Nespusti aplikace

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Mortalitas
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 13, 2011 14:54
Zařízení: samsung b7610 omnia pro

Nespusti aplikace

Příspěvek od Mortalitas »

Zakaždým ked sa snažím spusťiť aplikaciu, vypíše mi hlášku: "Soubor nelze otevrit.Bud neni podepsaný duverihodným certifiktem, nebo jednu z jeho součastí nelze najít. Pokud problem pretrvá, zkuste tento soubor znovu nainstalovat nebo odpojit"
Aplikace spustim jedine tak ze ich vyhladam cez prieskumnik a spustim odkaz .exe
Cez menu, ani cez ikonu Start mi ich nespusti. Naistaloval sem aj NETCF 3.5 a aj tak nic.
Pokozte prosim. :-(
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Nespusti aplikace

Příspěvek od danri »

Myslím, že tvůj problém se tady už řešil. Mohlo by to být toto.
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... ze#p135770" onclick="window.open(this.href);return false;
radiator
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned říj 10, 2010 9:30
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Nespusti aplikace

Příspěvek od radiator »

Mam podobny problem, akurat mi to zacalo robit po hard resete. Nepremenovaval som ani moje uloziste ani pametovu kartu, softiky som nainstalovalal odznova a ak nahram soft na jedno alebo druhe nejde mi spustit a vyhadzuje tu hlasku v predoslom prispevku, ak premenujem na storage card, preinstalujem ani tak nejde spustit a v menu to ani nevie zobrazit spravne ikonu. Spustim soft jedine ak ho nahram do telefonu, ale tam je iba 50mb.... ako to vyriesit?
Edit: ak sa pozriem v nabidke start v ikonke suboru na cestu k suboru tak je napisana spravne, ale stale ten program (akykolvek) nedokaze spustit.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů