HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Zamčeno
obrbaz
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 22, 2006 10:02
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od obrbaz »

To Majesty: No relativně z malé vejšky to spadlo ale na tvrdou zem. Všechno funguje i na dotek to normálně reaguje. To vypadá že přes dotekovou vrstvu a displej je ještě jedno krycí sklo na kterym jsou praskliny po 3/4 povrchu.
dada09
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: úte srp 11, 2009 18:59
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Tábor

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od dada09 »

Jiří Hrma píše:Já teď zápasím s diakritikou u e-mailů v náhledech HTC Sense. Radek mi posílal screen, kde je diakritika v pořádku, já s tím mám problémy, ale zajímavé, že jen v těle e-mailu, předmět nebo jméno se zobrazuje v pořádku. Regional settings mám přitom nastavené na Czech.
sense.jpg
Dobrý den, podařilo se Vám vyřešit ten problém s diakritikou v e-mailech? Já mám ten samý. V náhledu v Sense se některá písmena nezobrazí správně, po rozkliknutí je to v pořádku. Horší ale je, že pokud píšu email z telefonu, vše vypadá při odeslání správně, ale po doručení příjemci tam některá diakritika zase chybí.
Mám Regional settings na Czech a ROM 1.48.479.1 (71294) WWE s počeštěnou Manilou, ale stejně se to chovalo i na původní ROM.
Díky za každou radu.
t.prochazka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: pon lis 09, 2009 14:26
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od t.prochazka »

No, ono to s tím 3D patchem není zas až tak růžové, například Elektronia demo a a NFS běží o chlup lépe bez něj. Ale SpinTheBottle běží zase tak 10x rychleji s ním.
Fabiak
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned lis 08, 2009 11:38
Zařízení: Samsung Galaxy S2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Fabiak »

Ahojte, resim dve drobnosti. Prosim o radu. Nahore, ve stavovem radku mi sviti cislovka 1. Manual o tom nemluvi. Vite co to je za signalizaci? A druhy dotaz je k pripojovani k internetu. Jde zakazat? Vecer sem zamkl offline telefon a rano videl 8 hodin dlouhe pripojeni k edge.
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mahon »

dada09: stačí přepsat v registrech HKCU\MUI\CurLang 409 na 405 a restartovat,pak ti budou meily zobrazovat správně.
martasx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned lis 22, 2009 12:07
Zařízení: HTC HD2,DHD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od martasx »

Chlapi chci se zeptat máte někdo vyzkoušené jaký je rozdíl ve výdrži baterky když nemáte zakázané data akzualizujete počasí mejly atd a když to pak zakážete v modaco nodata dík.
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Misha kulicka »

Fabiak píše:Ahojte, resim dve drobnosti. Prosim o radu. Nahore, ve stavovem radku mi sviti cislovka 1. Manual o tom nemluvi. Vite co to je za signalizaci? A druhy dotaz je k pripojovani k internetu. Jde zakazat? Vecer sem zamkl offline telefon a rano videl 8 hodin dlouhe pripojeni k edge.
Máš Vodafone, že? Znamená to, že je používána linka 1 (Vodafone na svých kartách umožňuje mít 2 telefonní čísla a přepínat mezi nimi) Odstranit to půjde možná nějak v registrech.
Pokud je telefon v offline režimu, tak by EDGE fungovat nemělo. Můžeš zkusit program MoDaCo NoData.
Fabiak
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: ned lis 08, 2009 11:38
Zařízení: Samsung Galaxy S2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Fabiak »

Ano, mam VF. Diky za informaci, oboji pomohlo :-)
MrGespant
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: čtv lis 19, 2009 10:20
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od MrGespant »

mahon píše:dada09: stačí přepsat v registrech HKCU\MUI\CurLang 409 na 405 a restartovat,pak ti budou meily zobrazovat správně.
Bohužel tohle řešení nefunguje... Mám HTC od Vodafone a tam už 405 bylo předem nastaveno, nicméně některé české znaky se v náhledu mailu stejně zobrazují špatně...

Mimochodem nepociťuju jediný z neduh, které jsou zde zmiňovány (zasekávání, pomalost, apod.) - nemůže v tom hrát roli to, že přístroje od Vodafone mají něco jinak než počeštěné verze od ostatních distributorů?
dada09
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 53
Registrován: úte srp 11, 2009 18:59
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Tábor

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od dada09 »

Tou zmenou v HKCU mam prave pocestene Sense. Presto mi diakritika v mailech zlobi.
tomasmedek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: čtv pro 03, 2009 20:30
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od tomasmedek »

Ahoj, prosím, poradíte mi někdo nastavení MMS pro Vodafone, paušálista, nikoliv předplacenka. Trápím se s tím už druhý den a MMS neodcházejí :-( Ani Vodadone oparátoři nepomohli, díky.
pretorian
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob úno 17, 2007 23:28
Zařízení: HTC Desire HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od pretorian »

HD2 ale umi konfikuraci MMS a vseho samo !Pokud ti to nechodi tak je to nastaveni/pripojeni :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Jiří Hrma »

tomasmedek: V tomhle vlákně jsou návody na manuální nastavení, ale jak píše pretorian, HD2 to umí nastavit samo.

dada09: A máš v Regional Settings v nastavení telefonu vybráno "Czech"? Pokud ne, nastav, udělej softreset a pak by to mělo fungovat.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od anawarr »

to tomasmedek. zavolej operátora a on ti pošle nastavovací sms na mms, případně gprs a telefon se nastaví sám
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vegan »

Takze panove na HD2 davejte vazne bacha pred chvili me volal znamy, ze uz ji bez HDcka spadla mu v obalu z pracovniho stolu na koberec pres cely display ma pavouka :-/.
stannanek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: pon lis 09, 2009 17:55
Zařízení: HTC HD2/16GB, PDA ASUS 639

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od stannanek »

Pro MrGespant: já mám HTC od Sunnysoft. Díky této diskusi a pánům Hrnovi a Hulánovi mi HTC chodí jak hodinky. Upravil jsem si blikání diody při zmeškaných hovorech, Task managera, nainstalil Zoomer-fantastická věc pro ty, co mají již krátké ruce jako já, NoData atd. Žádný sekání, zamrzání. Supr přístroj, který mi dělá jen radost. Oproti iPhone - BOMBA. Ještě nemám nastavený email, ale ten mně tak nebolí jako net když při práci něco potřebuji najít, jsem spokojený a nelituji koupě. Akorát mi nesmí spadnout!!!!!!!!! Lituji postižené tímto neduhem. :-( Výše jmenovaní pánové by se mohli podělit o nějaké užitečné vychytávky. Díky
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od anawarr »

to stannanek>http://www.youtube.com/watch?v=sZxNM1fY ... r_embedded

to vegan> problém může být v kovovém zámku na pouzdře, ktéré výchází doprostřed displeje
t.prochazka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 147
Registrován: pon lis 09, 2009 14:26
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od t.prochazka »

Mě spadl ze stolu už 3x, pokaždé zavadím za USB kabel, pokaždé bez pouzdra. A displej je OK, za to jsem na něm ale objevil malinkou rýhu :-(
kocacz
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: čtv lis 26, 2009 14:46
Zařízení: HTC Desire HD
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od kocacz »

jen jsem se chtěl zeptat, vy všichni používáte to pouzdro, které bylo přiloženo ? Já jestli by tedy nebylo naškodu investovat do nějakého lepšího ;)
Vegan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: čtv lis 05, 2009 21:44
Zařízení: HTC HD2 ( Qtek 8310, Dell Axim 51v)
Bydliště: Moravska placka (Hana)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vegan »

No vazne uvazuju o lepsim pouzdre nejakem vycpanem a zaviracim, ale vicemene by to mela byt zase kapsicka textilni a vycpana idealne s tvrzenou vnejsi stranou ( neco jako mel muj Axim :) ) a navic by melo byt zaviraci trebas na suchy zip pak by to bylo idealni bytelne pro moje pouzivani :). Zatim jsem vsak nic takoveho nenasel.
Zamčeno

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů