HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Zamčeno
BINY1
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: stř lis 18, 2009 20:19
Zařízení: HTC HD 2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od BINY1 »

Radku koukam že maš připojenou bluetooth hf podle screenu...taky ti to dela když ti nekdo vola a maš telefon uzamčenej, přijmeš hovor na sluchatku a po ukončení se už telefon nezamkne? Pro me to je velmi nepřijemne mam telefon v kapse a to znamena po kazdem hovoru vytahnout, vyndat z pouzdra, zhasnout displej, vratit zper....
HonzaD
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob lis 21, 2009 18:46
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od HonzaD »

Klávesnice Freedom Universal Keyboard se mi taky připojila bez problémů, ale mám k ní dotaz - dají se nějak na ní psát české znaky?
Frydex
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 17, 2007 19:38
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Frydex »

fido_cz píše:
Frydex píše: "BTTrayCE není platná aplikace systému Pocket PC" - má to souvislost ? co to je ?
Urcite si instaloval TomToma, je te reseno o par stranek zpet.
Má to.. díky moc. viz: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... &start=315" onclick="window.open(this.href);return false;
martinf
nováček
nováček
Příspěvky: 36
Registrován: stř lis 11, 2009 22:23
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od martinf »

AtoM. píše:A co BT myš?
BT myš Logitech M-RBB93 nejde připojit. HD2 ji sice najde, ale při párování to vyhodí chybu:
"There were no services we are interested in." A je konec....
Myš je to teda stará asi 4 roky, Logitech ji už nevyrábí, ale je spolehlivá... škoda.
qendorf
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: ned lis 08, 2009 14:11
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od qendorf »

mys misto stylu.. zajimavy reseni :)
BADMOPAR
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 14, 2009 19:53
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Sokolov

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od BADMOPAR »

@ martinf : Mám doma stejnou a sem s ní spokojenej.Zkoušel sem i Microsoft bluetooth notebook mouse 5000 V.1 a taky nic. :twisted:
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

čauky všichni dobří rodáci. mám problém, asi pro otrlé s wm jednoduchý, pro mě jako nováčka s wm neřešitelné. neustále při synchronizaci mě otravuje exchange server, kterej nejsem vědom že bych spouštěl, a nejde to zrušit. další dotaz, kterej jsem tu už popisoval, ale nikdo zatím na to nereagoval, jak nastavit synchronizaci s outlukem, aby to synchronizovalo jen mobilní kontakty z outluku a ne i maily a poslední dotaz nainstaloval jsem si skype,který otevřu, ale kontakty jsou šedé a nejde mi chatovat. díky za každou radu :?:
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mike-biker »

V první řadě doporučím zálohovat, zálohovat, zálohovat. Jinak v Outlooku je složka !Osobní složky.pst. Tu raději zazálohuj. Pak smaž stávající připojení a vytvoř nové. Co se bude synchronizovat a jak je možno přesně nastavit přímo v AS. Je to dokonce i česky. :!:
Co se týče Skype - používám raději lety ověřenou aplikaci Telefon. :lol: . Ta je na to určena, Skype je dobré tak maximálně pro hovor s cizím státním příslušníkem. Já nikoho, kdo pravidelně používá Skype neznám a tak je pro mne tato aplikace naprosto zbytečná a tudíž v tomto neporadím. :-(
Uživatelský avatar
krupica
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: ned srp 24, 2008 18:24

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od krupica »

tomulinek píše:Nevím, ale stylus na kapacitní displej je na fórech diskutovaný tam a zpět – nevím, co si od něj slibujete. Pokud vás nepřesvědčí zkušenosti zde, mrkněte na video test 2 stylusů s HD2: http://wmpoweruser.com/?p=10565.
Myslím, že to komentář nepotřebuje (aneb prst je prst).
super.. díky za video.. potvrzu je to, že DAGI stylus bude asi to co chci.. uvidíme jak dojde...
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

to miker.biker: což oto v ac je to sice česky, ale při výběru kontaktů mi to rozhodně nedá vybrat jestli to synchronizuje jen telefoní čísla nebo i maily a oto mi jde. vybere to všechny kontakty bez ohledu jestli je to jen číslo nebo i mail. v balení nebylo žádne cd s prográmkem , jak to dávají ostatní vyrobci pro synchrnizaci a zprávu kontaktů a jiných. škoda :roll:
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mike-biker »

Jo takhle ty to myslíš. No to je jasný - na to kámo zapomeň! Ono lze vybrat k synchro kontakty, poznámy, maily, kalendář atd. (Nástroje > Možnosti + ještě nastavení)!Ale jestli myslíš třeba filtr jen na jména kontaktů atd. tak to naštěstí nejde. 8-)
Frydex
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 17, 2007 19:38
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Frydex »

To by sis musel z Outlooku exportovat do Excelu a tam si promazat co potřebuješ, pak to z5 importovat do MO a synchronizovat. Tím že by sis vytvořil více souborů, kde v každém by si měl pro synchronizaci něco jiného (mail, čísla, adresy) by si pak mohl po importu MO synchronizovat to, co by si potřeboval... složitější, ale myšlenka :wink:
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

díky za informaci, ale moc jste mě nepotěšili. doporučil byste mi něco na lepší synchronizaci, to co jste navrhovali s outlokem přes exel mi připadá hrozně krkolomný. šlo by třeba udělat export dat do outlock expres tam to ořezat a synchronizovat pak přes outlock expres?? :?: nevím jestli se v hd2 dá nastavit kterej outlock brát
sorry ale mo myslíš outlock expres?
Frydex
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 17, 2007 19:38
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Frydex »

Myslím Microsoft Outlook, standartka na synchro... No ono to není zas tak krkolomné, zkus to a uvidíš. Přímo v Outlooku máš nabídku na export... pak otevřeš v excelu a pohraješ si...
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

dobrá, ale to rovnou můžu vymazat v telefonu a zakázat synchronizaci kontaktů přes ac. myslíš že by se v ac nedalo nastavit synchronizovat přes outlock express?? kdybych postupoval dle tvého doporučení jak pak ten exel nasynchronizuji do hd2?
Frydex
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 17, 2007 19:38
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Frydex »

Přes OE nevím jak, to jsem nikdy nezkoušel.
Přes ten excel když vytvoříš soubor s exportem MO, tak ho pak upravený zase uložíš pod jiným názvem.xls a v MO pak dáš import toho nového souboru, pak se ti tam objeví, to co sis v excelu upravil.
jardapro
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 14, 2009 16:00
Zařízení: HTC

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jardapro »

Vážení přátelé už už jsem začal si zvykat na to, že si pod stromeček nadělím konečně další povedený komunikátor po 3 letech, a když už jsem byl rozhodnutý, tak se tady začínají objevovat základní nedostatky. Neovladatelnost některých programů díky display, problémy s SMSkama, růžová chyba ve fotáku, strašný zvuk z výstupu sluchátek, nestabilnost na stole díky vystouplému objektivu atd. a pokud toto forum nebude stále více přinášet nové nedostatky LEA, tak se snad konec-konců smířím i s abnormální velikostí LEA (to mě asi teď vadí nejvíce). Zatím mám v hlavě ještě větší hokej, než před čtrnácti dny kdy vyšla povedená recenze, ale zkušenosti uživatelů jsou k nezaplacení. Mám obavy, že toto zařízení mi nepřinese více radosti jak jsem čekal, ale spíše více starostí. Prosím hlavně o reakce uživatele, kteří již ten nějaký pátek LEO mají. Já se snad toho pořádného HTC asi nedočkám. Jarda. :roll:
darius
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 15, 2009 19:00
Zařízení: HTC HD2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od darius »

Mam mensi problem ... Email aplikacia v telefone mi zobrazuje len dva posledne emaily... a druhy problem . Aplikacia Rotatescreen mi stale hadze chybu . Ako ju prosim vas reinstalujem ? Dakujem
mirekp
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pon lis 16, 2009 18:11
Zařízení: HTC HD2 dříve nokia

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od mirekp »

to frydex: díky za radu zítra zkusím a uvidíme. nevíš náhodou jak spolehlivě funguje microsoft my phone, tam by by se mělo synchronizovat všechno důležitý??? :?: myslím s ohledem na bezpečnost dat :!:
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 762
Registrován: sob črc 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Bydliště: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Milan Pištělka »

Zamčeno

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů