Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Milan Pištělka »

to Balů:
zkuste následující:
1. v PC vymazat všechno v adresáři
c:\Documents and Settings\...jméno přihlášeného uživatele...\Data aplikací\ActiveSync\Profiles
2. HD2 odpojit od PC, spustit ActiveSync a v něm dát Menu>Option a tam všechno vymazat, AS zavřít
3. Připojit HD2 kabelem k PC a pak se uvidí
pointa23
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 19, 2010 16:07
Zařízení: HTC HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od pointa23 »

Dobrej, zdravím. Jsem s HD2 naprostý začátečník a chtěl jsem se zeptat co to ta verze ROM a v čem to spočívá ? jaký to má účel či vliv? Dále kdo jsou xda, pořpípadě najdu něco zajímavého na jejich foru pro HD2 a poslední otázka co je to multitasking nativní ? Díky za pochopení :-D
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od mike-biker »

1) http://cs.wikipedia.org/wiki/ROM
2) http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... e&ide=1161.
3) nativní = přirozený, Multitasking = schopnost provádět několik úloh současně. Tedy to, co nezvládá skoro žádný chlap! :lol: . A nativní multitasking - To musíš zvládnout sám..... ;-)
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od rein »

Tak to je fakt divné, jedine ma napadá(a to určite aj teba )naformátovať, myslel som že keď to dávaš cez čítačku, tak si na adaptéri nechtiac prepol ten LOOK na boku,mne sa to tak stalo a tiež som chvíľu zmätkoval čo mi to nejde, to to fakt neviem.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od anawarr »

kartu jsem v telefonu naformátoval. vytvořil na ni novou složku "instalace" kterou i vidím, ale nejde do ní zapisovat. jenže teď jsem zjistil, že to nejde nakopírovat ani do paměti telefonu (zamčeno)...
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Milan Pištělka »

Karta musí být formátovaná ve FAT32.
kadelSt
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned dub 22, 2007 7:49

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od kadelSt »

kdyz sem kupoval 16gb,taky me to delalo problemy. Skopiroval sem tam par veci,pak se to jaksi heftlo to kopirovani a bylo po karte. Nektere soubory se smazali,nektere zustaly a vubec mesli smazat.Kdyz sem neco nahral na kartu,tak se to hned smazalo. Sel sem to reklamovat a nez problemu me dali novu a vsechno v pohode :grin:
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od lnadeb »

Zdravím, potřeboval bych poradit v následujícím. Potřebuji aktivovat automatické zamykání displeje. Takové, které je aktivní na většině romek, když displej vypnete a zapnete, tak je displej uzamknutý. Mám romku Energy a tam se toto automaticky neděje.Je tam sice možnost v nastavení povolit auto lock, ale nefunguje.
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od rein »

Vyskúšaj zamknúť najskôr manuálne a potom by sa ti to malo zamaknúť automaticky, mne po reštarte tiež nezamyká automaticky musím prvý krát zamknúť manuálne.
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od lnadeb »

Tady o tom postupu vím, ale na Energy rom nefunguje...
marek_proksa
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 201
Registrován: stř kvě 28, 2008 8:06
Zařízení: LG G3, note 8.0
Bydliště: vsetin

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od marek_proksa »

zdravim,potřeboval bych poradit, nainstaloval jsem S2U2, vše jsem celkem nastavil, nemůžu přijit nakorat a to jak odpověděd na hovor zpravou, celkem často to používám, zaškrtl jsem možnost v nastavení, když mně pak někdo volá, hovor odmítni přes uvodní obrazovku S2U2, nabidne mi možnost odpovědet zpravou, potvrdím...a zprava se neodešle, musim zařízení odemknout a ono mně to samo hodí do editoru zprav kde je ta moje zprava předepsanaá...v podstatě situace jako kdybych nastavil v htc možnost upravit před odesláním....tam ta možnost je, o tom vim, vite někdo jak to v S2U2 nastavit aby ze zprava odeslala hned po potvrzení odpovědi zpravou??diky..m
fedlub
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 24, 2010 21:33
Zařízení: HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od fedlub »

Ahoj, můžete mi poradit? Existuje nějaký SW, který nějak inteligentně počítá délku hovorů? Zkoušel jsem hledat tady, na XDA i jinde, ale nikde se mi nic nepovedlo najít. Pak by mě ještě zajímalo, jestli se dá nějakým cab souborem od někoho šikovného způsobit zobrazení jmen místo telefonních čísel v SMS (pokud to číslo mám v kontaktech, samozřejmě...). Jestli tu odpovědi jsou a já se ptám zbytečně, tak sám sebe prohlašuji za slepého či neschopného hledat :-)

--
Luboš
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od mike-biker »

Zde něco " V plenkách ".
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 0&start=30.
A na XDA:
http://forum.xda-developers.com/showthr ... 751&page=1.
Jinak ohledně SMS - já používám Threaded mod a nemám pocit, že by tam chyběla jména?! :?: Nebo jsem to nepochopil....
fedlub
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 24, 2010 21:33
Zařízení: HD2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od fedlub »

Ahoj, díky moc za Minutes Counter, zkusím. Koukám sám po sobě, že druhý problém jsem popsal nedostatečně. Jde mi o číslo, které mi přijde v těle SMS. Příklad: dobíjím přítelkyni kredit přes GSM Banking, který neumí uložit telefonní čísla, takže její číslo musím vždy zadat ručně. Díky tomu se můžu splést. Banka mi pak pošle zprávu, že telefonní číslo XXX bylo dobito. A na Touch Cruisovi jsem měl aplikaci, která mi číslo v těle SMS nahradila jménem z mých kontaktů, takže jsem měl na první pohled kontrolu, že jsem se v čísle nesplet, protože jsem viděl, že telefonní číslo <jméno,x> bylo dobito. To X za čárkou bylo dokonce označení, zda jde o číslo mobilu, telefonu do práce, apod. Odesilatele samozřejmě vidím podle jména, tam mi naopak trošku vadí, že nevidím i číslo ;-) Ale to by společně se známou chybou odesílání SMS měl podle XDA řešit upgrade ROM, který už prý na asijských stránkách je dostupný a snad se během pár dnů objeví WWE verze pro náš region.

--
Luboš
Richie
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: stř led 13, 2010 9:33
Zařízení: HTC EVO 3D

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Richie »

ahoj všem, jde někde zrušit, aby se při uzamčeném displeji pod časem nezobrazovala poznámka z kalendáře??? A ještě bych se chtěl zeptat jestli jdou v kalendáři zadat narozeniny stejně tak jako v nokii, kde to dokonce počítalo kolik komu je :-) díky za odpověd
malinkej
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř led 20, 2010 15:08
Zařízení: htc hd2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od malinkej »

Ahoj pánové,
nemůžete mi poradit jak se vypíná prostředí sense? nemůžu to nikde najít. Jaký používáte program na správu HTC? Já jsem před tím měl sony ericsona a na ten jsem měl supr prográmek. Na HTC nemohu nic podobného najít. Potřeboval bych nahrát všechny kontakty do PC, tam si je upravovat dle mé potřeby a zpětně nahrát do HTCčka. Je něco takového?
Díky Martin
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Milan Pištělka »

Vypnutí Sense:
Start>Settings>Home>Items a tam odškrtnout položku Sense.
Synchronizace kontaktů na PC se provádí přes program ActiveSync, který ve stroji je již nainstalován a do PC se musí nainstalovat.
Stačí trochu hledat. Je to elementární základ.
malinkej
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř led 20, 2010 15:08
Zařízení: htc hd2

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od malinkej »

ahoj Milane,
děkuji za pomoc. ActiveSync mám samozřejmě nainstalovaný v počítači a funguje. Asi jsem se špatně vyjádřil je nějaký jiný program krom ActiveSync? Mám win XP na počítači.
díky Martin
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od Mezek »

To: malinkej
Zkus toto, sice placený ale velmi dobrý.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Všeobecné otázky na HD2 (pro nováčky)

Příspěvek od mike-biker »

AC více než bohatě stačí, ovšem za předpokladu, že je v PC Outlook. :!: . Jinak Jeyo je výbornou alternativou! 8-)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů