Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od Standa »

Oni za to nemůžou ani výrobci. Problém je spíš v zákaznících, kteří nechtějí iPhone, protože přece nejsou žádné hloupé stádo. Proto si kupujou WM, které ale zároveň neumí ovládat a potřebujou tam veškeré serepetičky, které donesl právě iPhone. A co víc, veškeré vlastnosti ze starého WM nesnášejí. Tragikomické na tom je, že i ten nesnášený iPhone by jim vyhovoval naprosto dokonale. Ten ale nechtějí, protože jsou přece tak inteligentní a nezávislí, že se na marketing výrobců nenechají nalákat :-).
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od bkf1 »

To STANDA:
Mno prave ze za to muzou hlavne vyrobci kteri napodobuji iHracku co nejvic se da a ono by to bylo v pohode kdyby do toho necpali WM. Tak vznikaji tyhle spatne ovladatelne hybridy... :-( Samsung tedka sice dal do jednoho/dvou modelu d-pad ale zas chybi dve kontextova tlacitka :-( Navic koupit si Samsung jsou vyhozeny penize protoze kdo pro nej dela ROMky zhe?
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od YAMATO »

Ale dělá to i samotný MS. Starý WM byl sice nepříliš atraktivní, ale svérázný (v dobrém významu tohoto slova!) systém, který prostě někomu sedl jinému ne. Nový WM 6,5 mi připadá až trapně svou filosofií napodobující iPhone...jenže na něj stejně stále nemá, zároveň ale ztrácí některé klady starého WM a to je ten hlavní problém...klidně ať ho i udělají Touchovitý, ale proč to nejde jednoduše vypnout, když to nechci? Jedna věc je řešit základní věci nástavbou á la TF3D a pod., já osobně ho používám a na něco mi vyhovuje...ale proč rvát prstodotek tam, kde ovládání de facto zhoršuje nebo dokonce některé funkce znemožňuje? Já vim, je to kchůl, je to trendy, je to kšeft, to beru...ale to je opravdu tak málo lidí, co by chtěli opravdu nadupaný PDA?
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od milennium »

Pro: YAMATO:

Proč kapacitní displej ? No jednoduše,protože mi prostě vyhovuje daleko víc než odporový. Ber to tak,že to píšu pouze za sebe,nechci vyvolávat flame a dost dobře nechápu vykřiky ostatních... Prostě,mně vyhovuje kapacitní displej a jsem rád že bude na HTC LEO...
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od bkf1 »

To YAMATO:
Jo presne tak... o Windows 7 se udajne tvrdi, ze spousta veci jde prizpusobit tak, jak to bylo na XP (az na naprosto debilne resene "vistacke" ovladaci panely :-( ), tak proc to nejde na WM? Mno proste to nejde protoze v MS to zjevne delaji lidi, kteri nad tim moc nechteji premyslet (coz je bohuzel nemoc dnesni doby) jinak by si z iPhone vzali to dobre a to je v podstate JEN JEDNA JEDINA VEC. Velke ovladaci prvky, ktere jsou VHODNE pouzite... napr. velke kontextove nabidky jsou fajn a nijak NEDEFORMUJI celkove puvodni ovladani :wink: Kdyz to shrnu tak doufam ze vsechno bude dostatecne pristupne zmenam tzn. XDA Devel. to jisti ;-) Prvni vec co udelam, az budu mit nove WM6.5 tak bude to, ze zrusim tu pitchovinu s tim ulem v menu a pak zrusim naprosto uboze resenou Today obrazovku... a taky doufam, ze pujde zmenit "trijedenactkovy" vzhled tlacitek, karet, checkboxu atd. Tenhle vzhled ala Windows 3.11 do teto doby fakt nepatri :roll:
Uživatelský avatar
Mira96
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: pát lis 21, 2008 12:50
Zařízení: Sony Xperia Z1
Bydliště: Pardubice

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od Mira96 »

Hm, zase nic moc. Jsem zvědav kdy přijde opravdový a plnohodnotný nástupce Touch HD. Zatím to vypadá, že s HáDéčkem strávím další roky.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od Standa »

Co se ti na tom jako na nástupci HD nelíbí? Má to při velkém displeji pořád ještě rozumnou velikost, teda až na ten kapacitní displej. I ostatní parametry jsou lepší...
EDIT: HrdinaJan: 4.3" WVGA je pro pda, co se celkové velikosti týče, standardní rozměr. Velké je to jen pro kategorii telefon.
HrdinaJan
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv srp 13, 2009 17:44
Zařízení: HTC DESIRE S

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od HrdinaJan »

No jeste donedavna jsem si rikal, ze konec rozumnych rozmeru displaye je nekde pod 4 palce, ale asi jsem se spletl. Když se koukam na svuj TOMTOM 930 s 4,3 palcovym displayem tak si nedovedu predstavit noseni tak velkeho "PDA" s sebou v kapse nebo na opasku. :)

Edit: Kdyby to byla celkova velikost tak je to snad jeste OK, ale pokud je to velikost jen "LCD" tak celkova velikost zarizeni bude treba prez 5 palcu a to uz opravdu neni malo. :)
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od aeon101 »

A co tohle panove...?

http://wmpoweruser.com/?p=6842

Dan
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od bkf1 »

Ja stylus nepouzivam ani nechci! Magneticky stylus... skutecne pokrokova myslenka :grin: Muze mi nekdo rict aspon jednu vyhodu kapacitniho displeje :?: Nejaky vyssi odolnosti prosim neuvadet, nehodlam s PDA hazet proti zdi a podobne :grin:
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od Svestka »

Na kapacitní display nemusíš nijak vyvíjet tlak takže se ti nestane, že by jsi někdy omylem nezmáčkl dotykovou vrstvu. Mimo to je kapacitní display lepší co se týká ovládaní prstů, bohužel neumožňuje například drobnější věci zmáčknout nehtem. Podporuje hardwarově multitouch zatímco u odporových se musí multitouch emulovat softwarově, což bere výkon i kvalitu zpracování. Toto jsou ale všechny jeho výhody a dle mého to nestačí na výhody kvalitních odporových displejů kde vpodstatě odpadá 1. výhoda kapacitních pokud je odporový opravdu kvalitní, dále odporové dokáži simulovat různé úrovně přítlaků o hlavní výhodě mačkat dotykovou vrstvu čímkoli se snad ani zmiňovat nemusím. V neposlední řadě je odporový display mnohem přesnější pro porovnání kapacitní displeje mají přesnost okolo 3 milimetrů zatímco odporové mají přesnost klidně na půl milimetru.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3070
Registrován: sob úno 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Bydliště: Brno

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od tslany »

Magnetický stylus, kde jsem to jenom... Aha, Tablet PC, resp. momentálně píšu zprávu na 2710p v režimu tablet přez EMR technologii. Pokud tam nedají taky "zaměřivač" (tj. že při přiblížení stylusu k obrazovce se zobrazí kurzor, a až po tapnutí to klikne), tak to bude velice nepřesné.
bkf1 píše:o Windows 7 se udajne tvrdi, ze spousta veci jde prizpusobit tak, jak to bylo na XP (az na naprosto debilne resene "vistacke" ovladaci panely :-( )
Nechci nic říkat,ale jsi vedle jak ta jedle :-) Visty jsou přispůsobit vzhledu XPček (nabídka Start, Ovládací panely), ve Win7 musíš používat Start jakej tam je, a v ovládacích panelech si můžeš vybrat jenom ze 3 debilních zobrazení
RDT
VIP
VIP
Příspěvky: 450
Registrován: úte dub 10, 2007 21:59
Zařízení: HTC HD7, Sony Vaio UX380N (100GB) a P92KS
Kontaktovat uživatele:

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od RDT »

Se stylusy rozhodně není konec, protože HTC má už dávno patentované řešení.

Jak by se potom na kapacitních displejích třeba psalo? Prstem asi špatně.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Další nové rendery...

Příspěvek od Jiří Hrma »

Nové rendery HTC Leo
Obrázek

Obrázek


Upřesnění specifikace
Obrázek

Zdroj: WMPowerUser.com
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od bkf1 »

Jako stylus samozrejme pouzivam ale JEN na veci, kde je vylozene potreba jako treba "kresleni" poznamek atp.
HrdinaJan
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv srp 13, 2009 17:44
Zařízení: HTC DESIRE S

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od HrdinaJan »

Na tak velke zarizeni s takovou HW vybavou bych cekal silnejsi baterii, i fotak bych cekal vice megapixelovej (i kdyz jsem rad ze to ve specifikaci neni) a vetsi vnitrni pamet.
Mateq
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv srp 13, 2009 13:55
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Kontaktovat uživatele:

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od Mateq »

To je divne, vravelo sa predsa o 8mpix... :idea:
Inak dlho som si vravel, že svoj Kaiser nemám stále za čo poriadne vymeniť. Alternatíva je TouchPro 2, ale čo mi prináša navyše? Lepší display, G- Senzor.. a to je všetko, vykúpené absenciou D-padu. Nie je tam ani TV out ani lepší foťák. Samsungy Omnia II či PRO nechcem, nemajú takú podporu ako HTC od XDA-developers.

Teraz sa ale pri Kaiserovi pozorujem, že sa bez tej Qwerty zaobídem, tak rozmýšlam o Diamonde2, avšak Leo vyzerá vskutku lákavo, tak počkám... Lenže bol by tu až okolo novembra, a vo februári už budú WM 7... Nakoniec si asi ešte Kaisera aspoň pol roka nechám ak vydrží, a budem meniť až za "revolučné" WM 7. :tlem:

Inak WM7 podľa mňa určite budú časom aj pre Leo. Kapacitný display to jasne nasvedčuje.
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od radospol »

Na taku cocku 5mega bohato staci.Dalsie pixele su zbytocne.Skor ide o kvalitu cocky,nez sa hnat za vysokymi cislami u pixelu. Ale chlapci maju radi vysoke cisla:)
kuvik
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 02, 2008 12:40

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od kuvik »

Tie nove rendery vyzeraju dost amaterske...hlavne tie oble rohy - ako keby ich vystrihli v Painte :)
Mateq
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv srp 13, 2009 13:55
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Kontaktovat uživatele:

Nový render a upřesnění specifikace komunikátoru HTC Leo

Příspěvek od Mateq »

Keď som si ten render naťahoval v PDA zväčšený na stred obrázku a posúval dole, vravím si, že ten bok a display je render z Hera, len tlačítka dolu sú prerobené.

Necituj poslední příspěvek. ziminix
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů