer zvětšování a šlape to, je to sice práce navíc, ale je to možná rychlejší než tahat stylus z boku zařízení. A rozměry? Těch bych se vůbec nebál, sám sem se až skoro zalek jak je velkej, když sem ho poprvý vybalil z krabičky, ale teď mi přijde ta velikost naprosto přirozená. Pravda tahat ho "džínách" je blbý, protože se člověk nemůže ohnout nebo sednout. A ty fotky...kdyby tam foťák vůbec nebyl viděl bych to jako plus, takže tak.
Burster
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: čtv pro 10, 2009 18:45
Zařízení: HTC HD2

Spokojenost

Příspěvek od Burster »

fotkam moc nemam co vytknout, neni to foto mobil. Ruzovy nadech vetsinou nepozoruju. Jen jsou proste takove neostre, ale na momentky maximalne dostacujici. Na kapacitni technologii si nestezuju, vse jde pekne lehkym dotykem, jen jak se blizi zima tak bez rukavic budou ruce mrznout. Dalsi pekna vec je ze se displej jentak neposkrabe a nemusi bejt nejaka jebla folie. Pro me je jedina nevyhoda displeje snizena presnost spojena s nemoznosti pouzit stylus (nepocitam ty specialni kopyta). Jsem s telefonem skoro uplne spokojen az na par softwarovych chybek ktere se urcite casem opravi.
Rek
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 30, 2009 17:59
Zařízení: HD2 ;)

Spokojenost

Příspěvek od Rek »

hrosikjiri píše:to Konig: Díky moc za vyjádření. Este se zeptám, telefon nemrzne, jako vetsine? a ostatní také napiste prosim svuj nazor. Dekuji
Me telefon mrznul jen v jedne jedine aplikaci a tou je BeejiveIM, kdyz jsem se dostal do jakehosi menu, tak vytuhl apomohl jen softreset, jinak jsem se za mesic pouzivani s nicim nesetkal, dokonce jsem mel i strach aby se telefon neposkrabal, kdyz nema folii na displayi a nic nepozoruji, dnes mi byla potvrzena objednavka na InvisibleShield tak uz abych ho mel :)
Burster
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: čtv pro 10, 2009 18:45
Zařízení: HTC HD2

Spokojenost

Příspěvek od Burster »

mnohem rychlejc zlikvidujes folii nez tvrzeny sklo. Docela bych si chtel vyzkouset to co je na tech skrabacich videich, ale bojim bojim :-D
Rek
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 30, 2009 17:59
Zařízení: HD2 ;)

Spokojenost

Příspěvek od Rek »

ja mel napriklad stesti, fotky byly bez ruzoveho nadechu hned ze zacatku, bez fixu

mimochodem co zpusobilo vzestup HD2 v katalogu mobilmanie z 6.-7. mista na druhe misto? Preskoci i N900? :D
Uživatelský avatar
jtfcobra
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pon lis 23, 2009 22:32
Zařízení: HTC Desire HD CZ 1.72
Kontaktovat uživatele:

Spokojenost s HTC HD2 (diskuze)

Příspěvek od jtfcobra »

Maximalní spokojenost

Měl jsem Iphone ten byl super pak jsem presel na HTC hero nadchnul mne system pak jsem presel na HTC HD2 a to je fakt super mobil hodne dobry system kam se na nej hrabou systemy jako Android,Symbian...snad uz vyjde Windows Mobile 7 a ten by mohl byt super pokrok co by pak uz nemel konkurenci
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů