Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Nyny »

Dekuju za odpoved. Prostudoval jsem to, jestli jsem to dobre pochopil, tak Office 2010 funguje jen, kdyz vypnu cestinu, takze zustanu u Office 2007.

Jestli muzu poprosit, tak bych mel jeste nejake dotazy.

1) Kdyz pripojim telefon k PC (na nem Win7), tak se spusti Centrum zařízení Windows Mobile a automaticky zacne probihat synchronizace. Jde nekde nastavit, aby se synchronizace neprovadela automaticky, ale jen kdyz ja budu chtit? A jde nekde nastavit, aby synchronizace probihala jen z PC do telefonu a ne naopak, nebo vzajemne?

2) Kdyz pripojim telefon k PC a pak kliknu na "Tento Počítač" tak ho vidím v seznamu zarizeni, kdyz na nej kliknu, otevre se Pruzkumnik a pak muzu standradne prochazet slozky a soubory. V pruzkumniku ovsem pracuju nerad, uprednostnuji Total Commander, ale nevim, jak telefon v Total Commanderu zobrazit, vidim jen diky, DVD ROM atd., ale jak tam dostat telefon, na to jsem neprisel. Nevite nekdo, jak to udelat?

3) Chtel bych si ve Startu v telefonu udelat zastupce na Soft reset, ale nevim, na jaky soubor ma ten zastupce odkazovat, vite to nekdo?


Moc diky za odpovedi.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Milan Pištělka »

to nyny:
do total commanderu se musí nainstalovat plugin "wince_plugin".
Je k mání na stránkách TC.
Stroj se pak objeví v TC jako \WinCE Device.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Nyny »

Moc dekuju, presne to jsem potreboval.
speedking
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte pro 29, 2009 22:22
Zařízení: HTC Sensation

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od speedking »

Přemýšlím, že bych svůj Diamond2 vyměnil za HD2, při pročítání fóra a dalších zkušeností na internetu mě ale docela zarazil problém týkající se SMS - zprávy se prý doručují klidně až po 24 hodinách, někdy dokonce vůbec. Jak to s těmi textovými zprávami tedy je? :) Díky.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od YAMATO »

To byla záležitost starých ROM, respektive starých Buildů SMS/MMS aplikace od HTC.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od TomasSX1 »

Mam v rodine dve (dokonca tri..jedna bola ukradnuta) HD2ky ale ani jedna nemala tuto chybu..prve dve su/boli z januara a este s OS versiou 1.48 a po upgrade na 1.66 uz vobec. Pri 1.48 bol vydani hotfix na opravu SMS a pri 1.66 uz je ta chyba opravena v OS. Takze ked sa ti paci HD2ka tak nevahaj a kup si ju! :) ja som 100% spokojny a priatelka tiez ked si ju kupila aj po druhy krat ;)
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od mike-biker »

HD2 vytýkám dvě věci. Malou výdrž a oproti iPhonu horší ovládací vlastnosti Digitizeru. Jinak asi zatím TOP co jsem kdy měl. 8-)
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Mezek »

............ já vytýkám HD2 horší kompatibilitu Bluetooth stereo sluchátek. Dlouho trvalo než jsem našel sluchátka, která fungují korektně ( Sony Ericsson WM600 ). Jinak je to pro mne nej WM zařizení co jsem měl.
Nelituji zakoupení.
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Nyny »

Zdravim,
chci se zeptat, kdyz dam kartu Hudba, pak Knihovna, tak tam vidim vsechny skladby dvakrat s tim, ze vzdy u jedne "kopie" je u ikonky vykricnik. Co to znamena a jak to odtranim? Navic uplne vsechny skladby maji delku 0:00, takze nelze nic prehrat, kdyz otevru kteroukoli skladbu v Media Playeru, tak hraje uplne normalne. Dokazal by mi prosim nekdo poradit, kde je problem?

Pak bych jeste potreboval vedet, zda jde nejak vytvorit PlayList v PC, nebo ho musim delat v HD2? Kdyz ho delam v HD2, tak mam problem ten, ze kdyz vytvorim playlist a dam pridat skladby, tak si muzu vybirat jen dle autoru, Alb atd. Jenze tam nikdy nevidim vsechny skladby a hlavne jsou ruzne rozhazene vsude mozne, takze bych potreboval pridavat skladby do playlistu tak, ze si otevru adresar, kde mam vsechny Tracky daneho CD a ty tam vsechny pridat, jde to nejak?

Za pomoc moc dekuju

P.S.: A jeste bych se chtel zeptat, kde se daji stahnout nejake knihy, nejlepe primo ve formatu ePub?
ico651
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 02, 2010 19:22
Zařízení: htc hd2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od ico651 »

dobry den. mozte mi nieko poradit? mam ht hd2. a nikde neviem najst kde sa mazu prevolane minuty . moc by to pomohlo-vediet spotrebu mesacne. a potom ju off.jaa so snim spokojny. je super ale ta bateria???nic mooc.diky za odpoved.ahojte
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od mike-biker »

V základu nelze, ale je velké množství aplikací třetích stran, mě jen napadá Battery status, ale je jich jako máku! 8-)
ico651
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 02, 2010 19:22
Zařízení: htc hd2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od ico651 »

Dakujem vyskusam. ale este prs. otazka. mam v htc slovencina.nebude potom nejaky problem ak nainstalujem ten batery v inom jazyku?
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od mike-biker »

Ne. Jinak z vlastní zkušenosti. Lépe je mít originál WWE verzi (World Wide English), jakékoli mutace zpomalují systém a jsou spíše brány jako bug. Tzn. chceš mít problémy - dej si tam češtinu nebo slovenštinu.
ico651
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 02, 2010 19:22
Zařízení: htc hd2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od ico651 »

ok nebudem nic spekulovat.problemy nehcem.este raz diky za info
speedking
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte pro 29, 2009 22:22
Zařízení: HTC Sensation

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od speedking »

Dá se někde nastavit automatické zapnutí wifi, nebo se musí pokaždé zapnout manuálně? Diamond2 se mi vždycky připojil sám, např. když jsem dal načíst stránku v Opeře nebo když jsem aktualizoval počasí. Taky se mi potom po nečinnosti sám odpojil, to se tam dalo nastavit, ale tady jsem to nikde v nastavení nenašel.
A ještě jedna věc - když jsem Diamond2 připojil k počítači, šel mi přes kabel do telefonu internet, u HD2 mi to nejde a jelikož nemůžu být připojený k wifi a počítači zároveň, tak mi to docela vadí.

Díky za odpověď.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Milan Pištělka »

to speedking:
Inernet z HD2 do PC po kabelu jde pochopitelně taky, musí se spustit aplikace "Sdílení internetu" a v ní spustit připojení.
V AS se dá nastavit "Povolit bezdrátové připojení zařízení připojeného k počítači".
speedking
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte pro 29, 2009 22:22
Zařízení: HTC Sensation

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od speedking »

Milan: Díky.
Nevěděl by někdo, jak se dá nastavit ta wifi do toho standby módu, jak popisuju v otázce nahoře? V BsB tweaks se ta možnost dá zaškrtnout, ale když to uložim a restartuju, tak se nic nezmění - a v BsB je to pořád disabled... Ostatní změny (nebo aspoň všechny ty, které jsem udělal) v BsB mi fungujou...
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Milan Pištělka »

V BsB je chyba. Mě to nastavení wifi funguje pomocí programu TD2Tools 3. Ale už nevím, kde jsem k němu přišel.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od htcjirka »

TD2 Tools 3

http://www.gopda.info/archives/344.html" onclick="window.open(this.href);return false;

I s odkazem na materskou stranku tohoto programu xda-developers
speedking
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte pro 29, 2009 22:22
Zařízení: HTC Sensation

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od speedking »

Tak jsem nainstaloval TD2 Tools 3, v nastavení komunikací ale bylo už standby zapnuto a sama se wifi nezapla ani když jsem standby mód vypnul. Stejně jako to automatické vypínání wifi - to teda bylo defaultně vypnuté, ale když jsem zapnul, žádná změna nenastala :-(
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google a 62 hostů