Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan Pištělka »

to mirekp:
Na tomto odkazu je vše potřebné o skinu Dimka. Právě jsem stáhnul poslední verzi a je plně funkční.
Rici
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob lis 15, 2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Rici »

Dimka pro 800 x 480 je zde http://www.i-go8.com/2009/11/dimkawertvrv-11257.html" onclick="window.open(this.href);return false;.
rotor
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 09, 2009 9:53
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od rotor »

Nahrál jsem tam skin od Dimka ale mám jeden problém. Nelze zadat adresu . Pokud smažu adresář Save nastaví se defaulní skin , potom zádávání adresy funguje. Jakmile změním skin na ten od Dimka tak nelze zadat adresu, mám tam stále A a HD2 strašně píská. Poradí někdo ?
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od mirekp »

no nevím jak vám ten dimka fachčí, ale včera jsem cca 3 hodiny stahoval a zkoušel i ty skiny o kterých píšete že fungujou, a u mě nejedou. jedinej kterej jsem zprovoznil je dimkaspecter v 1.1.25 hd. ten i má rozlišení na 800x400. ostatní mi tam nejedou a i v nastavení ui_igo8 maji jen 240x400. sice na stránkách píšou změnou v sys.txt lze to opravit, alůe mě to nezabralo. co tedy dělám špatně?? :?:
mcm59
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: sob srp 08, 2009 8:50
Zařízení: Galaxy S i9000

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od mcm59 »

A jakou máš verzi IGO? Na stránkách http://www.tomsoftware.net/default.aspx ... ee68e631c1 se píše o přejmenování složky "ui_igo8" na "ui_igo8_da" ve skinu.
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Pistolník »

rotor: Už se to tu několikrát řešilo. Narvi do souboru SYS.txt (máš-li již nainstalováno, tak do obou (jsou v iGO složce na kartě i v Program Files)) toto:
[device]
type="HTC Touch HD T8282"
sdcard_dsk_num=7
Pak to nebude pískat. :-D
rotor
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 09, 2009 9:53
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od rotor »

Řešit se to tu opravdu řešilo ale to nepomáhá. To v obou souborech sys.txt mám. Ale co pomohlo je v nastavení iGO přepnout Řízení spotřeby "trvalé podsvícení" na " Užij nastavení zařízení " . Nechápu ale opravdu je po problému.
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od mirekp »

mám verzi 8.3.2.64873. no já nevím, ale koukal do rozbalenýho zipu těch skinů a ty tam mají to menší rozlišení. když tam dám skin z rozlišením 800x400 tak to veme. takže jsem si myslel, že je to tím.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Radek Hulán »

Pro lidi co si kupují rádi věci online, včetně navigací, bude mít smysl tento přehled:
http://myego.cz/item/kde-si-online-koup ... ows-mobile" onclick="window.open(this.href);return false;
BADMOPAR
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 14, 2009 19:53
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Sokolov

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od BADMOPAR »

Včera vyšla na http://pocketnow.com/software-1/google- ... al-compass zpráva,že nová verze Google maps podporuje vestavěnej kompas v HD2. Nezkoušel to už někdo? Nemám po ruce žádnej šikovnej tunel :cry: .
BTW 24.11. sem posílal dotaz na podporu CoPilot ,jestli nová verze umí pracovat s kompasem v HD2 a doposud sem žádnou odpověď nedostal.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Vegan »

Ahoj Googlemaps ted korektne ukazuje kterym smerem se divas takze pocitam, ze s kompasem si to rozumi, avsak ne vzdy nekdy ho musis sam zapnout a opsat onu 8 aby se z aretoval a pak teprv zacne Gmaps ukazovat.
Gagy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned pro 06, 2009 15:28
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Gagy »

kompas na HD2 spolupracuje s Googlemaps.Zapneš kompas na Googlemaps si vybereš místo které tě zajímá a kompas ti pak ukazuje kterým směrem to místo leží a jak je daléko.Příjemná vychytávka,ovšem pokud máš signál.
tomasmedek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: čtv pro 03, 2009 20:30
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od tomasmedek »

Ahoj, nechci zakládat nové vlákno, tak se zatím zeptám tady: je nějaká možnost stáhnout a mít Google Maps offlline? Jedu do NewYorku, stačil by mi Manhattan a Brooklyn, ale připojovat se po GPRS na roamingu je finanční nesmysl.

Případně jak jinak na to? Nepotřebuji navigovat, jen vědět kde jsem a jak daleko od jiného místa.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Radek Hulán »

Copilot Live 8 pro USA + Kanadu + Mexiko (North America) stojí 15 liber, tedy cca 420 Kč, aktualizace doživotní, mapy stáhneš offline:
http://www.alk.eu.com/buynow/copilot/" onclick="window.open(this.href);return false;

To je levnější, než by tě stály datové přenosy, a máš mapy napořád.
Burster
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: čtv pro 10, 2009 18:45
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Burster »

tomasmedek píše:Ahoj, nechci zakládat nové vlákno, tak se zatím zeptám tady: je nějaká možnost stáhnout a mít Google Maps offlline? Jedu do NewYorku, stačil by mi Manhattan a Brooklyn, ale připojovat se po GPRS na roamingu je finanční nesmysl.

Případně jak jinak na to? Nepotřebuji navigovat, jen vědět kde jsem a jak daleko od jiného místa.
Mozna hledas toto http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=581474
googlemaps uz nejsou podporovany, ale ty co tam jsou, jsou taky dobre, a pokud bys chtel precejen googlemaps tak si najdi starsi verzi 0.5
Ja kombinuju nejnovejsi 0.8 a 0.5, prez 0.5 taham mapy z googlu.
Ale delas to na vlastni nebezpeci, caching googlemaps je zakazanej a cetl jsem ze par lidi dostalo ban
nikond300
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 13, 2009 21:57
Zařízení: Loox 720

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od nikond300 »

Lze HD2 používat jako navigaci i při vyndané SIM kartě ?
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan Pištělka »

Jistěže. Sim karta s navigací nemá nic společného.
Peter TAGTGREN
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát pro 11, 2009 16:29
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Peter TAGTGREN »

Nazdar,
ako je to s CoPilot-om na HD2? Chcel som ho vyskusat a po spusteni, navoleni jazyka a hlasu mi vypise "Error Downloading Files". Pripojil som ho k PC ako "storage" a to iste. Mal som pocit, ze je to casove obmedzena verzia na vyskusanie. Ako tam dostanem mapy a ostatne veci na otestovanie. Dakujem za radu.

PS niekde som ohladom tohto problemu cital, ale momentalne to nemozem najst. Ospravedlnujem sa ak ste to tu uz rozoberali.
jarsou
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 97
Registrován: pon lis 16, 2009 16:21
Zařízení: HTC HD2

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od jarsou »

Zakoupil jsem mapy do Copilota a testuji jej. GPS najde většinou 8, někdy problikne i 9 satelitů. Maximální přesnost v Googlemaps je jen 10m. Zjistil jsem však, že v Copilotu ukazuje výšku o 50m vyšší, než je skutečnost. Chtěl jsem vyzkoušet, zda je chyba v GPS či Copilotu a spároval externí GPS Holux. Propojení proběhlo bez problémů, v Googlemaps se poloha o těch 10m zpřesnila, ale bohužel Copilot Holuxe nevidí. Zkusil někdo externí GPS v Copilotu připojit?
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Navigace na HD2 (iGo 8, TomTom...)

Příspěvek od Milan Pištělka »

Ta o 50 m vyšší nadmořská výška, to je chyba přímo na čipu, která se táhne už od dob Diamonda přes HD a teď přetrvává i u HD2. Už rok a půl příležitostně pátrám, a nic jsem nevypátral. HTC o této chybě asi nemá tušení. :-(
Už jsem na diskusích taky zažil názory různých rozumbradů, že prý určení výšky nemůže být přesnější a podobně, ale to jsou nesmysly. Prostě ta odchylka v rozmezí 45-50 m tam prostě je. A zatím ve všech navigačních programech, které jsem vyzkoušel. :-(
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 11 hostů