Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Matta
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pon pro 07, 2009 7:57
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Hradec Králové

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Matta »

Jestli Ti bude stačit jen moje pomoc.Je potřeba mít Garmin funkční,tedy odblokovaný se složkou SW.UNL podle
i.d. paměťové karty.Pak Ti najde vnitřní čip GPS bez problému.
malinkej
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř led 20, 2010 15:08
Zařízení: htc hd2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od malinkej »

ahoj, mám takovej problém no on to vlastně moc problém není. Hodně se píše o nové ROM na HD a asi jako mnoho z nás se chystám přeinstalovat stávající ROM. Koupil jsem HD2 z druhé ruky s nainstalovanou navigací TomTom. Když přeinstaluji novou ROM příjdu o všechny programy a já nemám instalačku toho TomToma. Jde nějak zazálohovat jen ten program? Nebo jak postupovat? Jsem úplný začátečník takže prosím nekamenovat jestli jsem se zeptal blbě.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan Pištělka »

to esklada:
U koupené instalace TT7 je i návod pro laiky. Tady se warez nevede.

to malinkej:
buď v rootu stroje nebo v adresáři Program Files je adresář Navigator. Ten je třeba si zaarchivovat na kartu nebo do PC a po flashnutí nové ROMky ho nakopírovat na stejné místo. Pak jenom udělat zástupce souboru Tom Tom Navigator.exe do adresáře Windows\Start Menu\Programs.
Čtvrtek
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon črc 30, 2007 7:04

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Čtvrtek »

Tak jsem na IGO8 rezignoval a zakoupil CoPilote, ale nevim kde stahnout mapy, ktere jsem zakoupil. Kdyz v kompu dam MapData tak jediny co vidim je Afrika a North South Afrika.
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od jarsou »

Tak Copilota ti nezávidím. Já si napřed na základě toho dema koupil východní Evropu, odzkoušel, zjistil, že to celkem jde (i když TomTom to není, ale výhoda aktualizace map zdarma mne zlákala), pak jsem to chtěl rozšířit o DACH (Německo, Rakousko, Švýcarsko) a koupil to. Přidal licenci, tu to odsouhlasilo, ale DACH to nezamodřilo. Tak jsem kontaktoval Helpdesk v Německu, ti mi nechali stáhnout DACH do PC, abych mapu nakopíroval do Copilota. Jenže to nepomohlo. A začala anabáze dvou týdnů, kdy jsem s nimi komunikoval, až přišli na to, že jsem si koupil obě plné verze a ne jeden Upgrade a že to nejde. Že musím na hranicích tu českou celou odinstalovat a německou nainstalovat a při návratu to samé. To sice funguje, ale nejsem cvok. Chtěl jsem, aby mi mapy spojili a nebo že si doplatím za celou Evropu. To prý také nejde a přestali se mnou komunikovat...
Tak jsem přešel na TomTom 7 a zjistil, že oproti verzi 6 má další vymoženosti, že si například mohu dělat opravy v mapě, co se týká průjezdnosti silnic, chodí fantasticky a tak teď čekám na novou ROM, kde snad už nebude Copilot otravovat a uvolní paměť...
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Pistolník »

Kdybyste četli začátek tohoto vlákna, myslím teda, že tohoto. Tak Radek Hulán o problému licencí s Copilotem informoval.
A k iGO. Je to skvělá navigace a na HD2 funguje perfektně. Když koupíš origoš tak samozřejmě fungovat bude. (On samozřejmě perfektně funguje i vyladěný "půjčený", ale to rozhodně není předmětem tohoto fóra).
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od jarsou »

Kdybys četl pozorně, tak bys věděl, že právě mně Radek radil, jak to s podporou kvůli licenci mám udělat, já se na jeho zkušenost u nich také odvolával, ale výsledku jako Radek se nedopracoval. Ani o tom problému z počátku sami nevěděli. Jenže já se obrátil na němce (protože anglicky neumím) a myslel si, že to s centrálou vyřeší. Omyl.
Na druhou stranu mne to donutilo vyzkoušet TomToma 7 a musím říci, že to je nebe a dudy. Takže Copilot mi zůstává jako rezerva, kdybych potřeboval aktuálnější mapy, než mám v TomTomovi...
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Pistolník »

Tak se Ti omlouvám :oops: . TomTom , iGO i Garmin jsou určitě lepší.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan Pištělka »

Já bych z těch tří Garmina vyhodil. Má sice velmi dobré mapy, např. poslední turistická je hodně dobrá, ale aplikace GarminMobile XT je naprosto zoufalá. Zkoušel jsem to loni na HD(1) a bylo to příšerně pomalé a vlastní aplikace taky za moc nestojí. Takže se mi to na HD2 ani nechce zkoušet.
Slavek69
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned srp 17, 2008 9:16

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Slavek69 »

Já Garmina mám na HD2 a jede jako z praku. Žádné problémy. Jako nejlepší navigaci z mého pohledu považuji TomTom a hned za ní Garmin. iGo je navigace pro hračičky. Navíc na ni nebyl spoleh a špatně se mi ovládala. Zkoušel jsem ji na Kaiserovi, na Touch Pro i na HD2 a šla po pár dnech k ledu.
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Franky52 »

No vidíš, a u mne je to přesně naopak. První, co letělo z Lea, byl Garmin a za dva dny ho následoval TomTom. Zůstalo spolehlivé, bezproblémové a lehce ovladatelné IGO 8
Slavek69
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: ned srp 17, 2008 9:16

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Slavek69 »

Prstem mi také v režimu navigace nejde posunout mapa prstem.
elprosys
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 03, 2010 22:58
Zařízení: HTC-HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od elprosys »

Ak je pravda to, čo tvrdí obchodné zastúpenie Garminu na Slovensku, že GMXT pre smart a PDA sa údajne prestal podporovať, tak by to mohlo byť aj týmto. Predpokladám, že Tom Tom ani Igo tento problém nemajú... :?:
aXer
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: ned lis 09, 2008 13:28
Zařízení: HTC EVO 3D
Bydliště: Broumov/Liberec
Kontaktovat uživatele:

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od aXer »

Zdravim, víte někdo jak rozchodit TMC na HD2 společně s iGo? Vím, že na HD to šlo přes HyperGPS, ale ten nepodporuje HD2. Řeší se to na XDA, ale moc tomu nerozumim, tak kdyby někdo věděl, prosím písněte sem jak to vypadá.
Matta
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pon pro 07, 2009 7:57
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Hradec Králové

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Matta »

Máš pravdu,řeší se to,a ještě nevyřešilo... :-(
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od marek_proksa »

zkoušel ste nekdo dynavix?diky m
Milan79
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř pro 02, 2009 22:57
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan79 »

Dynavix jsem měl zakoupený na Omnii. Ale poté co jsem přešel na HD2 a z Dynavixu mi odepsali že musím zakoupit novou licenci, protože jsou stavěné na číslo přístroje a ne kartu, tak jsem s nimi skončil a používám k největší spokojenosti iGO8 se skinem nyní DIMKA 1.1.31.
yapo
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon úno 18, 2008 21:23

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od yapo »

Ahoj všichni ... Mám na svém HD2 dvě navigace TT a Igo8 a právě při spuštěném Igu mi zhasíná display!!! TT mi to nedělá můžete prosím poradit co s tím??? moc dík :smt100


Vyřešeno :tlem:
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od hudyss »

Musis jit do nastaveni - zarizeni - rizeni spotreby a tam dat zapnute podsviceni
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od htcjirka »

Pitch to zoom IGO8 v zakladu nepodporuje,za pomoci externi aplikace ano.
Thread kde se to resi http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=596308" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů