HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Zamčeno
majkls89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob led 19, 2008 9:15
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od majkls89 »

Mam problem, jen na zkoušku sem v Hudbě vyzkoušel "Aktualizovat grafiku alba" (to tlačitko pod Start) a puvodni obrazek alba mi to nahradilo za uplně jiny a slušně napsano nehezky obrazek. tak sem tu mp3 smazal a nahral znova a pořad se to tam objevuje s tim nehezkym obrazkem. Sem aj vypl a zapl telefon a ono nic, puvodni obrazek se mi objevi až když udělam změnu v id3tagu (vynechanim pismenka). Ma tu někdo ten stejny problem a vyřešil ho? Mě tohle dost štve :-( :arrow: problem vyřešen :-)

-- doplnění předchozího příspěvku (sob lis 28, 2009 7:32) --
jardapro píše:Vážení přátelé už už jsem začal si zvykat na to, že si pod stromeček nadělím konečně další povedený komunikátor po 3 letech, a když už jsem byl rozhodnutý, tak se tady začínají objevovat základní nedostatky. Neovladatelnost některých programů díky display, problémy s SMSkama, růžová chyba ve fotáku, strašný zvuk z výstupu sluchátek, nestabilnost na stole díky vystouplému objektivu atd. a pokud toto forum nebude stále více přinášet nové nedostatky LEA, tak se snad konec-konců smířím i s abnormální velikostí LEA (to mě asi teď vadí nejvíce). Zatím mám v hlavě ještě větší hokej, než před čtrnácti dny kdy vyšla povedená recenze, ale zkušenosti uživatelů jsou k nezaplacení. Mám obavy, že toto zařízení mi nepřinese více radosti jak jsem čekal, ale spíše více starostí. Prosím hlavně o reakce uživatele, kteří již ten nějaký pátek LEO mají. Já se snad toho pořádného HTC asi nedočkám. Jarda. :roll:
Mno co o něm řict, ten vystouply foťák je pro mě jediný nedostatek, je nachylny na poškrabani takže pouzdro příjde vhod. Co se tyče velikosti, to je individualni zaležitost ale když chceš mít velky displej tak se nic jinyho dělat neda. Foťák mě nezaujal, snímky nic moc. Výstup ze sluchátek je ale nadstandardní, zaleži na sluchatkach. U sms nevím jaky problem je, žadný nemám, snad jen s psaním hih. Ale jako uživatel HD2 budeš machr, pač telefon s 4,3" displejem nema každy :P
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lnadeb »

Zdravím, nemáte někdo problém s mms? Když jsem měl HD, tak si telefon vše nastavil sám a mms mi chodily, ale u HD2 mi prostě nefungují. Setkal se s tím někdo, případně víte jak mms v HD2 nastavit? Pro upřesnění mám Vodafone. Děkuji.
Žabža
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 60
Registrován: úte čer 23, 2009 15:12
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Žabža »

Nazdárek, mám malý dotaz. Z nějakého důvodu se mi v nastavení kamery zablokovalo nastavení rozlišení na S(128x96). A v nastavení je tahle volba šedá (zamčená). Má někdo tušení, jak to odemknout a změnit?
Dík za radu.
kardzi
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob lis 28, 2009 13:21
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od kardzi »

Ahoj.Taky se podelim o zkusenosti po tydnu pouzivani. Zarizeni moc pekne, prijemne a kvalitni materialy.ALE! Displej na slunicku skoro necitelny..Vidim tak akorát sebe.Automaticke podsvetleni neprida na 100 jasu a musim to nepochopitelne delat ja manualne.jako MP3 na nic. Muj maly iRiver hraje 100x lepe a a vetsi vystupni vykon.Kdyz ripojite k HD2 velke sluchata, tak je vykonove uz HDcko neutahne. Fotak no comment.Bida des.ALe na vyhoceni treba dokumentu nebo teviracky krámu postaci.Ale s tim jsem pocital a kuli tomu nekupoval. Chvalim GPS..Je to spica.Rychle se fixne, pressna. Instaloval jsem ENG verzi, protoze ceska me srala.(double fotek pri prohlizeni. SMS oznameni)Dokonce i nektere softy fungovali pod cestinou divne a v EN lokalizaci ok.Myslim,m ze tam ten sunysoft napachal vice skody, nez uzitku.Muj hlavni problem ted spociva v tom, ze zarizeni mi vzdy, kdyz bezi ICQ lient ta 3 denne zatuhne. A podotýkam, ze se jedna o cistou instalaci po hardresetu a zkousel jsem nekolik ICQ klientu.(nejlepsi je stejne pigeon). Jinak mi prijde, ze i kdyz mam nastavno vypinani po jedne minute displej, tak se to jednou vypne za 5 min, jednou za 3 atd..dela si to jak ho to napadne.Ovladani hlasitosti je taky obcas takove podivne.Jinak podsvetleni laves ve tme rychle zhasne a pak musim tapat, kde ze je vlastne to kyzene tlacitko, ale to je drobnost. Ale zarizeni asi posilam zpet bud na vraceni penez nebo vymenu, protoze 3x denne vyndavat baterii fakt nemusim a nebudu.Ale i pres muj odpor k WinMobile chci toto zarizeni znovu..tedy vymenit a ne penize spet.Je to rychle zarizeni. S predchozim HD se to neda srovnat. Mel jsem iphone.Co se tyce splehlivosti, tak iphone je neco jako Bolt ve 100ce...hoodne vepredu.Ale iphone nemel mutitask, coz mi vadilo.Mel jsem i HERO s Androidem a taky nic moc extra. Toto HD2 je prvni,s kterym me bavi pracovat.Doufam, ze mam pouze vadny kus a ze zamrzavani neni na dennim standardu vas vsech, kteri ho maji. Pokud ano, napiste, jstli vam to mrzne...(projeví se to tak, ze to nejde odemknout.Tj. posuvnik se posouva, ale win tam neskoci nebo to uplne zatune vcetne posuvniku.ale telefon je dostupny...Takze nevim, kde je zakpanej pes
Kal_Kal
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř lis 08, 2006 12:55
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Kal_Kal »

TO kardzi: Tak to zamrzávání bude asi tvuj problém. Já sem za 10 dní uživání nezamrznul ani jednou.

Muj jediný problém je teď nabíjení - jak dosáhnout aby se mi telefon z externího zdroje, který má stejné výstupní parametry jako dodáváná nabíječka s použitím originálního kabelu nabíjel stejně rychle.
Začínám HTC podezřívat, že posílá z nabíječky napětí po více kabelech. Nevíte o tom někdo něco? Nemám po ruce měřák abych si to ověřil.
jardapro
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 14, 2009 16:00
Zařízení: HTC

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jardapro »

Vážení přátelé, děkuji všem za reakce na můj dotaz. Částečně jste mě uklidnili a já si tedy LEO asi taky k vánocům pořídím. Pište určitě dál vaše nové zkušenosti na LEO. Dík všem Jarda. ;-)
majkls89
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob led 19, 2008 9:15
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od majkls89 »

to budou bohaty vanoce :P
Trapper John
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: pon čer 29, 2009 8:56
Zařízení: HTC HD2, hp ipaq 214
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Trapper John »

na tomto videu je docela dost dobře patrná ta narůžovělá skvrna http://www.youtube.com/watch?v=mARum3zmT5s" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jacek »

dobrý video, narůžovělá skvrna je fakt k :cry:, co mě zaujalo, jak dostal zámek dolů :smt017
Floop
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: úte črc 21, 2009 17:14
Zařízení: TD2... WM 6.1

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Floop »

hmm nemyslite ze na foceni mate lepsi ten novy SE Satio??? na fotky nee ale jinak hezky strojecek :)
Trapper John
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: pon čer 29, 2009 8:56
Zařízení: HTC HD2, hp ipaq 214
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Trapper John »

Satio fůůůůůůůůůůůj, taky jsem koukal na ten zámek dole taky bych ho tam bral, ale je to asi tou DeutschROMkou:-)
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jacek »

Dojče Romkou asi ne(max.lokalizace), HD2ku ještě nelze odemknout pro neofiko ROM, není zatím čím. Takže úprava registrů? Zamlouvá se mi zámek dole, máte někdo tuchu, jak toho docílit?
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od ospaly_muflon »

Ohledně zámku - nemohu sice na HD2 vyzkoušet, ale nefungovala by vám tahle úprava: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=535024" onclick="window.open(this.href);return false;?
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

sorry za tento dotaz, ale nemůžu si pomoci. někde tady na foru jsem četl, že je nějaký prográmek na zadávání ruzných soukromých dat (piny na karty, hesla atd.). v nikii se to jmenovalo peněženka a dalo se tam pod heslem zadávat důvěrná data. hledal jsem to, ale nenašel. poradí opětovně autor? díky :lol:
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od ospaly_muflon »

Nebyl to KeePass?, mj. vynikající software, lze ho synchronizovat i s verzí pro desktop PC.
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

tvé logo je mi nějak povědomé, takže díky za radu podívám se na něj. :tlem:

-- doplnění předchozího příspěvku (sob lis 28, 2009 22:20) --

koukal jsem na to ale je to pro windows 6.1, bude to pracovat na hd2?
ospaly_muflon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 119
Registrován: pát bře 20, 2009 22:54
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od ospaly_muflon »

Na Touch HD s WM6.5 běží OK
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

a hd2 odpovídá ten pocketPC 2003?
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Milan Pištělka »

Aplikace KeePassPPC je součástí ROMky v HD2. Zástupce je ve složce Tools.
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

sorry, ale nenašel jsem to, dokonce jsem dal i prohledávat telefon a nenašlo to.
Zamčeno

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů