HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Zamčeno
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lnadeb »

Nu dobrá, budu ti věřit;) A k psaní využívám co je tady v nabídce, pokud se to nesmí, tak ať to admin zakáže a stáhne z nabídky no a pokud se to někomu nelíbí tak se nedá nic dělat. Já tím nikoho neomezuji a také se mi nelíbí spousta věcí, tak už to na světě chodí ;-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od htcjirka »

Barevne psani je tu spise od toho k zvyrazneni treba odkazu,nejakeho klice v registru apod nez s nim psat mnohosahle vyjadreni,ktere pak pusobni dominantne a nadrazene :wink:
Fitik
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob lis 07, 2009 12:39
Zařízení: Samsung i8000 Omnia 2

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Fitik »

hm, takže na poznámky kreslené stylusem můžeme zapomenout?
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lnadeb »

Asi tak:

Re: TV Výstup
Petrus Mario (Produktový manažer) (12. 10. 2009, 12:20)
Kuzma Wrote:Má HD2 výstup na televizi tak jako jeho předchůdci?
Je TV kabel součástí dodávky, nebo nutno dokoupit (za kolik)?
Bude k mání magnetický stylus funkční s kapacitním displejem? Nedovedu si představit, že třeba RemoteDesktop ovládám prstama...

Zatím bohužel nevíme, zda má televizní výstup. Ve specifikacích to uvedeno není. Stylus pro kapacitní displeje se samozřejmě koupit dá (neoriginální), ovšem jeho použitelnost (alespoň vzorků, které jsme měli k dispozici) je diskutabilní. Dobře funguje na "tapnutí", ale na tažení po displeji je nepohodlný (nemá tak hladký pohyb jako standardní stylus nebo prst).

-- doplnění předchozího příspěvku (sob lis 07, 2009 17:50) --

A ještě jedna malá, leč významná zkušenost... Kdo zvažuje koupi HTC HD 2, tak se pořádně rozhlédněte po internetu, za kolik peněz zboží prodejci nabízejí. Protože rozdíl cen je kolem 1.200,- Kč, což není zanedbatelná částka a navíc za takto ušetřený peníz si můžete dopřát k Vašemu HD 2 ještě 16 GB microsd kartu, která Vám udělá určitě mnohem větší radost, než pouhých 2 GB dodávaných v balení k telefonu ;-)
Renda
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob lis 07, 2009 17:12
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: Beroun

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Renda »

lnadeb píše:A displej touch HD nebyl z tvrdého materiálu? No já nevím, ale moc tomu nevěřím, že bych ten displej nepoškrábal. Co si budeme povídat, neovládáme pouze polštářkem prstu, ale i nehtem. Folie co byla v balení u touch HD byla používáním zničena do půl roku...
Zdravim jsem tu nový,co se týče ochrané folie na displej já jsem se rozhodl pro tuhle http://www.mobilveci.cz/invisible-shiel ... i-displej/" onclick="window.open(this.href);return false; sice je draší,ale kdyš dáš 15000k za mobil tak co.Podle tesu je to neuvěřitelný materiál.
jirkakoutny
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned zář 27, 2009 12:41
Zařízení: FSC Loox N560

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jirkakoutny »

Tak asi jedny z prvnich informaci o vydrzi baterie:

Battery
Tested the battery today (07-11-2009 from 08:00 till 18:00)
Setup
*Active Sync enabled all day;
*3G only, no switching to H;
*Weather, Twitter, Stocks auto download every 1 hour;
*3,5 Hours of browsing with Opera;
*11 Calls, total of 34min talk;
*19 SMS got, 15 SMS sent;
*Formatted a 4GB SD card;
*15mins MSN;
*30mins playing with the phone (Showing it to my boss);
*Vibrate only;
*8 E-mails got, 2 E-mails sent;
From 100% to 61%, so in 10 hours use, battery dropped 39%

Zdroj: http://forum.xda-developers.com/showthr ... 981&page=9" onclick="window.open(this.href);return false;
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lnadeb »

Výdrž je ok;)
Uživatelský avatar
groovox
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 293
Registrován: úte dub 22, 2008 14:34
Zařízení: ML950XL Alcatel IDOL4S Pro W10, NL1520, HTC HD2
Bydliště: Praha

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od groovox »

to Fitik; na poznámky kreslené stylusem můžeme zapomenout. :(
Uživatelský avatar
flatliners
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 26, 2008 9:52
Zařízení: iPhone 6 64GB SpaceGray

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od flatliners »

tak ta výdrž je parádní,to mě zas o kus posunulo ke koupi HD2.teď ještě počkám jak se cena vyvrbí příští týden,kdy už by mělo být dost kusů...
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lnadeb »

Cena 13.500,- Kč se mi zdá super;) Jediné co se mi nelíbí je pouze 2GB karta v balení...
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Radek Hulán »

Osobně bych preferoval cenu 13.000 Kč a žádnou kartu v balení. Každý už přece nějakou má a další 2GB karta je mi k ničemu..
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od psychopat »

Jsem velmi zvědavý jak se ti osvědčí ta fólie. Nejsou rozměry zařízení o něco větši než dovoluje ta fólie? A druhá věc měl jsem na svém telefonu dlouhou dobu ten silikonový obal, který velmi zhoršil příjem signálu a také kvalitu hovoru ale docházelo zde také lehce ke kondenzaci vodní páry takže to na displey dělalo ošklivé mapy, mám strach že to zde bude podobné ale rád bych se pletl protože fóli na tohoto krasavce budu také potřebovat. Pak si také nejsem jistý jak bude zařízení přes tuto fólii reagovat. Ahoj
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lnadeb »

Radek Hulán píše:Osobně bych preferoval cenu 13.000 Kč a žádnou kartu v balení. Každý už přece nějakou má a další 2GB karta je mi k ničemu..
Vzhledem k tomu, že někteří prodejci se snaží zařízení prodat za 16.000,- Kč, i když je ani nemají na skladě, tak se mi zdá 13.500,- Kč jako malý zázrak;) Nevyvracím ovšem tvoji myšlenku, že stáhnout cenu ještě dolů na úkor přikládané kartě o velikosti 2 GB by bylo příjemné. Buď to je jak říkáš nebo si prostě většinou stejně koupí kartu s větší kapacitou...
fan
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 07, 2009 22:20
Zařízení: TYTN

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od fan »

Máte někdo prosím osobní zkušenosti s nějakým obchodem, který to nabízí za cenu 13.500,- Kč´? Resp. narážíte na nějaký konkrétní odkaz (nebo to nabízeli za tu cenu na té promo-akci)? Děkuji
Slok
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř lis 04, 2009 17:07
Zařízení: n95-8gb ->HTC LEO

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od Slok »

Chtěl bych jen sdělit svůj dojem... Přešel jsem od nokie n95 a HD2 mám od pátku. Každopádně čím dýl ho používám, tím víc se mi líbí a to i přesto ,že je to fakt pááádlo :-D Jinak Touch flow, nebo jak se to menuje má sice pár much, ale nic zásadního se tomu vytknout nedá. Pokud teda neberu v úvahu dost striktní nastavení určitých funkcí jako je quicklist... Jinak baterka se zdá taky vcelku v pohodě... telefon sem zatím jednou nabíjel a rozhodně ho nešetřím. Wifi, gprs, gps, nějakej ten klip a spousta internetu :-) Displej je prostě super a stylus mi nechybí, ale přeci jen sem majitelem malých prstů, takže si dokážu představit, že v určitých situacích a na určitou práci se bez stylusu člověk neobejde. Eště jenom info o rychlosti zobrazování a tak: Fast & Furious ;)

Schrnutí: Super foun, kterej poslouží mimo jiné díky jeho vcelku pevný konstrukci i na zabití MEGA-hmyzu až menších savců :-D Jediná věc, která někomu asi neudělá dobře je, že tenhle telefon není moc pro práci, ale spíš pro absolutní zábavu... Už jenom rozběhnou fpsece a je to ( pokud už se to někomu rozjelo dál jak na mapování tlačítek tak dejte prosím vědět, nebo postněte někam *.ini) A pokud chcete víc nfo tak se ptejte ;)

Tě pic! :-)
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od jacek »

Displej HDéčka trpěl na pixely, alespoň v počátečních seriích, kouknul ses na na ně u HD2?
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lnadeb »

fan píše:Máte někdo prosím osobní zkušenosti s nějakým obchodem, který to nabízí za cenu 13.500,- Kč´? Resp. narážíte na nějaký konkrétní odkaz (nebo to nabízeli za tu cenu na té promo-akci)? Děkuji
Zadej si do vyhledávače zbozi.cz htc hd 2, seřaď si to podle nejlevnějšího, případně ještě podle dostupnosti a máš hned hromadu obchodů. Většinou mají napsáno, že dostupnost si máš ověřit dotazem. U jednoho jsem se informovat a příští týden tedy teď po neděli jim dorazí hd 2 na sklad. Ceny jsou od 13.500,- Kč do 16.000,- Kč...
Uživatelský avatar
flatliners
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 26, 2008 9:52
Zařízení: iPhone 6 64GB SpaceGray

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od flatliners »

Slok:tak já se zeptám:
1:čitelnost displeje na slunci?
2:můžeš nahodit nějaký fotky a video z hádédvojky?
3:kvalita zvukového výstupu?
4:kvalita repráčku na hudbu,filmy?
5:kvalita signálu(pokud můžeš porovnat někde kde je slabší třeba s nějakou nokií)?
6:rychlost kopírování na paměťovou kartu vloženou v telefonu?
7:jak dlouho se nabíjí?
8:hlasitost hovoru?

díky
fan
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob lis 07, 2009 22:20
Zařízení: TYTN

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od fan »

lnadeb píše:Zadej si do vyhledávače zbozi.cz htc hd 2, seřaď si to podle nejlevnějšího, případně ještě podle dostupnosti a máš hned hromadu obchodů. Většinou mají napsáno, že dostupnost si máš ověřit dotazem. U jednoho jsem se informovat a příští týden tedy teď po neděli jim dorazí hd 2 na sklad. Ceny jsou od 13.500,- Kč do 16.000,- Kč...
... jinymi slovy dosud zadne osobni zkusenosti ...
lnadeb
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 63
Registrován: úte pro 02, 2008 17:44
Zařízení: HTC Touch HD

HTC HD2: Zkušenosti, dojmy a řešení problémů...

Příspěvek od lnadeb »

Jinými slovy jsem se s majitelkou obchodu po ramenou při sklence vína neplácal...
Zamčeno

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů