Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Bicista
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 29, 2009 22:15
Zařízení: HTC HD2

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od Bicista »

Zdravím všechny.
Chci zakoupit HTC HD2, ale nikde jsem se nedozvěděl, zda má hlasové vytáčení a ovládání. Tato funkce je pro mě naprosto zásadní. Poradí mi někdo???
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od Radek Hulán »

Nemá jej v základu. Je potřeba doinstalovat z xda Cyberon Voice Dial či Microsoft Voice Command.
Bicista
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned lis 29, 2009 22:15
Zařízení: HTC HD2

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od Bicista »

Dík za odpověď. Jestli mohu ještě poprosit o vlastní zkušenost, jak to vlastně funguje. Je to stejné jako u HTC TOUCH PRO, které mám nyní? Tam se nahraje třeba "BABIČKA" ke jménu a po přidržení tĺačítka vyslovím nahrané jméno a už to jede. Nebo to funguje jako např. u NOKIA 5500 sport kde nějaký hlasový procesor čte jména v seznamu a porovnává je s vysloveným příkazem. Protože to nemá podporu pro CZ tak defakto nejde hlasem nic vytočit.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od htcjirka »

Funguje to tak, ze si nahrajes vlastni povely(vlastnim hlasem) jak k aplikacim tak k vytacenym cislum.Pouziti v praxi - výborné.
trminek
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 08, 2009 17:09
Zařízení: HTC Touch PRO

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od trminek »

nemáte někdo zkušenosti s verzí Cyberon Voice Dial, aby fungovalo vytáčení přes tlačítko na BT HF sadě?
Na WM6.1 to funguje OK, ale na verzích 6.5 to nereaguje.
snowmaker
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 01, 2010 18:46
Zařízení: HTC HD2

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od snowmaker »

Mam stejny problem. Zkousel jsem to resit pres program AE Button plus namapovanim spusteni Voice Speed Dial pres zelene tlacitko ( zvednuti hovoru ). Bohuzel ani takto HF nereaguje :-( Nechapu proc toto neni odladene. V dobe HF sad je to dost zasadni problem. Ja jezdim temer stale na motorce, mam HF sadu na prilbe a je mi z 50% na prd, protoze muzu hovory jen prijimat. Vytacet hlasove nemuzu. Mel jsem drive HTC Touch Pro s WM 6.1 a tam to vse behalo uzasne.

BTW: Redial na HF sade funguje. 2x zmacknu a zacne tocit posledni cislo. Namapoval jsem tedy na AE Button plus ze 2x zmacknuti zeleneho tl. vyvola hlasove vytaceni. NIC!!!!!!!!!! Nefunguje to.
ladis
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř úno 24, 2010 10:26
Zařízení: HTC HD2

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od ladis »

Dobrý den, měl bych dotaz na Radka Hulána, bylo by možné dostat nějaký přesnější odkaz na hlasové vytáčení pro HD2, ať již pro xda Cyberon Voice Dial, nebo pro Microsoft Voice? Mám na mysli kde stáhnout, jak instalovat a pod. jsem nováček, ale nadšenej z HD2 a vzhledem k tomu, že často jezdím, tak ba se hodilo. Dřívě jsem měl HTC Diamond, tam to bylo perfektní.
Děkuji o odpověď
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od icepoint »

http://forum.xda-developers.com/showthr ... voice+dial" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.microsoft.com/windowsmobile/ ... mmand.mspx" onclick="window.open(this.href);return false;

tvá lenost je veliká !!! Trvalo mi to cca minutu
anates
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 07, 2010 9:02
Zařízení: HTC HD2 LEO

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od anates »

Tady je jiný uživatel - jsem starší pán a laik ale chtěl bych na své nové HTC HD2 nainstalovat třeba Microsoft Voice Command - našel by se někdo, kdo by mi s tím pomohl ? Rád zaplatím ! Pokud možno z JM kraje.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od Nyny »

Me osobne hlasove vytaceni nijak nechybi, ale co mi celkem chybi je vysloveni jmena volajiciho. Na predeslem telefonu N73, tato funkce byla a ted mi celkem chybi, nevite nekdo o nejakej aplikaci, ktera by to umela?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od htcjirka »

Ano.umi to prave jiz zminena aplikace Cyberion Voice Speed Dial.Vyslovis jmeno a vytoci dane jmeno.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od mahon »

Cyberlink Voice Speed Dial CZ
Přílohy
Adow_Cyberlink_Voice_Speed_Dial_CZ.cab
(314.75 KiB) Staženo 642 x
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od Nyny »

htcjirka píše:Ano.umi to prave jiz zminena aplikace Cyberion Voice Speed Dial.Vyslovis jmeno a vytoci dane jmeno.
Ja to myslel jinak. Hlasove ovladani, ani vytaceni jsem nikdy nepouzival, protoze mi to vzdycky prislo divny. Myslel jsem to tak, ze na me drivejsi Nokii N73 kdyz mi nekdo volal, tak telefon normalne zvonil danym vyzvanenim a obcas se vyzvaneni ztlumilo a telefon rekl jmeno volajiciho podle polozky prezdivka v kontaktech, takze kdyz jsem ridil a zvonil mi mobil v kapse, tak jsem hned vedel, kdo mi vola, aniz bych telefon vytahl z kapsi.
jony5k
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv srp 12, 2010 11:19
Zařízení: HTC HD2 16GB Energy ROM r2.15.50.14 / Vodafone
Bydliště: Česká Lípa

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od jony5k »

Ja také hledám... Z Asus PDA jsem si zvykl používat Cyberon Voice Commander 2.5.1. build 807162 csy.
Voice speed dial nechci. Tohle jsem prostě nikde nenašel. Anglická verze mi na HD2 funguje bez problémů ale CSY nejde sehnat. Mám k dispozici tu lokalizaci (zkopirovanou slozku windows z PDA Asus), ale nepodařilo se mi zkloubit českou lokalizaci s ENG nainstalovaným Cyb. V.C.

Pokud by to někdo uměl dát do kupy, byl bych mu velmi vděčný.
Myslím, že nejen já.

Nejde mi o hlasové vytáčení ale ovládání celého zařízení bez nutnosti předem nahrát příkazy. To byla doména telefonů.
malinkej
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř led 20, 2010 15:08
Zařízení: htc hd2

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od malinkej »

šlo by udělat nějak aby ta aplikace šla na pozadí a nemusela se zapínat tím mikrofonkem? Cyberon Voice Dial
díky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od htcjirka »

Pokud nainstalujes spravnou verzi,pak aktivace je standartne dlouhym podrzenim zeleneho sluchatka.
stannanek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 09, 2009 17:55
Zařízení: HTC HD2/16GB, PDA ASUS 639

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od stannanek »

Ahoj, dal bys prosím odkaz na tu správnou verzi? Děkuji
htcjirka: tak jsem nainstaloval a ono to funguje i přes sluchátko Bluetrek-super. Díky za inspiraci.
Stevik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 768
Registrován: ned črc 22, 2007 23:40
Zařízení: Xiaomi Mi A1, L950XL, M5Card
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2 CZ

Příspěvek od Stevik »

Hledal jsem nejakou cerstvejsi verzi a nasel tuto. Spousti se mi pridrzenim tlacitka pro prijem hovoru i tlacitkem na BT HandsFree (Jabra BT530) - to po stisku i odemkne HD2 :idea: a ceka na hlasový prikaz. Je to sice v angline, ale zato "Touch Friendly" :P

EDIT - dodělal jsem do toho cestinu :P (samozrejme jsem to opsal jinde)
Obrázek . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Obrázek
derkap
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát led 16, 2009 20:21
Zařízení: e-ten m800

prosím o pomoc

Příspěvek od derkap »

Zdarec stáhnul jsem si SHK Cyberon Voice Speed Dial CZ 1.2 b 090626.cab,ale nějak nemůžu přijít na to jak tam mám dostat do seznamu aplikace které chci spouštět pomocí hlasových příkazů.Telefonní čísla už jsem tam dostal,ale když se přepnu na kartu aplikací,tak je prázná.Díky za info.Zdraví Pavel
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Hlasové vytáčení a ovládání HTC HD2

Příspěvek od mahon »

derkap tak odinstaluj SHK Cyberon Voice Speed Dial CZ 1.2 b 090626.cab a vyzkoušej výše Adow_Cyberlink_Voice_Speed_Dial_CZ.cab mě funguje bez závad
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů