Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Richtr
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 03, 2009 19:59
Zařízení: HTC HD2

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od Richtr »

Stáhnul jsem si tu verzi EastEurope, jako asi každý.
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od Petulinek »

Nemáš nějakou customizovanou ROM od operátora? Nebo koupeno v zahraničí?
Richtr
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 03, 2009 19:59
Zařízení: HTC HD2

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od Richtr »

Koupil jsem ho tady v e-shopu volně (ne od operátora) moje verze ROM je 1.43.479.2 (70124) WWE. Asi vyzkouším Europe verzi. Ale mám ho s českou lokalizací.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od Milan Pištělka »

to Richtr:
RUU_Leo_HTC_WWE_EastEurope_1.48.479.1_Radio_Signed_15.28.50.07U_2.05.51.05_2_Ship.exe je možné flashnout přímo.Ke stažení zde.
V neděli jsem stahoval tuto - RUU_Leo_HTC_WWE_1.48.405.2_Radio_Signed_15.28.50.07U_2.05.51.05_2_Test a ta se musí flashnout přes GoldCard.
Richtr
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv pro 03, 2009 19:59
Zařízení: HTC HD2

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od Richtr »

Tak hotovo, musel jsem jen drobka restartovat a pak šlo flashování v poho napoprvé. Ale mám jednu závadu, po flashováni mi nejde vypnout Wifi, jak to jde vychytat ?
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od Milan Pištělka »

Po flashnutí je dobré dát HR a teprve potom si instalovat vlastní programy a dělat různá nastavení.
edit:
pokud je připojen USB kabel, tak položka Wi-Fi není ve Wireless control aktivní.
Tom_82
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 03, 2008 15:55
Zařízení: Samsung Galaxy S

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od Tom_82 »

Tady asi bude chyba v přijímači a ne ve vysílači.. Flashnul jsem ROMku (East Europe), provedl hard-reset, nainstaloval své oblíbené aplikace a telefon je minimálně o 20% svižnější a bez jediného problému. Spousta zdejších "stěžovatelů" buď stahuje nějaké špatné verze nebo zapomíná na hard-reset, KTERÝ JE PO FLASHOVÁNÍ NUTNOSTÍ.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od Vegan »

Mam takovej malej postreh. Kdyz my na puvodni romce *143* Prisla kratka sms mohl jsem si ji precit primo v sense jen tim, ze jsem najel na panel zpravy kde se obevil jeji nahled po setrvani zde se oznacila jako prectena to v *148* nejako nejde :-/ musim vzdy na sms kliknout a vlizt do toho jejich spesl rozhrani aby se precetla ( coz me dost prudi pac my chodi stavove sms z monitoringu a s takovou se brzo uklikam ). Nejakej napad jak to vyresit ?

A dotaz #2 v BsB tweak 1.0 byla polozka "SMS Sent Notif." Ktera se mi na nove romce z 1.2 verze vyparila coz jsem zkousel naistallovanim verze 1.0 kde to sice je, ale na nove romce to nic nedela :-/ Nejaky napad jak to zapnout ?

Posledni vec kterou si vubec nedokazi vysvetlit neminim resit jen se o ni zminim :) na romce *143* kdyz jsme byl doma se mi pocasi zobrazovalo s nazvem vesnice kde bydlim ( prijemne me to prekvapilo ) nic mene romka *148* uz umi jen nejblizsi mesta........ zvlastni.

Edit: jinak je nova rom opravdu rychlejsi
Edit2: Tak otvirani emailu s prilohami jez jsou ulozene na karte se take subektyvne zpomalilo a nebo mi to prijde pomale pac ostatni emaily se otviraji rychleji nez drive :D.
sieber
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte srp 26, 2008 14:44
Zařízení: HTC 7 Pro

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od sieber »

zdravim,je uz ta nova rom v cestine?
prcek15
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: sob říj 24, 2009 14:35
Zařízení: LG G3
Bydliště: Slaný

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od prcek15 »

Ne, ale těch pár slov už si brzo zapamatuješ. :) Já mám nainstalovanou East Europe 1.48 a fachá to o hodně líp než ta 1.43. :)
Tom_82
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 03, 2008 15:55
Zařízení: Samsung Galaxy S

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od Tom_82 »

Nečekejte, že si z XDA či HTCPedia stáhnete už počeštěnou ROM, tak to nikdy nebylo ani nebude..

Pro vášnivé češtináře opakuji: Pro své HTC si českou lokalizaci můžete stáhnout ZDE!

HD2 v seznamu ZATÍM chybí, ale není špatné si ve svém prohlížeči stránky přidat do oblíbených - do budoucna :wink:
Uživatelský avatar
pmisak
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 03, 2009 15:32
Zařízení: HTC HD2

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od pmisak »

Vegan píše:A dotaz #2 v BsB tweak 1.0 byla polozka "SMS Sent Notif." Ktera se mi na nove romce z 1.2 verze vyparila coz jsem zkousel naistallovanim verze 1.0 kde to sice je, ale na nove romce to nic nedela :-/ Nejaky napad jak to zapnout ?
Zapina se to v nastaveni SMS zprav. Musis vlezt do klasickeho WM seznamu SMSek, MENU - SETINGS - OPTIONS - REQUEST DELIVERY REPORT.

-- Pavel
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od Vegan »

To jsme se nepochopily ja nechci potvrzeni o doruceni, ale o uzpesnem odeslani.
roul174
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát pro 04, 2009 11:59
Zařízení: HTC Touch HD2 (Leo)

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od roul174 »

No celkem by mne bavilo vedet zda nova ROM resi problem s outgoing Bluetooth serialem. to co zde HTC predvedlo je celem smutne. O co jde? jde o to ze pokud si pripojite pres BT zarizeni ktere poskytuje seriovy port a chcete jej pouzit nasledne v nejake aplikaci v telefonu, pak je potreba nastavit ze toto zarizeni v mem pripade RDSTMC prijimac. je pro ostani aplikece v telefonu dostupny na nejakem seriovem portu, oznacuje se COMx, v aplikaci nastavime port ze ktereho ma cist, napriklad COM2 a v nastaveni BT zvolime port stejny. V mem puvodnim HTC Cruise s WM6.1 vse fachalo, na karte
outogoing port jsem zvolil RDSTMC a priradil port, tecka. Tady???? Tady v nejakem silenem rozhrani pojmenovanem Bluetooth udelam zrejme totez, ono tam ani nic jineho delat nejde, ale po kazdem zapnuti aplikace se mne telefon pta jake ze to vlastne zarizeni chci pripojit... mam tam jenom jedno, co se pta?, konec koncu jednou jsem to preci jasne rekl v nastaveni. U navigace iGo vznika pak problem ze se hlaska prekresli samotnou navigaci, takze musim minimalizovat, hlasku potvrdit a maximalizovat, coz ne vzdy jde, asi tim ze HD2 neni jeste iGem podporovana. google maps totez :(
pak mala otazecka.... umi te mi nekdo rict, polopate, co to je BTC1 az 3? logicky mne prislo, ze to je to co si vschini myslime, ale neni, :-D , pokud vyberu "port" BTC3 tak se googleMaps na Com3 nepripichnou, je to neco jineho?, co? tolik misterie jako zde, jsem necekal, hotovy harry potter.
diky, Ondra
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od icepoint »

Vegan píše:Mam takovej malej postreh. Kdyz my na puvodni romce *143* Prisla kratka sms mohl jsem si ji precit primo v sense jen tim, ze jsem najel na panel zpravy kde se obevil jeji nahled po setrvani zde se oznacila jako prectena to v *148* nejako nejde :-/ musim vzdy na sms kliknout a vlizt do toho jejich spesl rozhrani aby se precetla ( coz me dost prudi pac my chodi stavove sms z monitoringu a s takovou se brzo uklikam ). Nejakej napad jak to vyresit ?

A dotaz #2 v BsB tweak 1.0 byla polozka "SMS Sent Notif." Ktera se mi na nove romce z 1.2 verze vyparila coz jsem zkousel naistallovanim verze 1.0 kde to sice je, ale na nove romce to nic nedela :-/ Nejaky napad jak to zapnout ?

Posledni vec kterou si vubec nedokazi vysvetlit neminim resit jen se o ni zminim :) na romce *143* kdyz jsme byl doma se mi pocasi zobrazovalo s nazvem vesnice kde bydlim ( prijemne me to prekvapilo ) nic mene romka *148* uz umi jen nejblizsi mesta........ zvlastni.

Edit: jinak je nova rom opravdu rychlejsi
Edit2: Tak otvirani emailu s prilohami jez jsou ulozene na karte se take subektyvne zpomalilo a nebo mi to prijde pomale pac ostatni emaily se otviraji rychleji nez drive :D.
Ty sms jsi vyřešil, to je pro mne dost zásadní, že mne to od nové ROM prozatím odradilo. ??
To počasí taky zamrzí, tuším, že vesnice je vlastně vysílač, ke kterému je telefon připojený. Zajímavé je, že moje "vesnice" má jiné počasí než nejbližší poloha města v sense počasí. Příchozí sms -notifikace se zvukem funguje v pohodě? Někdo s tím měl problém, psal to někde tady? vzhledem k tomu, že LEo i se starou Rom se mi neloudá, mně nová ROm láká jen kvůli zde psané úspoře baterie, ale ty sms by mi vadily. Dík za odpověď.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř pro 23, 2009 21:26) --

ještě doplnění- zkusil někdo novou ROm s ofic.češtinou od SS a jak je na tom překlad počasí - vymazat, přívalové deště a pod?
Doli
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: čtv pro 03, 2009 1:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: České Budějovice

Nová verze ROM 1.48.xxx.x pro HD2 unikla na internet

Příspěvek od Doli »

Ja mel puvodni 1.43 s origo cestinou ted jsem dal novou ROM od SS 1.48 taky s cestinou a na zadne chyby jsem neprisel. Nainstalovany mam vsechny patche. Pocasi nevim jestli funguje dobre, tyhle dve predpovedi se mi (asi) jeste s novou ROM nezobrazily. SMS funguji dobre. Jediny problem porad pretrvava a to reakce pri psani nove zpravy u cloveka kde je vetsi konverzace. Takze je treba obcas promazat zbytecne zpravy.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů