HD2 a HF Parrot

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Žabža
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: úte čer 23, 2009 15:12
Zařízení: HTC HD2

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Žabža »

Nedaří se mi propojit HD2 s HF Parrot CK3100. Má s tím někdo pozitivní zkušenost?
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Vegan »

Ahoj,

Zkousel si aktualizovat FW v parotu ? aby se to nepokouselo parovat pres obecny profil.
Lutri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv lis 27, 2008 11:15
Zařízení: Samsung Note2 =o)

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Lutri »

Tak jak to dopadlo? Pomohlo nahrát do Parottu nový FW?
Žabža
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: úte čer 23, 2009 15:12
Zařízení: HTC HD2

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Žabža »

Bohužel, parot si nenechal udělat upgrade přes BT, protože se odmítl pářit s mým notebookem. Tak čekám na servis od dodavatele, protože nemám kabel.
maxa
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř lis 18, 2009 19:53
Zařízení: HTC Desire HD

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od maxa »

Podarilo se někomu spojit HD2 s Parrotem? Uvazuji o tomto telefonu a tohle by pro me byla velka prekazka. Ani sem nepredpokladal, ze by tady mohl byt problem.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Vegan »

Žabža píše:Bohužel, parot si nenechal udělat upgrade přes BT, protože se odmítl pářit s mým notebookem. Tak čekám na servis od dodavatele, protože nemám kabel.
Jen takovy dotaz: zapl si primo v Parotu servisni mod pred tim nez se snim pokousel spojit pres NTB ?
Žabža
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: úte čer 23, 2009 15:12
Zařízení: HTC HD2

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Žabža »

Jestli myslíš tohle: Menu/Oblíbené/Další nastavení/Software Update/Zapnuto tak ano.

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv lis 19, 2009 12:26) --

Zaptal jsem se pana Gooogla a našel návod pro cvičené opice. Zítra to s ním zkusím, třeba mi to pomůže.
Lutri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv lis 27, 2008 11:15
Zařízení: Samsung Note2 =o)

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Lutri »

Tak dej prosím vědět, jak jsi dopadl. Já jsem HTC HD spároval bez problémů, zaškrtl jsem viditelnost zařízení a po připojení použití dat pro synchronizaci. Maká fantasticky, žádná zpoždění, jen jednou se sám nepřipojil, ale jinak fantastický!!! :-D
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Vegan »

Ahoj,

Tak po nejakem case co vozim HD2 s Parotem Ck3100. Muzu rict, ze idealni funkcnost to opravdu neni. ( pro plnou funkcnost je nezbytne nutna aktualizace FW ( vypis hovoru, plna synchronizace cisel v seznamu atd... ) )
problem #1 : Obcas se zarizeni nespoji automaticky je potreba restart ( vetsinou jen HD2 ).
problem #2 : Kdyz mate dve auta a v obou mate Ck3100 jako handfree. Tak je to problem jak mile naistalluji jen jednu je to ok jak prichytim i druhou prvni prestane uplne fungovat ( pomuze jen odebrat tu prvni a nahodit znovu pak, ale zase prestava fungovat druha :-/ ).
problem #3 : zatim se mi stal jen 2x s realizovanych cca 100 hvoru, uprostred hovoru se HD2 prestane s parotem vydet a hovor se automaticky prepne do HD2 ( ktery tou dobou mam v kapse ). ( pomaha jen restart HD2 )
Žabža
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: úte čer 23, 2009 15:12
Zařízení: HTC HD2

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Žabža »

Nazdárek, já stále čekám na upgrade firmware v servisu, protože s výjimkou Nokie se ten pták odmítá párovat. A z nokie upgrade firmware neudělám :-)
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Vegan »

Staci ti na to NTB s BT + Misto kde mas wifi signal v aute.
Zapnes servisni rezim v parotu ( oblibene/nastaveni - dalsi nastaveni - rezim upgrade firmware )
na NTB se sparujes pinem 1234 a pripojis seriovy port COM 1 (maximalne 20 )
Stahnes ze stranek parotu upgrade tools, spustis , vyberes CK3100 pro evropu, das stahnout posledni FW, a nechas bezet upgrade tra jak kdy podle rozdilu verze maximalne mi to trvalo 45 minut z nejakeho prehistoriskeho FW.
po celou dobu ti nesmi ntb spadnout do rezimu spanku. Az to dojede prvni start parotu je hodne pomaly tak to chce trpelivost.

rada na zaver idealne to delat pri zaplem motoru
maxa
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř lis 18, 2009 19:53
Zařízení: HTC Desire HD

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od maxa »

Atyto problémy to dělá i po upgradu na nejnovnovější FW? Teď co používám mé stařičké Vario s WM 6.5, tak je komunikace s Parrotem 3100 celkem bezproblemu, dokonce ho používám ve 2 autech a žádný problém. Samozřejmě to netřídí jména podle přijmení, ale na to už sem si nějak zvyknul.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Vegan »

jj i s novym firmwarem, ale prej se ted pripravuje balik ve kterem by mela byt komplexnejsi optimalizace pro HD2 tak uvidime. Otazka take je kolik viny nese parot a kolik bugy na strane HTC ponevads obecne BT a Wifi mi prijde jako neodladena i co spotreby se tyce.
Lutri
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: čtv lis 27, 2008 11:15
Zařízení: Samsung Note2 =o)

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Lutri »

Já mám v Parrotu FW Version 4.18b (nejnovější je 4.21) a po zkušenostech s HTC Cruise, HD, Touch /3-5sekund trvá propojení hovoru/...je HTC HD2 naprostá HVĚZDA!!! Příjem hovoru přes ovladač je okamžitý a vše maká jak má :-) Nevím, zda to není tím, že jsem ho pořádně nastavil v HD2. Jsou tam dvě nastavení. Jedno je Bluetooth /nastavení-nabídka a první položka/ a pak /nastavení-nabídka-systém-car kit režim/. Při použití více Parrotů by možná bylo dobré každé pojmenovat jinak. Třeba to pomůže ;-)
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HD2 a HF Parrot

Příspěvek od Vegan »

Samozrejmne oba jsem pojmenoval jinak
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů