HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Zamčeno
Sakura101
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob lis 07, 2009 17:59
Zařízení: HTC touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Sakura101 »

Nevíte někdo, jak se davaj a instalují hry me to nejak nejde prosím odepiste mi do soukromích správ předem moc děkuju
fan
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 07, 2009 22:20
Zařízení: TYTN

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od fan »

lnadeb píše:Jinými slovy jsem se s majitelkou obchodu po ramenou při sklence vína neplácal...
Ok,to chapu, ale bylo by hezke vedet, ze to funguje. No mozna je jeste prilis brzo na prvni dojmy. Ale tohle me bude vazne zajimat.
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lnadeb »

Zajímat to bude všechny, kteří nechtějí vyhodit tisíce navíc jen pro dobrý pocit z případného reklamačního servisu. Obavy jsou zbytečné, když by bylo nejhůře je možno zboží reklamovat přímo v autorizovaném servise. Osobně mám objednané zboží u jedné firmy za 13.503,- Kč, doprava zdarma, takže můžu podat poté reference. Jak jsem psal, dle informací po neděli dorazí zboží na prodejnu a bude rozesíláno.
Vlasta_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 18, 2009 22:58
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vlasta_CZ »

To neni tak docela pravda...
Reklamovat sice muzes v servisu, ale pokud zarizeni bude mit neodstranitelnou vadu, vice zavad a nebo nebude opraveno do 30-ti dnu, tak pro vymenu a nebo vraceni penez musis jit za prodejcem u ktereho jsi to koupil.
S nim tuto pripadnou zalezitost resis.
Pracuji v obchode i se servisem s jinym zamerenim ( bila technika ) a mozna by jsi se divil kolik lidi ma problem vratit ( nebo vymenit ) zbozi od internetoveho prodejce. A jak by to radi resili mimo ne....
Podle Obcanskeho zakoniku je za vyrobek v zaruce zodpovedny prodejce.
Tak si vyberte dobreho prodejce o kterem si myslite, ze tu minimalne jeste ty 2 roky bude a bude resit pripadny problem. :wink:
Fabiak
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned lis 08, 2009 11:38
Zařízení: Samsung Galaxy S2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Fabiak »

Cekam na HD2ku u Vodafone. Nemate nekdo zkusenost, jestli jejich HTC zase nejak "stylizuji"? Nebo mi prijde normalni dokonaly pristroj? :) Puvodne sem chtel ajfoun, ale proc se vracet do prehistorie.

Btw. jde nejak snadno prekopirovat telefonni seznam z Nokie do HTC?
Vlasta_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 18, 2009 22:58
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vlasta_CZ »

Jde, treba pomoci Outlooku. Zesynchronizujes Nokii a potom po pripojeni HTC se Ti zkopiruji do nej. Ale doporucuji si pred tim jeste v Outlooku udelat zalohu kontaktu do souboru. Jednou jsem si po pripojeni a synchronizaci s novym telefonem vymazal vsechny kontakty ( nastesti jsem je pred tim zazalohoval ). Asi si rekl, ze data ma novejsi ten prazdny telefon :-D
A urcite existuje vice variant pomoci jinych softu...
qendorf
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned lis 08, 2009 14:11
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od qendorf »

Co říkáte na fotky z HD2? Mě přijdou teda strašný :( Ten růžový nádech je opravdu markantní... Potom co mne přijemně překvapila výdrž baterie alespoň podle ohlasů z xda mě tohle opět naštvalo. No posuďte sami video a fotky ze zařízení:

Nejmarkantnejsi je to na tomto videu od 1:45 (si to zastavte to je des) pritom kvalita videa je vcelku dobra ale ta ruzova.. :((((
http://htc.hdblog.it/2009/11/07/htc-hd2 ... e-con-hd2/

Obrázek
vetsi fotka

http://translate.google.com/translate?h ... va-parte-2

http://tomas.sejkora.org/HD2Leo/

wmpoweruser.com

Vsiml jsem si ze tenhle ruzovy nadech se objevuje tak u 80% mobilu. Dokazete nekdo rict cim to je zpusobeno?
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lnadeb »

Stará známá věc, že zařízení s WM má tragickou kameru. Zatím se jim asi nepovedlo něco na tom změnit. Kdo si kupuje HD2 v domění, že bude dělat nádherné fotografie a videa s optikou 5 Mpix, tak splače nad výsledkem...
Uživatelský avatar
flatliners
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 26, 2008 9:52
Zařízení: iPhone 6 64GB SpaceGray

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od flatliners »

mě stačí že budou dobře vypadat na displeji telefonu.na normální focení mám foťák
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 409
Registrován: ned led 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od dvzd »

Recenze HD2 formou porovnání s iphone:
http://translate.google.com/translate?h ... ows-mobile

Obrázek
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od htcjirka »

Nic noveho pod sluncem,fotky opět podprůměrné,ale naštěstí pro mě je foťák až to poslední co bych použil.
Mám stále zařízení více na práci než jako multimediální hračku,díky tomu koupě HD2 je pro mě vyloucena.
Pro mne dvě zásadní a nepřekousnutelná minus jsou
1.Kapacitni displej,
2.nema HW klavesnici.
S HD2 jsem si hrál dnes celý den, ale ani velký displej mě nenahradí komfort HW klávesnice a kapacitní displej opravdu nechci.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Radek Hulán »

Alternativa je Toshiba TG01, ta má velký rezistivní displej a 1GHz CPU.
Slok
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 04, 2009 17:07
Zařízení: n95-8gb ->HTC LEO

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Slok »

to flatliners:

1: no počasí tomu zatím nepřeje ;), ale zatím co sem na to koukal tak displej je fakt ostrej, ale asi se bude lesknout, uvidíme...

3: nemám zas tak velkou repro soustavu, ale zdá se dobrej ( nechci házet superlativa) čistej, basy vynikaj dobře a celkově good ( kvalita bych řek je stejná jako u výstupu u notebooku co tu zrovna mám)

4:repráček bych asi dlouho poslouchat nedokázal(hudba), ale film by byl určo schůdnej. Když dám volume na max, tak se z repráčku nešine nic dobrýho :-)

6:S kartou co je v balení mi to jelo 2,6 MB/s... (Windows 7 měření)... Ještě provedu testy...

7:nabíjení přez PC trvá sto let, ale ze sítě bych kecal ( nabíjel se přez noc)...

8:Na posled ta hlasitost hovoru je fakt nahlas... Mám to teď nastavený asi na 10% a je to a6 dost...

Jediný co mě začíná dost štvát tak je to, že se to furt samo připojuje na net a zatím sem nepřišel na to jak to vypnout... Taky mě dost chybí ňákej manuál. Sem zvyklej vod nokie dostat příručku jak Bibli a k tomhle je CD, který má "pár" stránek s hovadinama, ale jinak nic užitečnýho... Ale asi je to daný tím, že s WM teprv začínám a netuším co všechno se dá...

Ještě se vrátím k tomu kapacitnímu displeji... Chvíli trvá než si na to člověk zvykne, ale po pár hodinách už sem psal sms obouma palcema ...

A ty fotky vypadaj na displeji fakt dobře... jediný co mě na focení chybí je tlačítko spouště na hraně jako má nokia.
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Nolf »

Pokud není na cd standartní manuál spolu s rychlonávodem - první seznámení, tak se mrkni přímo do přístroje. Možná tam bude v pdf jako u mého TP2. Na zamezení připojení dle potřeby je program MoDaCo NoData.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak,u TP2 byl manual ve formatu PDF ve slozce My Documents
trminek
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 08, 2009 17:09
Zařízení: HTC Touch PRO

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od trminek »

musím se podělit o mé první dojmy a subjektivní pocity. Na Leo se těším několik měsíců a včera jsem měl možnost celý večer si s ním pohrát..
1. Precizní až dokonalá konstrukce - jediná vada na kráse je zadní čočka od foťáku, je vystouplá a chromové lemování je na dotek ostré a podle mě se brzo "chrom" z rámečku ošoupe.
2. Naprosto krásný display.
3. Fyzická šířka zařízení mi přišla na držení v jedné ruce velká a při psaní v pozici "na výšku" jsem měl problém správně trefit poslední pravou stranu kláves (píšu levou rukou)
4. při psaní oběma rukama v pozici "naležato" je klávesnice dobrá, ať si říká a na videu pouští, kdo chce co chce, ale HW klávesnici nenahradí. Subjektivně se mi psalo lépe na klávesnici Iphone. U Iphone jsem neměl problém psát i při chůzi a to mi zde nešlo bez překlepů (obě zařízení jsem testoval přibližně stejnou dobu).
5. Rychlost zařízení je perfektní, ale to u mého Touch Pro s vyladěnou romkou také, takže až takový rozdíl jsem neviděl.
6. Display doteky. Asi je to o zvyku, ale měl jsem i po překalibrování problém správně trefovat místa na display. Jsem z rezistivního displaye zvyklý mačkat display spíše špičkou prstu (mezi "bříškem" a nehtem) a když jsem takto psal třeba na sw klávesnici tak mě display bral jakoby pozici bříška tedy cca o půl řady kláves níž. Ale toto je fakt asi jen o zvyku..
Jinak jak se tu někdo ptal, nebyl problém trefit buňku excelu při standardní velikosti (výchozí) zobrazení tabulky. Také jsem neměl problém trefovat standardní win mobilí rozbalovací nabídky (ty klasické malé). Co byl problém, trefit ikonky v totalcommanderu..
7. V kapse u džínů mě daleko více tlačil TouchPRO než HD2 - o něm jsem prakticky nevěděl.

Celkově shrnuto, podle mě kdo nyní používá zařízení bez HW klávesnice bude spokojen hrozně moc.
Já osobně jsem teď na vážkách, protože hodně píšu a z té sw. klávesnice mám strach..

Znovu raději opakuji že toto všechno jsou moje naprosto subjektivní pocity po cca 3 hodinách hraní si ním :-)
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Tomáš Kubec »

za 13500 Kč nemůže bejt z CZ distribuce, na 99,99% to bude šedivka.
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lnadeb »

Co máš tou šedivkou namysli?
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Znám nákupní cenu od HTC, tak to bude šedivka a nebo to prodejce dotuje.

šedivka= přístroj není určený pro náš trh, nemůžeš použít autorizovaný servis, většinou pochází z PL nebo H.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od htcjirka »

Šedivka je telefon určený pro jinou zemi, který byl přivezen sem.
Zamčeno

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 hostů