HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Zamčeno
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

jak mám teda postupovat pokud foto je narůžovělé? mám dojem že ty fotky mají takovou nepřirozenou barvu, ale zatím jsem to nehodil do kompu
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od htcjirka »

Mirny nadech do ruzova uprostred fotky se resil,resi nejen zde,ale i na ce4you,xda atd.Pokud tuto vadu zjistis,postup je snad jasny reklamace u VPS Data.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jacek »

sms :twisted: také řeší na XDA, ce4you
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

chtěl jsem si nainstalovat prográmek ve zkušební verzi smartmaps3free. ze stránek jsem si stáhnul verzi pro hd2, přes activesync jsem ji dal exe soubor na kartu a po spuštení mi hd2 zahlásilo není "platná aplikace systému posket pc". kde je chybička?
darius
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 15, 2009 19:00
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od darius »

Ako si nastavim svoj vlastny obrazok na Lock screen a ako prosim vas zapnem qwerty klavesnicu nalezato aj pri poznamkach , sms atd ? dakujem
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Exe se snad instalují z PC. Lidi fakt si o svejch zařízeních nejdříve něco přečtěte. Alespoň pár základních informací byste si o WM na internetu nastudovat mohli. Od dnešního dne končím s raděním nováčkům s dotazy, na které existují již mraky odpovědí. Tohle je marný boj. Docela lituju Jirku, údržba fóra je momentálně masakr.

Fakt soráč, ale už jsem si nemohl pomoc a muselo to ze mne ven :-D
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vitezslav2 »

Ještě jeden dotaz.Dá se v HD2 nastavit ukončení programů tapnutím na křížek?Jako to bylo ve WM 6.1.
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Pistolník »

To Ospen: V zásadě s Tebou souhlasím, ale buď k nováčkům trošku shovívavější. To, co nám přijde zcela jasné, samozřejmé a logické, tak ve skutečnosti ani nemusí být. Jen jsme si na to prostě zvykli. Když jsem před dvěma lety s WM začínal (a to jsem předtím vyzkoušel asi všechny tehdy dostupné platformy) byl jsem na tom stejně i po prostudování mnoha fór. A spousta lidí prostě nemé čas strávit hodiny a hodiny hledáním opravy nějaké chyby v softu na netu. A že jich zařízení s WM mají :-D . Takže nic nevzdávej a když to umíš tak poraď. Budou Tě za to mít rádi :tlem:
To mirekp: Připojíš PDA ke komplu. Spustíš Active sync. 2x klikneš na program s příponou exe. Sleduj obrazovku na komplu i na PDA. Plň příkazy :wink: Hotovo.
Cab narvi do PDA a tam na něj klikni. Hotovo
Uživatelský avatar
flatliners
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 26, 2008 9:52
Zařízení: iPhone 6 64GB SpaceGray

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od flatliners »

dá se v opeře nějak vypnout zobrazení toho zoomovacího tlačítka v levém dolním rohu?děsně mě tam štve...
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Nejde o to co je a co není jasné, jde o to že fórum se stává nepřehledné. Není problém zodpovědět smysluplnou otázku, ale to co tu je 100x a ještě to je v manuálu, tak na to fakt nemám. Prostě od nováčků je potřeba trošku vlastní invence.
t.prochazka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: pon lis 09, 2009 14:26
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od t.prochazka »

Se mi v nabídce start z ničeho nic objevilo několik zástupců na části HTC Sense bez ikony a když je smažu, tak se tam zase vrátí. Instaloval jsem předtím cab, na rozšíření počtu zástupců na homescreenu na 4*4. viz. příloha. Neví někdo co s tím?

Taky bych potřeboval jeden sloupec ikon přidat i do obyčejného startmenu.
Například toto nefunguje.
Přílohy
pc_capture4.png
(255.26 KiB) Staženo 58 x
stannanek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 09, 2009 17:55
Zařízení: HTC HD2/16GB, PDA ASUS 639

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od stannanek »

Ahoj, upozorňuji, že jsem nováček a po stahnutí CAB souboru na úpravu blikání diody pro zmeškané hovory se mi v program files objevil textový soubor s textem a dioda stejně bliká jen chvíli. Navíc, po zjištění zmeškaného hovoru-např.dnes mám datum zmeškaného hovoru 1.12.2009. Prosím, poradí mi někdo? Jo, doporučíte mi plugin pro Total Comandera abych viděl HTC? Jaký program na úpravu registrů?
Díky moc, snad někoho nenaštvu, ale fatk to sám nezvládnu. Ještě jednu otázku, jak provedu reset zařízení-ne hard reset.
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Tomáš Kubec »

WinCE plugin pro TC. Jinak hned první odkaz na dotaz v Google. A o tom to je ;-)
stannanek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 09, 2009 17:55
Zařízení: HTC HD2/16GB, PDA ASUS 639

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od stannanek »

Díky, už jsem i zjistil softwarový reset, strana manuálu 296. Jinak moje dotazy platí dál, děkuji.
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od fido_cz »

V nastaveni zvuku si to blikani jeste musis zmenit, standartne je nastaveno 5 min.
stannanek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 09, 2009 17:55
Zařízení: HTC HD2/16GB, PDA ASUS 639

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od stannanek »

Prosím Tě, nmůžu to najít. Naveď mně. Děkuji
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Pistolník »

Tak se Ti Ospene omlouvám. Prolezl jsem nyní všechny fóra o HD2 na smartmanii a nabyl jsem dojmu, že HTC udělalo s Leem vynikající reklamní kampaň. Ještě snad nikdy si WM zařízení nekoupilo tolik lidí, kteří neví co mají a k čemu. Připadne mi to, jako kdyby si maník co nikdy neseděl na mašině, koupil sportovní litr se 180 koníkama a pak si ztěžoval, že se na tom blbě jezdí po městě. :-D .
fido_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: sob lis 15, 2008 15:07
Zařízení: IP4 16GB
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od fido_cz »

stannanek píše:Prosím Tě, nmůžu to najít. Naveď mně. Děkuji
Zalozka Nastaveni vSense-Nabidka-Nastaveni-Zvuky a upozorneni-Zalozka upozorneni
stannanek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 09, 2009 17:55
Zařízení: HTC HD2/16GB, PDA ASUS 639

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od stannanek »

fido_cz: Ok, díky, byl si rychlejší, taky jsem to našel, jen si kladu otázku, zda ten CAB na úpravu toho blikání byl nutný, nevím, jestli to bylo tím nastavením, nebo ten CAB rozšířil tu možnost blikat déle.
Díky
DaG
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř říj 28, 2009 17:36
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od DaG »

ahoj všem, chci se ujistit, zda má HD2 skutečně týdenní náhled kalendáře (nejdříve jsem uvažoval o androidím Hero, ale ten ho nemá). Našel jsem na netu upozornění na bug viz http://www.modaco.com/content/windows-m ... endar-bug/" onclick="window.open(this.href);return false; , ze kterého je zřejmé, jak i tzen týdenní náhled vypadá. Jen mě trošku zarazilo, že v megatestu zde na HD2 se psalo, že má denní a měsíční náhled kalendáře a o týdenním nic! Bohužel s emi nedaří osahat si HD2, nikde ji nemají, některé eshopy mají skladem, ale já bych si ho rád nejdříve osahal. Nemáte tip, kde v Praze se s ním mohu seznámit?? a poslední dotaz -- už jste někdo synchronizoval v HD2 kalendář s google-kalendářem, případně s Lighteningem (v Thunderbirdu?). A jde nainstalovat i thunderbird jako poštovní klient do HD2, nebo ne?
Zamčeno

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 hostů