Nahravani hovoru

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Nahravani hovoru

Příspěvek od mvp »

Hezke,ale je to zase jen polofunkcni,druha strana je zachytavana mikrofonem , nikoliv primo "zevnitr" , tudiz pri pouziti handsfree , nebo v aute s bt sadou to nefunguje :-( , tedy pouzitelne jen velmi omezene . HTC ma asi neco proti nahravani hovoru primo :-)
Pokud je mozne zaznam porizovat v "studiovych" podminkach , tedy telefon na uchu a neprilis hlucne okolni prostredi je vysledek sice hodne plochy - plechovy zvuk , ale srozumitelny.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nahravani hovoru

Příspěvek od htcjirka »

Druha strana neni zachytavana moikrofonem,viz nahravku,kterou jsem zde vkladal.Nahrvaka zachytavana mikrofonek vypada hodne jinak.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Nahravani hovoru

Příspěvek od mvp »

No,to je otazka ..... nicmene s BT sadou , ci handsfree , tedy v pripade ze repracek pristroje nebezi se zaznam neprovede .....

edit :

samozrejme mam pravdu , zaznam druhe strany se provadi pouze nahravkou s repracku zarizeni na mikrofon , tudiz stejne jako u vsech predchozich htc (mam dojem ze snad jedine ixperia - bez zaruky,je toho moc :-) a nektere z prvnich zarizeni htc fungovaly) je to v tomto smeru drbani pravou rukou za levym uchem :-(
Kikin1
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned lis 15, 2009 21:58
Zařízení: HTC HD

Nahravani hovoru

Příspěvek od Kikin1 »

No MVP, nejsem si jisty Tvoji pravdou, jelikoz mam HTC HD a pouzivam BT sluchatko v 90 procentech hovoru a hovor je zaznamenan kvalitne z obou stran, pokud se to podari zprovoznit i na HD2 , tak to bude super a kdyz htcJirka pise, ze mu to jede, nemam duvod mu neverit :), jen to musi nekdo s HD2 vyzkouset :)
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Nahravani hovoru

Příspěvek od Milan Pištělka »

vyzkoušel jsem to a funguje. Jen nejsem schopen říct, zda to nahrává jen z mikrofonu nebo plnohodnotně, protože záznam byl dost slabý.
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Nahravani hovoru

Příspěvek od mvp »

Kikin1 ... nevim o cem chces pochybovat , 1+1 bylo vzdy 2 , ale jestli ti to dela problemy ... :tlem:
Nikdy nepisu o nicem co sam nevyzkousim !! Proste to vem jako fakt .
Na HD jsem to nezkousel , jelikoz to zarizeni bylo pro mne mrtve drive nezli slo na trh , takze ti verim ze to tam jde .... ale kdyz vylustis topis zjistis ze jsme u HD2 ... sice se to nazyva hodne podobne , ale i tak ... hele ... je to jine zarizeni :-D
Soucasne reseni ktere je - proste funguje tak jako popisuju , pokud se povede zvuk presmerovat jinym zpusobem bude to fajn , v tuhle chvili to nelze !

edit:
pokud nekdo hodla pochybovat , jednoduchy testik i bez vyuziti bt handsfree ... behem nahravky parkrat zakryj a odkryj repracek , pak si pust nahravku a bude ti to jasne odkud jde zvuk - zadna veda ani kouzla :-D

"vzorna" zarizeni jsou pro tohle treba Samsungy i8000,b7620,10 i780 a i900 ... ktere spolupracuji treba s RescoAudioRecorderem ,nebo Vitem - zaznam tedy automaticky , filtrovany , ve volitelne kvalite ( oproti hd2 nesrovnatelne) , druha strana 100% jasna a cista i kdyz je telefon v sade v aute nebo bt , ci kabelovem hadnsfree ... luxusni zaznam , ovladany treba hw tlacitky ... s timhle si bohuzel htc netyka :-(
Lutri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv lis 27, 2008 11:15
Zařízení: Samsung Note2 =o)

Nahravani hovoru

Příspěvek od Lutri »

MVP.... nechci ti vyvracet tvůj názor,ale... rok jsem používal HTC HD a nahrávání fungovalo tak, jak by mělo. Oba hlasy byly stejně nahlas a když jsi připojen na HF v autě a telefon máš v kufru v tašce. Jinak HTC HD a HTC HD2 je dosti obdobné zařízení a rozhodně není pravda, že se jedná o jiné zařízení :-) Prosím, nechci tu na toto téma rozjet hádku, jen konstatuji vlastní zkušenosti. :-)

P.S. Díky poskytnutému cabu a návodu na úpravu registrů od HTCJIRKY jsem zkusil toto aplikovat na HD2 a ani mě to nefunguje, ale já mám již CZ verzi a s tou to třeba nefunguje :-( Věřím, že se ale brzy řešení najde stejně tak, jako to bylo po uvedení HTC HD :-D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nahravani hovoru

Příspěvek od htcjirka »

Funkcni to je na HD,HD2(na xda byla zjistena nefunkcnost pouze na Danske romce,na WWE romce ok) dále TD2 a TP2.
kolemjdouci10
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned lis 01, 2009 11:13
Zařízení: HTC HD2

Nahravani hovoru

Příspěvek od kolemjdouci10 »

Tak bohužel u mého HD2 to také není plně funkční. I druhou stranu to nahrává bohužel jenom přes mikrofon - je slyšet velice slabě a ve špatné kvalitě. Proto bych se rád zeptal, pokud to htcjirkovi doopravdy funguje, nemohu to mít nějak špatně nastavené nebo nainstalované?
Zkoušel jsem i toto:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=536472
ale je to stejně špatné...
Lutri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv lis 27, 2008 11:15
Zařízení: Samsung Note2 =o)

Nahravani hovoru

Příspěvek od Lutri »

Mám jen dotaz na pány, kteří si do svých miláčků nainstalovali FW 1.48xxx , zda jim již nefunguje nahrávání hovorů pomocí výše uvedených úprav. Dík za info :-)
jyrkovo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 27, 2007 12:17

Nahravani hovoru

Příspěvek od jyrkovo »

Ahoj vsichni,
me nahravani fungujebez jakehokoliv dalsiho softwaru primo kdyz primo pri vytaceni cisla dam poznamka a tam nahrat hovor. Kvalita je skvela Jediny s cim mam problem je ze se hovor nenahraje cely a to je muj dotaz. Vi nekdo jak nastavit aby nahravka nebyla casove omezena, pripadne aby se ukladdala na pametovou kartu.
Diky moc za info
mvp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 09, 2007 14:32
Kontaktovat uživatele:

Nahravani hovoru

Příspěvek od mvp »

Lutri píše:Mám jen dotaz na pány, kteří si do svých miláčků nainstalovali FW 1.48xxx , zda jim již nefunguje nahrávání hovorů pomocí výše uvedených úprav. Dík za info :-)
Zadna zmena ... fw na to nema vliv
Kikin1
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned lis 15, 2009 21:58
Zařízení: HTC HD

Nahravani hovoru

Příspěvek od Kikin1 »

doufam, ze mne neukamenujete, porad stejna otazka, funguje uz na novych FW nahravani hovoru, treba pomoci Vita ?
Diky za info
Lutri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv lis 27, 2008 11:15
Zařízení: Samsung Note2 =o)

Nahravani hovoru

Příspěvek od Lutri »

zatím dle toho,co vím já tak ne :-(
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Nahravani hovoru

Příspěvek od Franky52 »

Nějak dlouhá odmlka na toto téma. Právě jsem si přečetl na jednom fóru odkaz od majitele HTC HD2 a ten tvrdí, že mu na nahrávání tel. hovorů funguje resco audio recorder. Že by se už něco pohlo kupředu, nebo si dotyčný zase popletl nahrávku druhé strany přes reproduktor a vydává to za kvalitní nahrávku?
Libunda
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 440
Registrován: čtv pro 11, 2008 9:47
Zařízení: HD2, iPAD, iPhone4, HTC One X
Bydliště: Náchodsko

Nahravani hovoru

Příspěvek od Libunda »

... promazáno ...
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Nahravani hovoru

Příspěvek od Vitezslav2 »

htcjirka píše:Po instalaci cabiku zajit do registru

Hkey_Local_Machine - Software - HTC - PHONE

EnableICR dat hodnotu 1

restart

Po te uz v dialeru po spojeni hovoru se objevi po rozbaleni menu polozka Start Recording
Dale si jeste muzete vytahnout ze slozky Windows zastupce ICR.lnk

Nahráváni funguje jak jsem jiz psal na WWE rom(bez češtiny) 1.43.405.1
Mě to na HD2 nefunguje...
tester1
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: stř říj 22, 2008 11:26
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Černošice

Nahravani hovoru

Příspěvek od tester1 »

http://wmmania.cz/software/audio-video/ ... recording/" onclick="window.open(this.href);return false;
Funguje mi to naprosto bez problemu
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Nahravani hovoru

Příspěvek od Franky52 »

Mně také!!! Konečně jsem se dočkal, už jsem málem na nahrávání rezignoval, ale tentokráte je čistě slyšet obě strany hovoru....
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Nahravani hovoru

Příspěvek od htctester »

nevím proč je tu založené nové téma , když je tu na to vlákno již z minula ...jinak opravdu funguje suprově , monu jen doporučit
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů