Náhrada Opery Mobile

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Náhrada Opery Mobile

Příspěvek od Womáčka »

Zdravím nejen všechny majitele Omnie Pro.
Dnes ráno jsem na modacu narazil na příspěvek od uživatele passion_streak, který našel na netu internetový prohlížeč pro WM se jménem uZard. Schválně jsem ho otestoval a musím se s vámi o něj podělit. Co jsem zatím zjistil,tak tenhle prohlížeč bez problémů umí přehrávat videa z Youtube i z ivysílání ČT. Navíc se stránky načítají daleko rychleji než v Opeře. A abych nezapomněl na to hlavní, bere až 6x míň paměti než Opera. Například pokud otevřu operu a najedu na stránku youtube.com, tak mi spadne volná ram z 55MB na 22MB. U uzard mi spadne pouze na 49MB, což je bezvadné.

A tady je už očekávaná stránka výrobce:

Kód: Vybrat vše

http://www.uzard.com/en/main/main.asp
A tady je na ukázku pár screenů:
Obrázek
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

Náhrada Opery Mobile

Příspěvek od AtoM. »

uZard myslim funguje na podobnym principu jako skyfire.
Sice nabíhá rychlejc než opera, ale scrollování a načítání stránek je imho žalostně pomalý. Každopádně je to skvělá alternativa skyfiru. Videa přehrává plynule i když v nižší kvalitě. Ale třeba na něm nemůžu pustit video z novinky.cz. Přehraje to reklamu a k samotnýmu videu už se nedostanu.
Docela se divim, že tady o tomhle prohlížeči nic není. Před tejdnem jsem o něm čet na pocketnow a tady nic. Alespoň bleskovku by si určitě zasloužil.
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

Náhrada Opery Mobile

Příspěvek od Qaz »

Já jsem uZard náhodou objevil na úvodní stránce na XDA-Dev nedávno. Je to ale teprv beta verze takže se určitě ještě zlepší. Scrollování a načítání stránek mi přijde celkem rychlý, ale nefunguje mi zatím pořádně přehrávání videí. Zkoušel jsem stream.cz, videa na stránkách novy ale vždycky se to jakoby začne načítat to video a pak se ukáže "Video file detected, play video now?" tak to potvrdím a pak to vyhodí error.
fore
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 178
Registrován: stř zář 09, 2009 15:49
Zařízení: Samsung Galaxy S2 i9100 16 GB + 32 GB Lexar c.10

Náhrada Opery Mobile

Příspěvek od fore »

no , zati mto vypada ZAJIMAVE ! zkuste vlizt na superhry.cz a neco si zahrat :) jede to ..... to je prvni prohlizec u kteryho mi tohle de ..... zatim je to ale dost pomaly .... i ty videa sou sekany , ale doufam ze to pude dal
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů