HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Zamčeno
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mike-biker »

No Widlema to nebude, spíš nějakou "muškou" v systému. Já používám QIPa a nemám problém. Faktem je, že někdy spadne a někdy se nejde připojit. Symbian jsem měl taky a nemůžu říct, že by problémů bylo méně. :-( . Co jsem se jen natrápil s nastavením WiFi. :twisted:
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jacek »

to kardzi : a co HR ? :???:
Trapper John
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: pon čer 29, 2009 8:56
Zařízení: HTC HD2, hp ipaq 214
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Trapper John »

kardzi píše:Tak začatecnnik nejsem..Mel jsem cca 10WM zarizeni, Symbian telefony., a iPhojne...Nejsem lama, dokonce delam IT technika.Muze mi nekdo rict, co delam blbe, kdyz spustim poprve HD2 a jedina instalace je bud QIP,Pigeon nebo IM+ (vse nejnovejsi vrze s podporou 6.5.. Po cca 20 min - 3 hodinach nemuzu telefon odemknout. Neustale svíti lock screen a posouvam doleva a doprava posuvnikem.A nic ....neodemknmu...Co bych asi podle vas tady co jste chytri delam spatne? A jak tu nekdo psal, tak restartuje taky i 1x a vice denne..takue..sbohem HTC a WinMobile.... Holt asi smysbina..S tim jsem nikdy takove problemy nemel.....
Bude nejspíš vadný kus radím reklamaci nebo si vem úplně jiný tel
hanysek.j
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 24, 2009 9:52
Zařízení: HTC HD2 LEO

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od hanysek.j »

Potřeboval bych radu s ovládáním hlasitosti. Pořád to nějak nechápu a už dvakrát se mi stalo i to, že mi nezvonil budík (respektive jsem ho neslyšel) a zaspal jsem . V nastavení zvuků vypnu nastavení "jedna hlasitost", čili bych měl ovládat nastavení hlasitosti pro zvonění i systém zvlášť. Oboje mám nastaveno na 60%. Když pak zapnu přehrávač hudby a měním hlasitost hardwarovými tlačítky, tak místo toho, aby se ztišoval přehrávač, tak se ztišuje systém (tedy neukazuje se mi animace, že se ztišuje systém, ale taková ta malinká v přehrávači - ta s tím zeleným pruhem). Ve skutečnosti se ale změní hlasitost celého systému. Když si tedy hudbu nastavím na příliš potichu a pak zapomenu systém opět "zhlasitit", tak další den nevstanu . U přehrávání videa je to ještě horší - pokud zvuk zeslabím v přehrávači HTC hardwarovými tlačítky, tak se mi nejen ztiší systém, i když by neměl, ale ztiší se i zvonění (a to přesto, že je vypnutá volba "jedna hlasitost") A někdy se mi v přehrávači hudby stává dokonce to, že když se snažím hardwarovými tlačítky změnit hlasitost, tak se mi přepínají songy, místo abych ovládal hlasitost. Jsem z toho dost zoufalý a večer, když ležím v posteli a vzpomenu si, že bych zítra nemusel vstát do práce, tak raději ještě jednou vstanu hned a zkontroluji hlasitost systému…  máte pro mě někdo nějaké řešení? Předem moc děkuji. Honza
BINY1
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: stř lis 18, 2009 20:19
Zařízení: HTC HD 2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od BINY1 »

Mám HD2 tři týdny, žadné zaseknutí systemu se nekonalo... do registru nebo neceho nelezu...nahral jsem pouze Icq, skype, IM, navigaci Mcguider, core player, finger keyboard, nahral kupu videí a mp3.....a nic.... předtim jsem měl N97 a ta se kousla tak 2x deně takže ted spokojenost...
Uživatelský avatar
flatliners
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 26, 2008 9:52
Zařízení: iPhone 6 64GB SpaceGray

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od flatliners »

hanysek.j:Jo tahle vec me na zarizeni s wm vzdycky stvala.chce to pouzit nejakeho spravce profilu.resi se to tu v jinem vlakne...
petrmoj
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte pro 01, 2009 14:24
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od petrmoj »

Mel bych dotaz ohledne fotogalerie a datoveho pripojeni:

1. Fotogalerie - vite nekdo, proc ve fotogal. vidim fotky 2x, lze to nejak vypnout? Jde primo v telefonu vytvorit vlastni galerie?
2. Jak muzu vypnout datove prenosy tak, abych si byl v zahranici 100% jisty, ze se telefon nepripoji. cestuji pomerne casto a roamingova data je pruvan pro penezenku
Vlasta_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 18, 2009 22:58
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Vlasta_CZ »

Oba body se tu uz resi a stacilo by trochu vyhledavat....
ad 1 Zatim nevim o zadnem poradnem reseni
ad 2 Vyborny na zablokovani dat je jednoduchy a spolehlivy programek NoData http://uloz.to/3208138/nodata.cab
vicor
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: sob lis 21, 2009 21:21
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od vicor »

mirekp píše:to biny1: super nabídka díky. dělal jsem to složitěji přes mp3 trimmer, ale takto je to rychlejší.

Super rada, a já bych taky potřeboval radu, do jaké složky (název)uložit pisnicku v mp3, aby mě ráno budila. Nemůžu to najít ! díky !!
Uživatelský avatar
Pistolník
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 308
Registrován: pát úno 27, 2009 12:34
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Brno

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Pistolník »

Tak na to potřebuješ nějakou aplikaci budíku, která to umí (např. SPB Time). Windows to neumí.
Mauik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: pát zář 18, 2009 16:40
Zařízení: HTC Touch Cruise (Polaris)/HTC HD2/Dell Streak

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Mauik »

alebo pri najhorsom si danu mp3 prekonvertuj do wma a hod do adresara windows. ale je to divoke riesenie. spb time prave vysiel vo verzii 3.0 a je skvely
Termiks
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: stř pro 24, 2008 16:19
Zařízení: SGSII

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Termiks »

Proč do windows? Mělo by stačit na paměťovku vytvořit tam adresář My Documents/My Ringtones.
kolemjdouci10
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned lis 01, 2009 11:13
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od kolemjdouci10 »

t.prochazka píše:Mimochodem, co je to ta "LEO Goldcard"?
Jen metoda umožňující přeflashovat oficiální ROM s jiným jazykem, bez nutností Hard SPL?
Jiří Hrma píše:t.prochazka: ano, je to přesně tak, jak píšeš. Podle toho co bylo na Xda-developers, bude tahle možnost do 24. 12. zdarma jako dárek od autorů :-)
Já jsem asi úplná lama :-( ale snažil jsem o tom něco zjistit na netu ale vůbec to nechápu. To je jako nějaká oficiální možnost od HTC pro získání jiné, ale oficiální ROM? Prosím kdyby mě to někdo třeba jednou větou vysvětlil. Je dobré si to vygenerovat?
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mKabel »

nikdy jsem tento typ zařízení neměl a odpověď jsem zde nikde nenašel. Umí HD2 alfanumerickou klávesnici při psani SMS? Příp. pokud se lze nějakým programem doinstalovat, bude spolupracovat s českým slovníkem T9? Díky za odp.
fojťan
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte pro 01, 2009 16:58
Zařízení: telefon

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od fojťan »

Vážení diskutéři,
žádám o zkušenou radu ohledně výběru telefonu, resp. smartfounu. Hledám náhradu za svůj obstarožní komunikátor na symbianu, který je sice fajn, nicméně doba pokročila a zejména rychlá data jsou dnes někde jinde.

Důvod, proč píšu do tohoto tématu je ten, že mě nejvíce zaujal právě HD2, nicméně ani recenze ani vaše názory mě zcela nepřesvědčily, že je dobrou volbou. Potřebuji především něco funkčního, co mne nebude zdržovat, co bude spolehlivé, rychlé, uživatelsky příjemné a jednoduché. Ptám se tedy, zda HD2 umí něco takovéh splnit - celkově se mi moc líbí a má všechno, co požaduji, nicméně nemám ani trochu zájem se v telefonu dennodenně hrabat a cosi přeinstalovávat, protože to najednou ze záhadných důvodů přestane fungovat. Může HD2 (nebo obecně telefony s WM mobile) takové požadavky splnit?

Byť se to může zdát zvláštní, jako alternativu mám v záloze (podstatně levnější) nokii E72, která je sice samozřejmě typově jiný telefon, nicméně v mnoha aspektech nabízí to samé. Ptám se tedy případných uživatelů symbianových nokií, kterí mají srovnání s WM mobile: je symbian opravdu pohotovější, rychlejší a uživatelský jednodušší, anebo je WM plně srovnatelné? (tzn. není to takový softwarový kolos, jak o něm hodně lidí mluví?)

díky
mKabel
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: úte pro 01, 2009 17:02
Zařízení: HTC Sensation, previous: HTC Desire
Bydliště: Děčín

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mKabel »

no já jsem měl možnost si HD2 vyzkoušet, stejně jako i starší WM zařízení a právě oproti nim, by ani nezasvěcený člověk nepoznal že jde o WM zařízení. Žádná složitá nastavování, vše se skvěle ovládá, díky HTC sense prostředí. Když to srovnán s N86 8MP symbianem co jsem měl několik dní doma... to byl pekelný nezvyk. HD2 nabízí fakt intuitivní ovládání, toho bych se nebál, rychlé a přehledné... WM je nyní přinejmenším plně srovnatelné...dovolím si říct, z toho co jsem měl možnost sám vyzkoušet
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Milan Pištělka »

kolemjdouci10 píše:
t.prochazka píše:Mimochodem, co je to ta "LEO Goldcard"?
Já jsem asi úplná lama :-( ale snažil jsem o tom něco zjistit na netu ale vůbec to nechápu. To je jako nějaká oficiální možnost od HTC pro získání jiné, ale oficiální ROM? Prosím kdyby mě to někdo třeba jednou větou vysvětlil. Je dobré si to vygenerovat?
Ne, to je neoficiální cesta, jak dostat do zařízení ROMku určenou pro jiný region dokud nebude HSPL pro HD2. Nejsem si jistý, zda Goldcard bude fungovat i pro vařené ROMky. Pak by to byl lepší postup, než HSPL, protože po flashi zůstává zařízení zamčené. Tady je podrobný postup.
lordmystic
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát zář 21, 2007 9:08
Zařízení: HTC Desire HD
Bydliště: Strakonice, ČR
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lordmystic »

petrmoj píše:1. Fotogalerie - vite nekdo, proc ve fotogal. vidim fotky 2x, lze to nejak vypnout? Jde primo v telefonu vytvorit vlastni galerie?
v albumu jak jsou alba tak nějaké album vyber (adresář s fotkami) a pak vpravo nabídka a nastavit album jako oblíbené. pak by se ti neměli zobrazovat dvakrát.
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

dobrej, včera jsem provedl asi něco co jsem si měl rozmyslet. tady na foru jsem hd2 pochváli, že kromě foto, žádný výrazný problém. a to jsem asi neměl, dnes se to rozjelo. dvakrát se seklo při odemknutí, nereagoval posuvník (zkoušeli to i kolegové v práci, ale nezabralo) a tak jsem vyndal baterku. následně jsem vypozoroval (včera již jsem psal že při opravě sys.txt u igo8, kde jsem měnil displej z výšky na šířku reagoval přepis pomalu, tzn. psal jsem a teprve za chvíli hd2 zobrazoval) že při přehrávání videa se začal displej trhat a několikrát přes displej běhaly ty jejich přesýpačky, přerušovanej kruh. poradí někdo. díky :???:
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Milan Pištělka »

Účinné léčivo je zrušit ten virus od SS. Čeština v systému skutečně není nutná.
Zamčeno

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů