Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
V3nd4
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned lis 15, 2009 10:53
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Příspěvek od V3nd4 »

I při zamknutém displeji lze spustit kameru/fotoaparát hardwarovým tlačítkem, načež se telefon odemkne i pro volání.
Jde to tlačítko pro fotoaparát uzamknout? (pouze při zamčeném displeji, ne na stálo)
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Příspěvek od Womáčka »

A jaký program používáš na zamykání displeje?
Protože pokud používáš standartní WM zámek,tak po zamknutí displeje už zařízení na HW klávesy nereaguje výjma tlačítka zámku.
A pokud používáš S2U2 a zařízení jen zamkneš,tak bohužel reaguje na stisk tlačítka fotoaparátu a dlouhým stiskem tlačítka na ukončení hovoru pořád můžeš zařízení vypnout. To se asi napravit nedá.
V3nd4
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned lis 15, 2009 10:53
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Příspěvek od V3nd4 »

Jasně, že tam mám S2U2 (kvůli S2P a počasí). To jsi mě tedy moc nepotěšil. Takže budu muset zapnout i ten Windows zámek a odemykat dva zámky. Nejde nějak to Windows šoupátko přehodit, aby bylo v dolní části displeje jako je v S2U2?
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Příspěvek od Womáčka »

Jasně,že jde změnit umístění, neřeknu ti to přesně,ale když si ve složce Windows najdeš soubor tuším LS_LockScene_480x800.cpr, tak v něm se musí změnit číslo souřadnic pro ten zámek. Ale víc ti neřeknu,protože jsem to nezkoušel. Budeš muset pohledat na foru XDA, mě se nedaří najít odkaz.
z.docekal
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: stř zář 09, 2009 13:06
Zařízení: samsumg galaxi SII

Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Příspěvek od z.docekal »

Tady máš zámek dole http://www.i900.cz/viewtopic.php?f=47&t=3282&start=230" onclick="window.open(this.href);return false;.
V3nd4
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned lis 15, 2009 10:53
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Příspěvek od V3nd4 »

Womáčka píše:Jasně,že jde změnit umístění, neřeknu ti to přesně,ale když si ve složce Windows najdeš soubor tuším LS_LockScene_480x800.cpr, tak v něm se musí změnit číslo souřadnic pro ten zámek. Ale víc ti neřeknu,protože jsem to nezkoušel. Budeš muset pohledat na foru XDA, mě se nedaří najít odkaz.
Dík, našel jsem toto http://www.multishare.cz/stahnout/34209 ... creen-cab/" onclick="window.open(this.href);return false; , což mi zhruba vyhovuje.

-- pon říj 25, 2010 14:20 --

3x sláva. Tak jsem zjistil, že S2U2 jde nastavit tak, aby se zamykalo i tlačítko fotoaparátu.
Ten telefon se mi začíná líbit. :)
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Příspěvek od Womáčka »

Tak si to nenechávej pro sebe a pochlub se s námi jak to tlačítko zamknout. Protože já na to nepřišel.
rybar73
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 134
Registrován: úte zář 22, 2009 9:53
Zařízení: Samsung B7610, Samsung Omnia 7
Bydliště: Kopřivnice

Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Příspěvek od rybar73 »

Tak pravdepodobne mysli v S2U2 nastaveni - polozka Advanced a zde nastavit Don't lock system na OFF...
Tahle kombinace znemozni tlacitku fotaku spustit program (popripade se ti muzes stat kratke spusteni ale opet ho sam zavre a telefon bude stale zamcen)
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Příspěvek od Womáčka »

Tak nevím, mě tahle položka bohužel nefunguje. I když ji mám na OFF, tak se foťák spustí.
V3nd4
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: ned lis 15, 2009 10:53
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610

Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Příspěvek od V3nd4 »

Taky jsem byl překvapen, že "Don't lock system" OFF v S2U2 funguje na zamknutí tlačítka foťáku, když mi to předtím nefungovalo a i někde na xda foru jsem četl, že to nejde zamknout. Nejspíš záleží na ROMce v mobilu. Mám tam teď Daskalos B7610 6.5 Build 21916 megalite a vyzkoušené funkční zamykání mám s S2U2 2.40 i 2.43.
Takže se ti vrátil opravený mobil?
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Jak zamknout tlačítko fotoaparátu

Příspěvek od Womáčka »

Asi to bude nějakým způsobem závislé na ROMce, ale zatím flashovat novou nebudu, ta GA v3 mi plně vyhovuje.
Jinak ano, mobil už mám nějakou dobu zpátky. Napsal jsem to do svého vlákna:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=128&t=21161
Ale stejně mi v servisu do toho papíru nic kloudnýho nenapsali.Hlavně že zase funguje :)
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů