HTC HD2: Diskuze o Bluetooth handsfree

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
BINY1
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: stř lis 18, 2009 20:19
Zařízení: HTC HD 2

HTC HD2: Diskuze o Bluetooth handsfree

Příspěvek od BINY1 »

Souhlasim s radkem.... asi bych to pořešil mono bluetooth HF a kvalitní stereo sluchatka drátová (nemusí bejt zas extremě drahy, hd2 s nimi zazrak neudela jako iphone ) :)
Mauik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát zář 18, 2009 16:40
Zařízení: HTC Touch Cruise (Polaris)/HTC HD2/Dell Streak

HTC HD2: Diskuze o Bluetooth handsfree

Příspěvek od Mauik »

tekze z handsfree nakoniec budu tri sluchadla, dokonca same kable? to potom straca vyznam. na kvalitnu hudbu pripojim normalne sluchadla, niekto zavola, vybariem mono bluetooth hadsfree z vrecka a nasadim aby som mohol telefonovat? jedno aj druhe sluchadlo je idealne pre svoje pouzitie, ale skombinovanim mi to pride ako nelogicke riesenie
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

HTC HD2: Diskuze o Bluetooth handsfree

Příspěvek od pretorian »

Už jsem to tu psal ale nikdo neodověděl tak ještě jednou:mam HD2 + BT stereo HF od sonyericsson lze nejakou aplikaci prinutit nahravat v alikaci dikatfon a podobne pres mikrofon v BT stereo HF ? jde o neco jako Bluetooth stenici predem diky za odpovedi
martinf
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: stř lis 11, 2009 22:23
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Diskuze o Bluetooth handsfree

Příspěvek od martinf »

Tak jsem si přečetl diskusi k tomu to tématu a už se t ozase rozjíždí směrem, který nechápu. Původně jsem zadal dotaz na stereo BT headset s mikro USB konektorem. To, že kvalita hudby bude úměrná přenosu přes BT, je mi jasné. Myslel jsem si, že se tu sejde pár doporučení na různé typy souprav, bohužel jsem dostal doporučení pouze od Radka a pak na Jabru, ale ta vypadává ze hry, protože nesplňuje zadávací kritéria.
Také jsem trochu pátral a dá se říci, že nic lepšího než ten Platronics 855 jsem nenašel. Navíc se dá použít jako mono bondovka, což mi vyhovuje. Tohle řešení je asi nejleší, protože jsou chvíle, kdy chci mít HD2 úplně volnou. Až si budu chtít poslechnout pořádnou muziku, připojím si pořádný sluchátka nebo si sednu doma do křesla pustím si to přes pořádnou aparaturu....
Takže Radkovi dík za tip, du je někde objednat.
Nebo ještě jinak, je někde v Praze obchod, kde je prodávají. Asi by bylo dobré si je ozkoušet.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř pro 02, 2009 14:53) --

Tak mám konečně toho Plantronicse 855, docela to byla fuška, oni se snad už nevyrábí. Ale mám problém, headset spáruju, hudba hraje (stereo), když volám já, tak mluvím přes headset a taky mi jde zvuk do sluchátek, ale když někdo zavolá mě, jde vše přes mikrofon a repráky mobilu. Bondovka je hluchá. Pouze zazvoní....
Nevíte, kde je zakopaný pes?
SW, který by s tím mohl mít něco společného SRS WOWHD, Pocket music - ale to jen hraje a nezlobí, a možná profily G-Profile- ale tam teda fakt nevím, co...
PetrVorel6
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 26, 2013 11:14
Zařízení: Iphone 4

HTC HD2: Diskuze o Bluetooth handsfree

Příspěvek od PetrVorel6 »

Zdravím,
rád bych se Vás zeptal na názor ohledně tohoto zařízení. http://www.srovname.cz/parrot-ck-3100/s ... /k.1333409" onclick="window.open(this.href);return false; ... Nezakoupil jej náhodou už někdo a nepodělil by se o své zkušenosti? :)

Díky, Petr
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů