Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Ja se taky divim zdejsim brekum,protoze dnes jsem zkousel bluetooth sluchatka od Motoroly a fungovali bez roblemu,zadne prehravani hudby se neukoncilo.
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Hm, já bych se třeba taky divil, kdyby mi to fungovalo...ale nejsme sami, viz. třeba zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=590089
Udělal jsem včera HR kvůli 100 % vyřešení dvou problémů, čili tohoto a onoho Sense budíku.
Připadám si už jak idiot...
Udělal jsem včera HR kvůli 100 % vyřešení dvou problémů, čili tohoto a onoho Sense budíku.
Připadám si už jak idiot...
-
J. Mlejnek
- častý přispěvatel

- Posts: 152
- Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
- Zařízení: K790i, P990i, HD2
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Zdá se, že tento problém je řešitelný vyřazením automatického zamykání. Bohužel nemám nyní u sebe bluetoth headset, takže nemohu plně ověřit.
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Člověče, nechci to zakřiknout, ale asi fakt jo! Zatím to hraje stabilně! To by vysvětlovalo, proč to Jiřímu hraje bez problémů - má autolock vyplý!
Pak to ale de facto JE BUG od HTC, neb v default nastavení je autolock aktivní a ani nejde normálně vypnout.
Pak to ale de facto JE BUG od HTC, neb v default nastavení je autolock aktivní a ani nejde normálně vypnout.
-
J. Mlejnek
- častý přispěvatel

- Posts: 152
- Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
- Zařízení: K790i, P990i, HD2
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Kolega se stavil na kávu a měl s sebou onen bluetoth stereo headset, tak jsme zkoušeli a opravdu to asi bude v tom automatickém zamykání. Jsem rád, že preferuji drátová.
Ha ha, sotva jsem to dopsal, tak se mu opět trochu přehrávání zaseklo. Možná jen ručně zamknout a nechat zhasnout samo? Každopádně tam nějaká chyba je.
Ha ha, sotva jsem to dopsal, tak se mu opět trochu přehrávání zaseklo. Možná jen ručně zamknout a nechat zhasnout samo? Každopádně tam nějaká chyba je.
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
skusil som nokia bh-501 a hralo to v pohode. skusal som to s wmp
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
WMP je v cajku, problémy dělá (dělal ?) přehrávač v Sense.
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
skusil som aj sense prehravac a ci uz pri manualnom zamknuti a aj automatickom to slape. mam miriho 5.2rom (wm6.5) + 2.08 radio rom
-
J. Mlejnek
- častý přispěvatel

- Posts: 152
- Joined: Fri Feb 19, 2010 0:17
- Zařízení: K790i, P990i, HD2
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Je možné, že je to záležitostí jen některých ROM. Pak my, co z nějakého důvodu musíme zůstat u oficiální, máme smůlu. Doufám v 1.66.
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Problém s hudbou v Sense vs. A2DP
Jako bych neměl s BT dost problémů...stalo se mi několikrát poslední dobou, že zapnu sluchátka, ta se připojí, pustím hudbu..a ona hraje z repráčku! Pomůže jedině SR. Nechápu co zas blbne, jediné nové věci je nová verse Co0kieHomeTabu a TouchX TaskManager...a nevidím důvod proč by toto mělo kolidovat s BT sluchátky.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
