Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Pershin
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte úno 09, 2010 12:42
Zařízení: HTC Magic

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Pershin »

Zdravím ,mám takové dilema, jestli se jedná o problém telefonu. Zjistil jsem ,že bývám dost často bez signálu a to v místech kde i ty největší plečky mobily signál mají. Máte podobnou zkušenost? Je nějaké řešení? Operátora mám Vodafone. Za 2. potřeboval bych přemapovat pouze levé tlačítko,nebot často po jeho zmáčknutí ač nechci někoho zavolám-doslova vytočím. Poradili by jste jak na to? Jedná se jen o toto tlačítko.Děkuji za rady
sopusik
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon bře 22, 2010 15:44
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od sopusik »

Zdar človekovia,
stal som sa majiteľom HTC HD2 a okrem úsmevu a macherského výrazu v tvári si zvykám aj na výdrž batérie ale blá, blá, blá...
mám pár vecí na srdci, viem, že niekde to tu je...ja to brázdim, ale pre istotu, keby sa našiel dobrák... :lol:

1. chcel by som nejaký soft (aplikáciu) na GPS (nie autonavigáciu), skôr niečo turistické, kde by bola nadm. výška, zaznamenaný priebeh trasy, jej rýchlosť a pod. Ideál je free, ale pár eur (KČ) pustím

2. mám problém pri presúvaní viac položiek, súborov...keď chcem nimi hýbať (napr. fotky), tak viem len po jednej, poprípade náhoda zariadi, že ich chytím viac, ale nie vždy mi táto náhodná selekcia vyhovuje...čo robím zle...?

3. občas pri prezeraní mi zahlási stroj, že mu chýba FLASH...niekedy chýba, inokedy si ani nevšimne, v čom to väzí, stiahol som ho, ale chalan nevie, čo s tým

:grin: ...viem, začiatočník = otrava, ale pomôžete ak pomôžete...zatiaľ vďaka, veď ja ešte dám o sebe vedieť
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od YAMATO »

Tak na dvojku je jasná rada - pořídit si jiný správce souborů. Podle mě je na HD2 nejlepší slovenský Rescoexplorer.

Jak dostat Flash do Opery 9.7 jsem někde viděl postup, teď si samozřejmě zaboha nemůžu vzpomenout...prostě někde tady: http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-1/
sopusik
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon bře 22, 2010 15:44
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od sopusik »

veľká vďaka..nejak to FLASH som natlačil, aj orientáciu poriešil, aj iného správcu som si zariadil...ALE...problém je asi v mojej technike...pretože, ak chcem vziať viac zložiek (súborov) a pod nimi dole je ešte nejaký voľný priestor, tak viem ako s myškou na kompe vybrať do "selekcie" čo chcem...horšie to je, ak je tam toho toľko, že sa strana posúva...to viem označiť len jeden súbor...AKO NA TO...? lebo presúvať napr. fotky po jednej do iného priečinka je na :-(
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od marek_proksa »

sopusik píše:Zdar človekovia,
stal som sa majiteľom HTC HD2 a okrem úsmevu a macherského výrazu v tvári si zvykám aj na výdrž batérie ale blá, blá, blá...
mám pár vecí na srdci, viem, že niekde to tu je...ja to brázdim, ale pre istotu, keby sa našiel dobrák... :lol:

1. chcel by som nejaký soft (aplikáciu) na GPS (nie autonavigáciu), skôr niečo turistické, kde by bola nadm. výška, zaznamenaný priebeh trasy, jej rýchlosť a pod. Ideál je free, ale pár eur (KČ) pustím
ad 1, sportypal.com, stahnes, nainstaluješ, zaregistruješ se na strankach, vytvoříš si učet, a pak jen užíváš, měří to vzdalenost, rychlost, nadmořskou vyšku, aplikace je v češtině, různé druhy sport. aktivit, data pak exportujes do pc a tam si s nimi můžeš hrat, vykresli ti ti trasu do google maps, různé grafy....super...používam na in line brusle, kolo...super, dle mého..
sopusik
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon bře 22, 2010 15:44
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od sopusik »

to marek_proksa: fú, natiahnuté v stroji...vyzerá to veľmi lákavo, niečo také som si predstavoval...super, dík :grin:

-- doplnění předchozího příspěvku (úte bře 23, 2010 16:02) --

a keď ste už takí šikovní...

1. dá sa pripojiť aj na WiFi, ktorá neposkytuje automaticky adresu...? ak hej, kde treba "naklásť" IP adresu...?

2. mám navolený gmail ako konto...chcem tam pridať nový účet (konto)= windowslive.com, ale nejak to zrejme špatne vyplňujem, proste mi funguje len ten gmail (čo ho zadalo automaticky :grin: )
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od pretorian »

Umí HD2 teploměr ?Nezná někdo nějakou utilitku ?
datinko
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 109
Registrován: pát bře 12, 2010 20:58
Zařízení: Samsung Galaxy S6 Edge+
Bydliště: Žilina

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od datinko »

sopusik píše:
1. dá sa pripojiť aj na WiFi, ktorá neposkytuje automaticky adresu...? ak hej, kde treba "naklásť" IP adresu...?

2. mám navolený gmail ako konto...chcem tam pridať nový účet (konto)= windowslive.com, ale nejak to zrejme špatne vyplňujem, proste mi funguje len ten gmail (čo ho zadalo automaticky :grin: )
1./ Start-nastavenie-ponuka-všetky nast.- pripojenia- wi-fi - bezdrotove siete- sietove adaptery- DHD network adapter- tam už to je.

2./ Konto na Windows live ja treba nakonfigurovať cez start-windowslive.
sopusik
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon bře 22, 2010 15:44
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od sopusik »

ty brďo...vy ste tu fakt maníci...es funkcioniert...alebo som si mal kúpiť slabší phone...? díky mocno
E1X
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř kvě 13, 2009 0:56
Zařízení: SE Xperia mini pro

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od E1X »

Zdravim,
v servisu mi nahrali novou romku do tel a ted kdyz chci psat zpravu a tapnu do policka je pismo strasne male. Na 1.48 bylo normalní jako text z pravy. Zkousel sem i zmenu pisma v nastaveni sms ale tam se zmeni jenom velikost zobrazene zpravy na kterou odpovidam .
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od mahon »

E1X:Vyzkoušej tohle - v Nastavení->Systém->Sunnysoft InterWrite->Informace o verzi-> deaktivovat soubor překladu: messagingclientdll.dll. a restart.
E1X
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř kvě 13, 2009 0:56
Zařízení: SE Xperia mini pro

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od E1X »

Super, diky bylo to presne ono!
Ted jeste jestli se da vyresit problem s prekryvanim soft klaves finger keyb.
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od marek_proksa »

vypozoroval jsem že mi ubyva paměti postupně v telefonu, čistil jsem pravidelně programem clear temp a pořad ta paměť pomalu trocha ubyvala,i přes to čištění... tak jsem si včera koupil SKtools a po prvním vyčištění mi přibylo 12G paměti, je možný takovýto rozdíl mezi dvěmi "čistícími"programy? z programu mam trocha respekt, přijde mi že při neuváženém použití může způsobit více škody než užitku...anglicky sice umim slušně, ale předsa jenom některým věcem nerozumím...se chci zeptat jestli program obsahuje i něco čím se vyčistí RAM, něco jako clean RAM, nemůžu to tam nikde najít, pod jakým názvem se to ukryva :tlem: ? jestli jsem to spravně pochopil, mělo by to běžet jakoby samo a občas RAM optimalizovat? ikony při první instalaci jsem si do nabídky start nenechal.... díky moc
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 91
Registrován: čtv pro 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Franky52 »

2marek-proksa:
Pokoušel jsem se ti odpovědět, ale ty se raději ptáš na dvou vláknech...
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od marek_proksa »

diky moc, ptal jsem se v jinem vlakně at se dozvim i něco vic, a ptal jsem se tady i na něco jineho...jinak diky :tlem:
majco6661
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: čtv pro 03, 2009 16:27
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od majco6661 »

zdarek prave som hodil novu rom a z mp3 som si spravil waw aby som si to mohol dat ako ton pre budik.Uz som to raz spravil ale nejde mi to.Neviem do akej zlozky vo windows to mam prekopirovat alebo preniest alebo co.Davam to do rings a nejde neviete niekto poradit?
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od fido_cz »

Primo do Windows
Elwetana
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 01, 2010 10:53
Zařízení: HTC HD2, FS N560

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Elwetana »

Prosím o pomoc, přestalo mi podruhé zvonění na sms. Jen svítí dioda a ani to neškytne. Z ničeho nic. Podle mě jsem nic neinstaloval a v nastavení notifications nemůžu nic najít .díky
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od dark_hood »

zdravim. da sa nejakym sposobom zobrazit tapeta aj v ostatnych zalozkach v sense?
doctorf
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 01, 2009 11:47
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od doctorf »

http://wmmania.cz/clanky/upravy/hd2-upravy-1/" onclick="window.open(this.href);return false;

úprava 71., zatím jsem nezkoušel, nemůžu na 100% potvrdit funkčnost, když tak dej potom vědět
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů