Vhodný držák do auta pro HD2

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Vhodný držák do auta pro HD2

Příspěvek od Radek Hulán »

Máte někdo tip na držák do auta? Asi univerzální, na šířku, plus microUSB nabíječka do cigaretového zapalovače.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Držák do auta?

Příspěvek od barberry.pha »

zdravim .. ja pouzivam tady tento drzak http://www.mobilkuryr.cz/hands-free-do- ... flex4.html" onclick="window.open(this.href);return false;
mel jsem ho na td2 tedka na HD a myslim ze mi bude slouzit i na HD2 pokud si ji casem poridim .. jinak nabijecku jsem si koupil od htc zvlast ....
jenom by me zajimalo jestli se bude i HD2 prehrivat pri nabijeni v aute a zaroven pusteny navigaci ... delalo mi to td2 i HD a nevim jestli je problem v pristrojich nebo treba nabijecka ale znamy co mel td i td2 ma stejny problem ... tak kdyztak pak napiste zkusenosti diky ...
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Držák do auta?

Příspěvek od Radek Hulán »

Asi vezmu tento:
http://www.mnshop.cz/zbozi-452-univerza ... ___pda.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Držák do auta?

Příspěvek od barberry.pha »

asi bude podobny jako mam ja :)
muzes pak radku napsat jestli se to HD2 prehriva pri zapnuti navigace a nabijeni v aute? mi to udelalo vzdy tak cca po 40 minutach .. u HD mi se mi prestala fixovat GPSka(po vytahnuti nabijecky se chytla hned zpatky) a u td2 mi zacal problikavat displey ...
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Držák do auta?

Příspěvek od Radek Hulán »

HD se mi nepřehřívalo, měl jsem tam ale značkový aktivní Brodit držák dělaný přesně pro HD. Nebude problém tam?

K HD2 dám "noname" microUSB nabíječku (jiná není), tam uvidíme..
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Držák do auta?

Příspěvek od barberry.pha »

no ten drzak jsem dostal k HD taky ale nebyla tam ta klipsna na prichyceni takze jsem ho nepouzival a mel jsem predtim uz ten drzak a tu nabijecku mam origo od htc od sunnysoftu tak nevim :(
momentalne to resim ze si nactu cil a navigaci poustim az kdyz hledam a jsem nekde kde to znam a bez nabijeni(nastesti druhou baterku) ale docela me to stve
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Držák do auta?

Příspěvek od Milan Pištělka »

A jak se díváte na tento originální držák k HD2?
Je to zajímavé řešení, ale musí se vyměňovat zadní kryt, takže praktické použití je problematické a taky cena příliš připomíná drahotu.
BINY1
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: stř lis 18, 2009 20:19
Zařízení: HTC HD 2

Držák do auta?

Příspěvek od BINY1 »

Radek Hulán píše:Asi vezmu tento:
http://www.mnshop.cz/zbozi-452-univerza ... ___pda.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Bejt tebou ani nekupuju... mám ho na krámě a je to strašná čína...Odzkoušel jem si všechny držáky co tu mam (cca 15druhu univerzalu) a nejlepe mi sedne od Celly FLEX 1 - http://www.mobilmax.cz/files/product/20/3/47628/big.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; má štelovatelné nožičky, boční uchyt a velmi kvalitní přísavku....


Jinak z nabiječek je nejlepší koupit na motorolu V8 ta bezproblemu komunikuje s HTC HD2, samsung s micro USB, LG s micro usb i blackbaary .... Řešení je i na nokii s micro ale ta nekomu nabiji a nekomu ne....
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

Držák do auta?

Příspěvek od fido_cz »

Ja uz kupuji jen Brodit, univerzaly jsou hrozne.
cmoudina
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: stř lis 11, 2009 19:25
Zařízení: Lumia 950 XL
Bydliště: Světce u Kardašovy Řečice

Držák do auta?

Příspěvek od cmoudina »

též plánuji Brodit:

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/122PBR ... tform.html" onclick="window.open(this.href);return false;

http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/120PBR ... 2-leo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
BADMOPAR
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 14, 2009 19:53
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Sokolov

Vhodný držák do auta pro HD2

Příspěvek od BADMOPAR »

Já bych si nějakej nejradši udělal sám.Problém bude ale s materiálem.Takže to bude asi taky Brodit.Nemá už někdo odzkoušený jestli jde přidělat k pasivnímu držáku kabel?
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Držák do auta?

Příspěvek od Radek Hulán »

BINY1 píše:Bejt tebou ani nekupuju... mám ho na krámě a je to strašná čína...
No, koupil jsem a obratem vrátil. Šmejd, který neudrží vůbec nic, natož HD2. Počkám si na Brodit.
HonzaD
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob lis 21, 2009 18:46
Zařízení: HTC HD2

Vhodný držák do auta pro HD2

Příspěvek od HonzaD »

Právě jsem si vyrobil držák do auta: mám Octavii II a ta má na palubce kastlík na brýle. Tak jsem si vyřízl z měkkého polystyrenu vhodný tvar, ten dám do otevřeného kastlíku a HD2 drží mezi rantlem kastlíku a tím polystyrenem. Blbě se to popisuje a ani to není krásné, ale funguje to :grin: .
deedee34
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned lis 22, 2009 11:32
Zařízení: HTC Sesation

Vhodný držák do auta pro HD2

Příspěvek od deedee34 »

Ahoj, poraďte pls. Chci si koupit držák na HD2 ale dát za originál 2,5tis se mi nechce. Koukal jsem na Brodit ale nějak se nevyznám v jejích nabídce. Našel jsem si tohle Brodit držák pasivní - HTC HD2 (Leo) nebo Brodit držák s nabíjením CL 12/24V pro HTC HD2 (Leo) a k tomu dávaj na montáž "Brodit ProClip Platform". Ale to nechci. Často měním auta a mít držák napevno v jednom autě je mi nanic takže potřebuju držák na sklo. A to nevím s čím to mám zkombinovat. Šlo by to třeba s tímhle: SH držák velký 185 mm, otočná hlava o 360 stupňů (1669). Případně jestli bych měl ještě něco dokoupit? A ještě se chci zeptat jestli by ten držák udržel telefon když by byl naležato a né nastojato (kvůli navigaci). Díky za rady
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Vhodný držák do auta pro HD2

Příspěvek od Radek Hulán »

Stačí ti toto:
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/120PBR ... 2-leo.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Je to otočný kloub, samotný držák pro HD2 a CL nabíječka. Je potřeba to v autě někam přimontovat, takže buď troška manuální zručnosti anebo servis. Na každé auto bude trošku jiná ta koncovka, na kterou se to přichytí (asi to nebudeš chtít vrtat přímo do palubky), a to je nejlepší získat přímo od autorizovaného servisu. Poradí si s tím...
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Vhodný držák do auta pro HD2

Příspěvek od Vegan »

deedee34 píše:Ahoj, poraďte pls. Chci si koupit držák na HD2 ale dát za originál 2,5tis se mi nechce. Koukal jsem na Brodit ale nějak se nevyznám v jejích nabídce. Našel jsem si tohle Brodit držák pasivní - HTC HD2 (Leo) nebo Brodit držák s nabíjením CL 12/24V pro HTC HD2 (Leo) a k tomu dávaj na montáž "Brodit ProClip Platform". Ale to nechci. Často měním auta a mít držák napevno v jednom autě je mi nanic takže potřebuju držák na sklo. A to nevím s čím to mám zkombinovat. Šlo by to třeba s tímhle: SH držák velký 185 mm, otočná hlava o 360 stupňů (1669). Případně jestli bych měl ještě něco dokoupit? A ještě se chci zeptat jestli by ten držák udržel telefon když by byl naležato a né nastojato (kvůli navigaci). Díky za rady
Cau, Resim stejnou vec takze potrebujes Aktivni kolibku/drzak do auta pak potrebujes prechodkovy Adapter ktery spojis s kolibkou 4 sroubkama a matickama ktere koupis a par korun v baumaxu :) ( doporucuju pojistne matky at se ti to nepovoluje z vlastni zkusenosti ) a posledni cast husi krk s prisavkou na ktery muzes koupit viskrat jako ja a pak jen jednoduse prehazujes kolibku mezi nima :)
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Vhodný držák do auta pro HD2

Příspěvek od Radek Hulán »

Husí krk je k ničemu. Lepit něco pořád na sklo, kde to pořádně nedrží, to je zoufalost.. Nejlepší je ten aktivní držák prostě přes nějaký kus plechu (redukci) nebo napřímo (nedoporučuji) našroubovat do přístrojovky. Ten kus plechu bude různý pro různá auta, ale každý servis značky jej má.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Vhodný držák do auta pro HD2

Příspěvek od Vegan »

Radku od doby co jsem vyfasoval novyho sluzebaka cca rok tak to tam ma jedno priplacnuti a drzi, v predeslem aute to drzelo dva roky, kdyz je husi krk kvalitni a o prisavku se staras tak je to podle me lepsi jak to co brodit nabizi orginalne, ale kazdy mame jine zkusenosti :)
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Vhodný držák do auta pro HD2

Příspěvek od anawarr »

Obrázek
BADMOPAR
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 14, 2009 19:53
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Sokolov

Vhodný držák do auta pro HD2

Příspěvek od BADMOPAR »

Moje zkušenosti mluví jasně proti husím krkům v autě.Je to totiž jen kus hliníkovýho drátu,kterej si při první příležitosti rozkmitá.Zkus si na displeji něco přečíst,když je to rozmazaný a jedeš po neznámý silnici.
Já mám v autě monitor místo zpětnýho zrcátka a nic se mi nechvěje.


Obrázek

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv pro 10, 2009 11:55) --

..... BTW už někdo ten držák má ? Zajímalo by mě,jak velká je mezera mezi spodní stranou telefonu a dnem vaničky?
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů