Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Lugo
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob lis 28, 2009 8:58
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Lugo »

Vsetkym moc dik, uz mi IGO funguje aj na sirku. Ale mam pocit
ze ma GPS problemy s presnostou.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan Pištělka »

Co se týká přesnosti, tak je to výrazně lepší, než u předchozího HDčka. Ale mírné zpoždění za skutečností tam pozoruji.
Ono to ale není, že by GPS ukazovala špatně polohu, ale jen mírné zpoždění, které se třeba při zastavení dožene.
entfmann
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob pro 26, 2009 18:25
Zařízení: HTC HD2 (LEO)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od entfmann »

TomTom 7 naprosto v pohodě, jen si poříd zvykám na ovládání navigace prsty, doteď jsem to používal na e65ce
pepe111
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: pon pro 14, 2009 9:37
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od pepe111 »

Chcem sa spýtať o radu mám posledné IGO 8.3.4.102680 šlape ako hodinky až na to že mi ukazuje len mapy slovenska a česka a pritom tam mám mapy celej eu rozdelene každú mapu zvlášť vo foldery kde sa dá nastaviť aby videl všetký štáty dík
prcko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: pon pro 14, 2009 10:02
Zařízení: Lumia 920, 520

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od prcko »

viem ze sa to tu uz riesilo ale mne osobne to nejak nepomohlo dnes cely den skusam igo na roznych forach sa objavuju zmeny sys.txt ktore sluzia na odstranenie chyb podla mna tou najpodstatnejsou je to otravne zaseknute psimenko ä skusal som rozne sys subory ale ani jeden tu chybu neopravoval vzdy ked som upravil v igo podsvietenie znova sa to zacalo objavovat pri zadavani adresy akonahle som nechal nastavenie podsvietenia v igo "pouzit nastavenia zariadenia" problem sa neobjavoval neviem ci to je len pri verzii ktoru pouzivam alebo to je u vsetkych ale zatial to slape skusal to niekto? mam verziu 8.3.2.97313
LOPOLO
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: sob pro 29, 2007 18:53
Kontaktovat uživatele:

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od LOPOLO »

Ja zvolil nakonec smartmaps navigator a jsem maximalne spokojenej ( v aute navigaci uz mam ). Vrele doporucuju - cena rozumna. Chtel jsem neco pro pesaky :-)
elprosys
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 03, 2010 22:58
Zařízení: HTC-HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od elprosys »

Radek Hulán píše:Otestoval jsem iGo 8, SmartMaps a Garmin Mobile XT a fungují perfektně. Předpokládám, že poběží i TomTom. Fix GPS je rychlý a GPS je velice citlivá (jako na HD). A-GPS povoleno.
Pozdravujem Vás. Prosím povedzte mi, ako ste sa dopracoval k funkčnosti Garmin mobile XT (ver 5.00.20w) pre WM.
V mojom HTC-HD2 neviem konektnúť interné čidlo - vôbec. Spolupracuje len s externým Garmin 10X - cez Bluetooth,
nikde som nenašiel "A-GPS povoleno".
A pre mňa je pikoška, že na tomto kapacitnom displeji mi fungujú len tlačítka softwaru, takže prstom si mapu
neposuniem.
Myslýte, že mám problém s HTC?
Veľmi pekne ďakujem.
ital_2009
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 07, 2010 23:26
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od ital_2009 »

Pánové, poprosím o radu...

dostal jsem HD2 s navigací iGO8.0 na paměťové kartě, nainstaloval jsem, jde spustit, ale vůbec nespolupracuje s GPS.

Aplikace Copilot jede bez problémů...

nevíte jestli je třeba ještě něco někde nastavit nebo doinstalovat, abych rozhchodil i IGO8

děkuju za rady

P.S. je to sqělý PDA :)
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Franky52 »

I v IGO musí být nastavený správný port. Takže v nastavení IGO dej u GPS vyhledat
tomasmedek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: čtv pro 03, 2009 20:30
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od tomasmedek »

Chlapi, už se to tu 1000x řešilo, já vím, ale ani za Boba to nemůžu najít. Mám klasický problém, po nainstalování TomToma hláška "Aplikace BTTrayCE.exe není ...blabla". Chci ten soubor smazat, ale nejde mi to - Průzkumník souborů má volbu smazat šedou, nejde na ní kliknout. Přes počítač to také nesmažu - soubor je jen pro čtení. V Resco Exploreru jsem mu změnil atributy, ale opět nejde smazat. Jak na to? Díky.
Vlasta_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 18, 2009 22:58
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Vlasta_CZ »

Zkus ty soubory prejmenovat. Po restartu PDA si je zpet system doplni a to ty spravne. Potom muzes smazat ty prejmenovane.
hathaway
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 25, 2009 23:21
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od hathaway »

To "prcko" - ohladom toho zaseknutého Å v iGO 8, ja som to riešil tiež, pomohlo vymazanie adresára "SAVE" , navigácia sa potom chovala ako pri prvom spustení. Vypadá to že si niekam zapíše nejaký nezmysel a potom je zblbnutá.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Radek Hulán »

Pokud chcete, můžete si instalovat Copilot update na verzi 8.0.0.557. Má pár zlepšení, nicméně není určena pro HD2, nepodporuje multitouch zoom mapy.

http://www.alk.eu.com/files/v8/winmobil ... 7-2577.zip" onclick="window.open(this.href);return false;

Dobré je, že při instalaci na kartu funguje nová aplikace na kartě a stará z ROM.

Release notes zde: http://blog.copilotlive.net/?p=930" onclick="window.open(this.href);return false;
wow1
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 16, 2010 21:47
Zařízení: HTC HD 2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od wow1 »

Prosím o pomoc,radu či zkušenost. Po nainstalování do HD2 navigaci Tomtom 7 mi přestane fungovat bluethooth. Toho tomtom 7 používám v TyTN II a tam jede bez problémů. Děkuji.
Docent
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte lis 18, 2008 20:26
Zařízení: Dell AXIM X51v, Vodafone 845
Bydliště: Kousek od Rudé záře

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Docent »

wow1 píše:Prosím o pomoc,radu či zkušenost. Po nainstalování do HD2 navigaci Tomtom 7 mi přestane fungovat bluethooth. Toho tomtom 7 používám v TyTN II a tam jede bez problémů. Děkuji.
Na podpoře TT už ses, předpokládám, dotazoval :twisted: ?
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Vegan »

Zdar a silu vsem.
Zacinam premyslet ze bych koupil IGO, ale vaham preci jen nechci kupovat kdyz nemam jistotu jak to funguje. Do ted jsme byl celkem spokojenym majtelem licence TT7 ( respektyve map ), nic mene to co mi ted provadi je celkem ke vsteku kuprikladu nedavno jsme jel z Ceske kamenice do Olomouce a namisto toho aby me to navedlo klasickou cestou Ceska kamenice -> Liberec -> Jicin -> Hradec kralove -> Moravska Trebova -> Mohelnice -> Olomouc navadelo me to Ceska Kamenice -> Mlada Boleslav -> Praha -> Brno -> Olomouc tedy trasou o 172km delsi pri volbe Nejrychlejsi trasy a pri volbe nejkratsi me to zase vedlo o okreskach a silnicich tretich trid. Ve vysledku bylo navigovani nepouzitelne ponevads jeste mezi Libercem a Jicinem se me to pokouselo svezd na Prahu, proste silenost. Jeste do nedavna jsme vozil TT6 a ten tuto cestu navigoval vzdy presne a zpravne. Vzhledem k tomu ze to jiz je cca 4ty incident nemam chut v tomto duchu pokracovat a uvazuji o vymene. Ma nekdo tedy prime srovnani mezi TT7 a IGO8 je tam opravdu v navigaci takovy rozdil ? je to cesta k lepsimu ?
Predem diky vsem.
corolla2
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 17, 2010 14:45
Zařízení: P750, HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od corolla2 »

Zdravím všechny, před 2 roky jsem si pořídil Asus P750 a po dlouhém vybírání zvolil soft SMART MAPS. Momentálně mi přibyl i HD2 a můj problém je, že nejsem schopen rozchodit navigaci. Jakmile kartu vrátím zpět do P750ky vše se rozběhne během chvíle. Už se s tím trápím asi 3 dny a pořád nic. Na stránkách Smartmaps je návod na tento, nebo podobný problém ale nezabírá to. Poradí mi někdo kde (asi) dělám chybu? Díky!
BADMOPAR
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 14, 2009 19:53
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Sokolov

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od BADMOPAR »

Podobnou zkušenost sem měl před pár lety když sem chtěl zkusit iGo.Jel sem poprvý na sraz amerik do Luštěnic.Mám takovej systém na porovnávání navigací.Cestu tam podle jedný a cestu zpátky podle druhý.Cesta tam byla horor.Nejenže iGo nachvíli nezavře zobák,ale furt sem musel ignorovat povely k odbočení na nějakou polní cestu,po který sme po 12 Km na místo dorazili chvilku před půlnocí z druhý strany areálu. Myslim,že iGo neni špatná navigace,jenom se asi musí věnovat větší péče nastavení programu.Tahle moje zkušenost je ze září 2006 a dneska může bejt situace jiná, o čemž svědčí i to,že se iGo pořád prodává.
BTW cesta zpátky s TT byla bez problémů.
wow1
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 16, 2010 21:47
Zařízení: HTC HD 2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od wow1 »

htcjirka píše:Tak o tomto bylo receno opravdu jiz mnoho,takze hledat.
Je to opravdu nekolikrat zminovano.
Děkuji za odpověď. Hledám,čtu a snad i dobře chápu co mám udělat ale nevím jak mám odstrnit ty soubory z Windows. Total mi to neumožní,ani přejmenovat či smazat. Tak se prosím nezlobte,jsem začátečník.Děkuji.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan Pištělka »

Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů