Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od jacek »

Připojuji se k těm, kterým HD2 samovolně NEzamrzá ( tel. mám od 24.12. ) a pokud nastal zámrz, jedině po nahrání aplikace třetí strany. Taktéž častěji nahrávám vařené ROMky, využívám různé programy a v pohodě.
Pupu
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv srp 06, 2009 14:12
Zařízení: SE X10 black a spravuji i jedno HTC HD2

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Pupu »

Me zamrza temer denne, mam tam vse oficko z volneho prodeje, jediny addon je CHT vcetne editoru a lockscreen fixu, jinak nic. Telefon zamrza navic v ruznych situacich, nekdy po odemceni, nekdy behem scrollovani na today obrazovce pripadne v kontaktech. Vetsinou je to uplne totalni zamrz na vyndani baterky, ale obcas se stane, ze jen spadne Sense a po cca 10sec se samo restartne. Jsem z toho dost na nervy a mit jeste moznost telefon vratit, tak to udelam.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od mike-biker »

V tomto případě bych to viděl na servis, měla by to být HW vada. Po MR musí chodit. Mě zamrzl za 3/4 roku 2x a vždy po nějaké krkolomné akci. Občas vytuhává, nebo se systém zpomalí, ale já mám automatické zálohy a tak denně dělám soft reset.
Pupu
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv srp 06, 2009 14:12
Zařízení: SE X10 black a spravuji i jedno HTC HD2

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Pupu »

Spis si rikam, jestli to nedela CHT, protoze kdyz jsem jej jeste nemel, tak telefon nespad ani jednou, ovsem bylo to cca jen 10 dnu.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od mike-biker »

CHT mám taky, i když jen 1.7.
Argi
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob črc 24, 2010 10:21
Zařízení: Samsung Galaxy S III

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Argi »

CHT pouzivam nejnovejsi verzi a telefon slape jak hodinky, v tom chybu nehledej.
pdatomas
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon led 28, 2008 13:28
Zařízení: Blackberry Passport,SPro 3 -i5 128 Gb, SPro4 i5,
Bydliště: Cheb

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od pdatomas »

musim se pridat k tem co maji problem s HD2 take. stale mi to vyhazuje hlasku cprog.exe.
Nevim v cem je problem, pritom tenhle problem nastal az cca pred tremi tydny, predtim jsem softreset delal jednou za dva mesice jak jsem mel stabilni system. Uz jednou Hardreset, ale problem znovu, takze asi me ceka znova hardreset a vsechny aplikace zpatky, bohuzel, Nebo pradite nekdo
Vojtisek58
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 23, 2010 19:51
Zařízení: HTC HD2

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Vojtisek58 »

Zdravim, chci se zeptat, mam HD2 uz cca 3 mesic. ale posledni mesic mi tel. po soft resetu uz nechce najet a zustane viset na uvodni bile obrazovce a nechce najet...vytahnu baterku, udelam HR reset a porad nic. Kdyz druhy den zkusim tel.zapnout opet najede a vse jede do dalsiho soft resetu. Zkousel jsem vsechny ofiko rom a dela to u kazde, tel vydrzi max 2 dny nez udelam soft reset ci vypnu a zapnu a zustane viset zmrzly. jsem uz z toho na palici...diky za kazdou raduale mozna asi bude nejlepsi tel. dat na reklamaci...diky moc vsem
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Pistolník »

Jestli se Ti to stane i po HR - tak to asi dělá nějaký dohraný prográmek. Zkus to pár dní nechat zcela čisté - bez dalších programů (i když to bude vopruz) a uvidíš, co to udělá.
Vojtisek58
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 23, 2010 19:51
Zařízení: HTC HD2

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Vojtisek58 »

No praveze, jsem vyndal i kartu, nechal to uplne ciste a kdyz jsem pak udelal soft reset, tak opet to same, zustalo to viset na uvodni obrazovce a druhy den zase najelo...se zapne podle nalady ale asi bude nejlepsi ten servis, jak tak vidim
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od marecek65 »

2 Vojtisek58:

skus urobit taska 29, preflashovat radio, preflashovat rom a potom HR. Toto ked nepomoze, tak to mozes jedine poslat do servisu.
Vojtisek58
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 23, 2010 19:51
Zařízení: HTC HD2

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Vojtisek58 »

2 marecek65-co je to Taska 29??
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od icepoint »

task 29 je postup,ktery udajne totalne vymaze zbytky vseho,co jsi instaloval,zbytky ROm aj. Wmmania.cz,forum,upravy hd2,tusim 3.dil,hledej.Udelal jsem a telefon s posl.ofic.1.66 Rom,cookie 1.81,radiem 2.12 slape,sekne se,kdyz ho fakt zahltim,jednou za 14dni max.
Vojtisek58
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 23, 2010 19:51
Zařízení: HTC HD2

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Vojtisek58 »

tak jsem zkusil ten task29 a nechce mi ani najet. Stoji to na 0% a pak to hodi error...
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od mike-biker »

Asi ale nemáš tak trochu udělán HSPL, že? ;-)
marecek65
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: sob kvě 30, 2009 8:54
Zařízení: HTC HD2 Leo

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od marecek65 »

2 Vojtisek58:

ako pise mike-biker, urob hspl, aby si mohol spustit task 29 a naflashovat rom. Postup mas na xda, ked nevies anglicky, tak na wmmanii ale aj na inych strankach. Myslim si, ze ked to vsetko urobis ako som pisal pred tym, hd2 ti pojde bez problemov.
benlux
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob zář 11, 2010 11:33
Zařízení: HTC HD2

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od benlux »

ahojte.....nedavno som si kupil tento telefon..zatial ziadny problem az kym som si nekupil nove sluchatka a nezacal som pocuvat hudbu.....prehravac v sense mi seka :-( proste chvylu ide a zrazu sekne .....zasa ide asi 5 sekund sekne ale uz sekne cely fon a mozem resetovat..niekedy to zasa nerobi vobec a ide normalne...a najhorsie je to ked dam telefon do rezimu spanku a necham pusteny prehravac...vtedy sa to seka brutalne..neviete preco? dost ma to stve
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od jacek »

tady je sposta řešení : http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upr ... ff4f3215d9" onclick="window.open(this.href);return false;
benlux
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob zář 11, 2010 11:33
Zařízení: HTC HD2

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od benlux »

diki nieco som tam nasiel..ale je to riesenie na ukor niecoho ineho a to nechcem....neda sa niak inak prehravat hudba?? ja to niak nechapem jak je mozne ze to seka
Argi
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob črc 24, 2010 10:21
Zařízení: Samsung Galaxy S III

Zamrza vam HD2 ? pripadne jak ?

Příspěvek od Argi »

zkousel si nainstalovat nejaky externi prehravac? pak snadno zjistis, kde je chyba.

treba tento:

http://wmmania.cz/software/audio-video/nitrogen/
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů