HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Zamčeno
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od pretorian »

můžu potvrdit že je z jiného materiálu než HD(1) je dosti tvrdé jak bzlo řečeno asi jak na iphone :grin:
t.prochazka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: pon lis 09, 2009 14:26
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od t.prochazka »

to Jiří Hrma: Díky za skvělé video, kdyby tak ještě byla ukázka, jak to funguje z magnetickým stylusem...

Ještě jedno video je zde:
http://www.youtube.com/watch?v=kfuWwUf3dcs" onclick="window.open(this.href);return false;
mikro
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř říj 07, 2009 8:22
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mikro »

Bol tu problem so zobrazovanim narodnych znakov v HTC Sence, takze aj ja mam ten isty problem a mam nastavenu lokaciu na Slovencinu. Este som si vsimol, ze po HR sa musi najprv zmenit cas na 24hod format a az potom prehodit lokacia, inak sa k tejto polozke uz neda dostat a stale je tam to jeble PM a AM, aspon ja som to uz nevedel zmenit a presiel som cele nastavenie. Ak sa niekomu podari zobrazovanie makcenov v nahladoch na EMAIL v Sence, nech da tip. Dik
elka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 84
Registrován: pon led 22, 2007 12:27
Zařízení: HTC Desire - Rooted Official HTC Android 2.2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od elka »

Pro srovnání video Remote Desktopu na iPhonu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=h5fcIBlyrH4[/youtube]
Uživatelský avatar
flatliners
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 26, 2008 9:52
Zařízení: iPhone 6 64GB SpaceGray

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od flatliners »

tady je megadlouhá recenze se spoustou fotek(v ruštině).škoda že htc nedalo do hd2 amoled displej.srovnání s omnií pro jasně projel.barvy sou na samsungu o mnoho lepší...
http://www.mobile-review.com/pda/review ... art1.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC HD2: SPB Benchmark 1.6

Příspěvek od Jiří Hrma »

Výsledky z programu SPB Benchmark 1.6
Obrázek

Naměřené hodnoty prosím berte pouze jako orientační, SPB Benchmark 1.6 se už několik let nevyvíjí a u nových zařízení je nutné vzhledem k částečné nekompatibilitě nutné některé testy vynechávat (konkrétně tyto: Pocket Word document open, Pocket Internet Explorer HTML load, Pocket Internet Explorer JPEG load a File Explorer large folder list ).
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Radek Hulán »

To co mě na HTC stejně ale fascinuje nejvíce je, kolik energie věnovalo HTC na přepsání naprosto všeho ve Windows Mobile. To není jen ovládání, ale všechny aplikace, od kalendáře, SMS, přes kontakty, po nastavení všech možných funkcí (předělané celé kompletně Settings), budík, čas, telefonní modul, foťák, prohlížení fotek, přehrávání hudby, Facebook integrace, Twitter, počasí, prohlížeč (byť licencovaně od Opery), prostě stovky věcí. Tipoval bych si, že kód od HTC tvoří v HD2 výraznou majoritu, Microsoftí menšinu.

Otázkou je, zda to stále nazývat "Windows Mobile". Osobně se spíše kloním k názvu "HTC Mobile" :)

To, co není Microsoft schopen udělat za celé roky napíše (relativně) malé HTC během roku a funguje to dokonale.
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od psychopat »

Ahoj strášně rád bych slyšel odpověď na jednu věc. Nejsem odborník a proto žádám o pomcoc. Již dlouho čekám že si koupím nové zařízení u každého je však spousta kompromisů a i u tohoto na které jsem sázel všichni píši pro práci to není. Můžete mi prosím říci co to znamená? Má práce by spočíval v psaní mailů, správa kalendáře a schůzek řešení věcí přes skype a icq, používání navigace občas narychlo nějaké funkce z terénu. Dle toho co jsem četl toto zařízení to vše s přehledem zvládne v čem jsou teda hlavní problémy? Chápu že si v malování asi moc dobře nezakreslím a že magnetický stylus nefunguje tak jak by měl ale i tak mi není moc jasné proč by tento komunikátor u mě nemohl obstát jako pracovní stanice, pokud je tomu tedy tak kde hledat náhradu HTC TP2? Děkuji všem. Ahoj
Žabža
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: úte čer 23, 2009 15:12
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Žabža »

Co mě štve, že ten kapacitní snímač je tak citlivý na náhodné doteky. Jen HD2 vezmete do ruky, už se přepne někam jinam, protože jste se někde něčeho dotkli. Snad si na zvyknu.

Jedno varování - nepokládejte nikdy nahé HD2 na jakýkoli lesklý plastový povrch (např. superlesklý notebook - čert aby tuhle módu vzal). Rámeček okolo objektivu je fakt ostře nabroušený a dobře hobluje plasty. Taková designerská kokotina.
jirkakoutny
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned zář 27, 2009 12:41
Zařízení: FSC Loox N560

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jirkakoutny »

(Ne)potrebnost ochranne folie:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LYZF0e3H ... r_embedded[/youtube]
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Kulík »

Radek Hulán: Peter Chou nedávno v jednom rozhovoru odpověděl na otázku, zda HTC nehodlá opustit WM a věnovat se Androidu takto: "WM je pro nás stále hlavním segmentem a dřeme jako mezci, abychom WM vrátili zajímavost" :-))
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od psychopat »

Tomu videu se mi snad ani nechce věřit, už chápu proč na toto zařízení nejsou fólie, to je jako nosit dříví do lesa. Jinak dnes jsem na nově viděl onu zde proklamovanou reklamu na HTC HD2 :tlem:
t.prochazka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: pon lis 09, 2009 14:26
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: SPB Benchmark 1.6

Příspěvek od t.prochazka »

Jiří Hrma píše:Výsledky z programu SPB Benchmark 1.6....
By mě zajímalo, proč má ve všech testech HD2 tak slabý výsledek co se grafiky týče? V čem ten grafický test spočívá? Nikdy jsem SPB Benchmark neviděl.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Jiří Hrma »

t.prochazka: Jak jsem psal, výsledky z SPB Benchmarku je třeba prát orientačně, protože ten program už nebyl asi 2 roky aktualizovaný. Část výsledků grafického testu spočívá třeba v benchmarku Pocket Internet Explorer JPEG load, který bohužel nelze spustit, takže nejen tato část se vynechává. Rozhodně si nemyslím, že by měl HD2 problém s grafickým výkonem. Na možnosti dnešních aplikací naprosto dostačuje. Ještě si grafický výkon později prověřím v testech přehrávání videa.
Vlasta_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 18, 2009 22:58
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: SPB Benchmark 1.6

Příspěvek od Vlasta_CZ »

to: Jíří Hrma, pretorian, jirkakoutny
Dekuji za info a video o tvrdosti displeje.

A Jirko, muzes prozradit kdy planujes zverejnit Tvoje textove a video preview ???
Uz se na nej moc tesim :tlem:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Jiří Hrma »

Vlasta_CZ: S recenzí nechci otálet, pokud půjde vše ideálně, tak v sobotu. Pokud budu stíhat i video, tak to další týden.

Mimochodem první výsledky k testu baterie
Nabíjení úplně vybitého zařízení přímo ze sítě (vypnutý displej, telefon normálně zapnutý): 2 hod 15 min
Přehrávání videa při max. hlasitosti a max. podsvícení displeje: 3 hod 15 minut
cego
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:20
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Brno

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od cego »

A to je dobrý výsledek ??? Já mám představu co je dobrý výsledek jen v přepočtu na dny :)
Edit by admin: Necituj poslední příspěvky, je to zbytečné!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Jiří Hrma »

cego: Přehrávání videa s max. podsvícením displeje na dny? To asi ne hele. A test baterie při normálním používání ještě nemám, vzhledem k tomu, že mám HD2 od včera.
Vlasta_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 18, 2009 22:58
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vlasta_CZ »

To by chtelo srovnavaci graf s ostatnim HTC ( HD, D, D2, PRO, PRO2 - alespon nektere z nich ) a za stejnych podminek ( stejne video, plne podsviceni, hlasitost ). Aby mel clovek nejakou predstavu. 8-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Jiří Hrma »

Vlasta_CZ: Tolik zařízení opravdu k dispozici nemám. Ale bavil jsem se s člověkem co měl dříve HD a pak skoro měsíc používal (na vývoj) předprodukční verzi HD2, a říkal, že HD2 vydrží při stejné zátěži zhruba o půl dne déle než původní HD, což není s 1 GHz CPU vůbec zlé.
Zamčeno

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů