Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Majesty
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon lis 30, 2009 10:11
Zařízení: Nokie řady N --> HTC HD2
Bydliště: pod Blaníkem

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Majesty »

Já musím říct, že s nějakým zamrzáním nemám problémy vůbec. Koupil jsem u VF s rom 1.48.479.1 a českou lokalizací. Vše funguje jak má, dokonce nemám ani růžový flek na fotkách. Nainstaloval jsem zatím jen Modaco Nodata (mimochodem už více jak 10 dní nestahnul ani fous dat, jak tu někdo diskutoval že stejně se hd2 připojilo, mě zkrátka ne) a pár CABů na nějaké úpravy vzhledu, datumu a překladu počasí. Zkoušel jsem i úpravu připojení wifiny v režimu spánku, ale to mi nefungovalo. Jinak zkrátka vyšlapuje bez problémů a jsem zatim spokojenej. Takže buď patřím ke šťastnějším majitelům nebo je to tím, že se do toho moc nevrtám
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od mike-biker »

Taky mám HD2 od Vodníků a zatím jsem zaznamenal jen dva problémy. První je dlouhá odezva otevření při psaní SMS v thread modu a druhá je přimrzání při úpravě Favoritů v Kontaktech. :-(
prcek15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob říj 24, 2009 14:35
Zařízení: LG G3
Bydliště: Slaný

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od prcek15 »

Já měl s ofiko ROMkamy 1.43 a 1.48 taky stálí problémy. Teď mám 1.61 turky a vše v poho, už dva týdny bez záseku. :)
Uživatelský avatar
by PeITeeR
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pát pro 04, 2009 15:28
Zařízení: DesireS
Kontaktovat uživatele:

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od by PeITeeR »

dark_hood píše:co sa tyka zamrzavania, odkedy som si cez sspl flashol tu turecku rom-ku 1.6 tak s nou mi telefon ani raz nezamrzol. s predchadzajucimi zamrzaval. v sucasnosti pouzivam "cooked" Topix 1.1.2, pred tym XannyTechROM Pandora 1.0 a bez jedineho zaseku. s tymi starymi 1.43 a 1.48 problemy boli neustale
A co rikas na tu Pandoru a ted na Topixe ,napis nejake pocity a dojmy =) ,dik.
mike-biker píše:Taky mám HD2 od Vodníků a zatím jsem zaznamenal jen dva problémy. První je dlouhá odezva otevření při psaní SMS v thread modu a druhá je přimrzání při úpravě Favoritů v Kontaktech. :-(
Na tu odezvu pri otevreni a naslednem "radoby hned psani" sms zprav uz jsem reagoval..je to neco silenyho,tohle me vazne rošťákuje ,-D a vbc,predtim jsem mel xperii a psani zprav na leovi me vazne nebavi,je to opruz,zlata klavesnice..
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od dark_hood »

by PeITeeR: obe su rychle, stabilne a co je hlavne nezemrzaju :-) pandora sa mi po grafickej stranke paci viac a ma v zaklade par zaujimavych app. napr. obe maju vopred nainstalovany soft na upravu registrov. inac topix ma v gsm rezime prekvapil vydrzou v gsm rezime. beteria mi cez noc (10 hodin) klesla z 20% na 12% (povodna 1.43 mi tiez v gsm za ten isty cas v noci zozrala 12% baterky). zda sa mi, ze v 3g je to horsie. este budem skusat
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od mike-biker »

To je HTC SMS modulem, to se určo opraví. O soft bych strach neměl, vypadá to vzhledem k prodejnímu úspěchu velmi dobře s komunitou a bude na to tolik různých úprav, že si ani nebudeme moct vybrat. 8-) :roll:
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od dark_hood »

je sucastou WM 6.5 nejaka standartna aplikacia na sms? ci je nutne pouzivat tu od HTC?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od mike-biker »

Je, vyhoď Sense a můžeš frčet na Widlích. Zbavíš se HTC nadstavby, ale bude to kontraproduktivní, ptz. výhody Sense převažují nad nevýhodami. Jedině zkusit Spb Mobile Shell, to jsem měl na Samsungu i Xperii a byl jsem spokojen. Jenže v záloze byl stylus. ;-)
metud
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 04, 2010 12:53
Zařízení: HTC HD2

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od metud »

dnes jsem opet vyndaval baterku, po ukonceni hovoru se telefon zasekl a po 5min mi dosla trpelivost, provedl jsem dalsi HR a nainstaloval angl. tak uvidime ale asi jej poslu zpet, verze ROM 1.48.479.1 (71294) WWE ceska lokalizace, jeste mam v supliku HTC P3300 MDAIII ktery po trech reklamacich fungoval 2 roky bez problemu asi to tak dopadne s HD treba to treti reklamace vyresi
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od dark_hood »

zamrza aj s "cooked" rom-kou? mne ani raz. tie oficialne su v tomto dost zle (okrem tureckej 1.61)
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Vegan »

Zacinam myt podezreni ze HDcko zamrzne ve chvili kdy se mi nekdo snazi dovolat tak jeste nez zacne zvonit tak proste vytuhne a pak jiz funguji jen klavesy ktere se jen podsviti. nepouziva nahodou nekdo Vibrace + Vyzvaneci melodii Modem ring ( zda to trebas neni ji ). Asi zkusim vyzvaneni zmenit a vypnout vybrace a uvidime.
kfl
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 04, 2010 16:17
Zařízení: touch hd 2

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od kfl »

Kvůli problémů s dostupností 3G sítě jsem přepnul telefon do GSM módu. Od té doby HD2 běží bez chyby (3 dny). Nejspíš je to náhoda, čekám nějaký průser každým dnem. Dám tomu tak 2 týdny a budu reklamovat.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od anawarr »

vážení userové. je to tu rozděleno na dva tábory.

jedni instalují placené full verze programů, které jejich tvůrce odzkouší a optimalizují a v případě problémů je možno, je reklamovat.

druzí instalují vše, co kde "posbírají" a pak se diví, když jim foun mrzne.

je to stejné, jako se stavbou nového domu a jeho vnitřním zařízováním, pokud někdo nemá, na zařízení luxusní vily, ať si postaví menší dům.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Vegan »

Kolego Vazeny Usere a co mam delat, kdyz mi telefon vytuhnepo HWR JEN s nastavenym Exchange serverem bez jakekoli aplikace jakeho koliv tweaku s ROM 1.48 v ENG ? Dokonce i vyzvaneci melodii mam orginalni co je v HD2 od vyroby. Tzn nenapada me jak bych to mel Softem resit :-/. Z nouze uz mam vytazenou i pametovou kartu a zkousim. Nehlede na to, ze HD2 je jiz moje asi 5te WM zarizeni a prave diky tomu nemam chut reklamovat, ponevads vytuhne trebas po 1.5 dni intenzivniho pouzivani a tak vym jak by se mi vratil ze servisu s poznamkou zavada se neprojevila.

PS: na telefenu i kdyz installuji soft nemam jediny cracknuti ci jinak zprzneny soft.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od mike-biker »

Tuhnutí bývá velmi zřídka způsobeno hardwarem, většinou je na vině soft. Zkus Hard reset. Mě přituhává jen když upravuji některá fota v "People". Ale věřím, že je to spíše bugem ve firmu, koneckonců zařízení je venku teprve necelé 2 měsíce. ;-)
metud
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon led 04, 2010 12:53
Zařízení: HTC HD2

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od metud »

Vcera po HR resetu jsem nainstalova anglickou lokalizaci misto ceske a od te doby zadny poblem coz je zazitek provozovat telefon bez zamrzani,zadny sw jsem tam nainstalovany nemel a cz lokalizace mrzla min. 5x denne tak si to nyni uzivam :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od htcjirka »

S cestinou ala sunnysoft byva posledni dobou problem navicero zarizenich,zejmena pak s wm6.5.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od mike-biker »

Češtinu naštěstí neřeším, jedině je pro mě důležité, aby to česky psalo a mělo české regionální nastavení. To jediné mi na EN vadí - ten nelogický systém měr a dat. Podle mě je CZ brzda. :evil:
LOPOLO
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob pro 29, 2007 18:53
Kontaktovat uživatele:

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od LOPOLO »

ze vas furt bavi flashovat pochybny romky .. me teda nezamrznul ani jednou :-)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od mike-biker »

Já bych využil až bude ROM kitchen tak u dalšího firmu jen vyházet shit. Vzhledem k tomu, že samotný OS 6.5 není na prsty ideální, tak i rozšířená Today je celkem málo použitelná. Ale kdyby se někomu podařilo zkombinovat Today se Sense - to bych bral. Ale souhlas, střídat 2x týdně různé ROMky, to není můj styl. ;-)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů