HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Zamčeno
Uživatelský avatar
honefr
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 194
Registrován: pát lis 21, 2008 16:47
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Praha 8

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od honefr »

Nejlepší je O2 a jeho Int. v mob.
Je na vše a bez fup, já jsem se stěhoval před dvěma měsíci do prahy a tak ted nemám internet a notebook připojuju uplně v klidu k mobilu, tá rychlost je dobrá i na videa (třeba YouTube) ale i dokonce na hry (sem tam je ňáké to škubnutí u stříleček). Pápá UPC za 500, já si bohatě vystačím s IVM za 150.
A FUP opravdu žádné zrovna koukám na SPB GPRS Monitor a ted tam mám něco přes 2 GB.
P.S. I torrenty stahuju :wink:
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od dark_hood »

kaktus2536 píše:najdeš to v "nastavení"-"datum a čas"
preblem je v tom, ze sa ten 24 hodinovy format casu zaskrtnut neda, nakolko je ta polozka vyblednuta
Trapper John
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: pon čer 29, 2009 8:56
Zařízení: HTC HD2, hp ipaq 214
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Trapper John »

Milan Pištělka píše:čtyři sloupce ikon ve start menu se dají vyloudit také tak, že se z adresáře Windows vykopíruje soubor (pomocí TotalCommanderu) StartMenu_GridScene_480x800.cpr. V něm se změní text Columns="3" na Columns="4", pak se nakopíruje zpět do adresáře Windows a provede se softreset.
ten soubor StartMenu_GridScene_480x800.cpr je ve slořce windows dvakrát nevím který z nich mám použít a už jsi proces který jsi mi poslal zkoušel? Nerad bych si to rozhodil, ale čtyři sloupce bych uvítal
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Milan Pištělka »

to Trapper John:
v jednom adresáři nemůžou být dva soubory se stejným jménem. Jsou tam dva podobné:
StartMenu_GridScene_480x800.cpr - nastojato
StartMenu_GridScene_800x480.cpr - naplacato
Je tu ale drobná potíž, tak, jak jsem psal, to fungovalo v HDčku, ale v HD2 to bohužel nefunguje.
t.prochazka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: pon lis 09, 2009 14:26
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od t.prochazka »

Chci se zeptat těch, co se jim HD2 často zasekává, nemáte náhodou zapnutý BT? Já jsem dnes nechal dléle zapnutý BlueTooth a mám dva úplná zamrznutí.
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vegan »

BT mam zaply nepretrzite o zamrzani pisi zde zkus tam popsat jak ti zarizeni zamrza jestli je to stejne jako u me. DIKy
jirkam
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: ned pro 06, 2009 19:17
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Pardubice

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jirkam »

to: mýval - díky moc.

a kdyby se ještě někomu chtělo odpovědět tak zůstává ještě těchto pár otázek:

1. Skype - chová se stejně jako v PC? Přijmu hovor a telefonuju? Je na příjmu jek telefon tak skype?
2. Jsou nějaké zkušenosti s držákem do auta (CU S400)?

a doplňuji

3. Nejsou problémy při telefonování s reakcí displeje na ucho nebo tvář při tržení telefonu ramenem?
4. Pochopil jsem dobře, že navigace, která tam je stahuje mapy z netu? Pokud ano - existuje použitelná navigace (sw), která má mapy na kartě?

díky moc
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

navigace na karte třeba používám igo8, ale najde se spousta jiných, např. tomtom
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Petulinek »

Ad 3. má proximity sensor, který při přiblížení tel. k obličeji pří přijmutí hovoru zablokuje a vypne displej
jirkam
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: ned pro 06, 2009 19:17
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Pardubice

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jirkam »

díky: mirekp a Petulinek

A na CoPilot se taky asi dají koupit mapy? Netušíte kde?

díky moc
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

někde se tu psalo, že v balení co se prodává v čr je možnost aktualizace copilota za dobrej peníz. možná že jsem to četl ve vlákně o igo8??
takže všeobecné otázky pro nováčky, stránka 7 úplně dole je i odkaz :tlem:
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od pretorian »

nasel nekdo na hd2 turbo mod v opere?
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Petulinek »

Turbo je ve verzi 10 a na HD2 je 9.7, jestli se nepletu...
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

tak jsem dnes (vlastně jsem to vypozoroval už o víkendu)přišel na divnou věc a to, že při připojení hd2 s pc přes activesync při použití bt se mi stává, že mi to nějak "parchantí" pc. uvedu příklad. stahuji data a pokud se stane, že se mi při tom activesync nějak odpojí auto a data se nepodaří přenést (nevím proč, ale je vidět že zešedne a není už zelený) tak pak když vše odpojím a vypnu počítač, tak to hodí dosovskou hlášku na modrém okně " pokud to vidíte porvé ...... a bla, bla, bla. v sobotu 1x, v neděli asi 2x a dnes cca 3x. pak jsem se na to soustředil a toto jsem vydedukoval.
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Milan Pištělka »

Nikdo mi nevymluví, že BT pracuje bez problémů. Kdykoliv jsem něco zkoušel přes BT, tak za celé roky, co existuje, jsem s tím problémy vždy měl, nikdy to nešlo hladce. Takže v kabelu je jistota.
gill88
nováček
nováček
Příspěvky: 43
Registrován: ned pro 06, 2009 13:33
Zařízení: htc hd2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od gill88 »

ta baterka je fakt na pitchu a ten fotak to same.jinak už ho mam 5 den a je super až na tyhle docela podstatne veci
mýval
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř pro 02, 2009 9:46
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mýval »

to jirkam:
3. Nejsou problémy při telefonování s reakcí displeje na ucho nebo tvář při tržení telefonu ramenem?
4. Pochopil jsem dobře, že navigace, která tam je stahuje mapy z netu? Pokud ano - existuje použitelná navigace (sw), která má mapy na kartě?
3. o proximity sensoru už tu byla řeč, jakmile se při telefonním hovoru ocitne cokoli v blízkosti senzoru (v levém horním rohu), displej se zablokuje a neraguje na doteky,

4. navigace CoPilot live 8 mapy nestahuje. Tedy - dokáže je stáhnout a uložit na kartu, ale právě tak je možné stáhnout mapy z PC pomocí aplikace CoPilot Central. která je volně na stránkách výrobce. Dál už navigace jede z karty. Všechny potřebné odkazy jsou přímo v navigaci samé. Je tu možné nastavit, že si CoPilot při každém spuštění zkontroluje na webu, jestli nejsou nové aktualizace map nebo programu samotného, ale tohle šmejdění je možné kdykoli jednoduše vypnout. Nejčastěji se mění databáze rychlostních kamer, na její změny je možné si nechat posílat upozornění pomocí RSS.
Mapy je možné koupit různě - u nás třeba jen ČR nebo jen Slovensko, v západní Evropě i jen jedno velké město (třeba Zürich s okolím). Já jsem se rozjel a koupil rovnou celou Evropu, od Irska po Moldávii, za 69 €, což mi Česká spořitelna vyúčtovala na kartě jako 1.823,67 Kč.
Myslím, že o navigacích je tady extra diskusní vlákno, proto jen stručně: navigace původně určená pro iPhone má běžnou kvalitu, používá stejné mapy, jako konkurence (Navteq), i cena je zhruba srovnatelná. Na rozdíl od TomTomu nebo iGo však nemusí být spouštěna z originální karty, což jsem uvítal a přetáhnul ji na nově zakoupenou 16 GB kartu Kingston. Podrobnější recenze je tady:
http://myego.cz/item/copilot-live-8-pov ... -i-android
jirkam
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: ned pro 06, 2009 19:17
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Pardubice

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jirkam »

díky moc. šlo mi hlavně o případné stahování map pomocí mobilního operátora. mám t-mobil a ten nic moc.
tuto recenzi jsem četl jako první. ještě jednou moc děkuji
tomasmedek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: čtv pro 03, 2009 20:30
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od tomasmedek »

Milan Pištělka píše:...v kabelu je jistota.

To by se dalo tesat. Moje řeč. V kabelu je jistota.
Trapper John
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: pon čer 29, 2009 8:56
Zařízení: HTC HD2, hp ipaq 214
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Trapper John »

Petulinek píše:Ad 3. má proximity sensor, který při přiblížení tel. k obličeji pří přijmutí hovoru zablokuje a vypne displej
to máš sice pravdu, ale už se mi kolikrát stalo, že ačkoliv jsem měl tel při hovoru u ucha tak proximity senzor asi "zaspal" a display svítil teprve když jsem tel. opětovně oddálil od ucha a zase ho k němu přiložil tak teprve display zhasl
Zamčeno

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů