výsuvná klávesnice

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Borda
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 17, 2010 22:26
Zařízení: B7610

výsuvná klávesnice

Příspěvek od Borda »

Zdravím,
mám Omniia a příjde mi, že ve vysunutým stavu kloktá trochu víc než by bylo dobré. V jedné recenzi jsem četl, že má právě oproti HTC v tomhle výhodu, že drží pevně... ale jinou Omnii jsem zatím v ruce neměl, takže těžko srovnávat...
Dá se kdyžtak někde ta klávesnice dotáhnout?

Dík
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

výsuvná klávesnice

Příspěvek od Svestka »

Klávesnici nedotáhneš, jelikož samotný mechanismus toto z principu nemůže umět. Jeslti je lepší nebo horší než HTC no kdo ví ale rozhodně si nemyslím, že by byla lepší než u HTC TP2 který se svou klávesnicí doslova proslavil. Rozhodně u OP ale není viklání klávesnice v zavřeném stavu žádnou katastrofou ani nic co by vybočovalo nějak z průměru vzhledem k ostatním zařízením.
onky
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned bře 21, 2010 11:43
Zařízení: 7610 Pro

výsuvná klávesnice

Příspěvek od onky »

ja mam taky OP tyden a muzu rict jedno kdyz klavesnici vytahnu drzi a nevykla se vubec ale zalezi jakou silou F :-) na ni pusobis jemne se ani nehne pokud ji uchopis poradne a silo se snazis pohybovat tak premahas pera a lyziny a pohybuje se o mm Jinak se uvidi po pul roce co to bude delat ted je to supr
Borda
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 17, 2010 22:26
Zařízení: B7610

výsuvná klávesnice

Příspěvek od Borda »

mno mě se vyklá sice málo ale už jen když bych s ní zahrkal v tom vytaženým stavu,a le takhle byla už od začátku... :-/
Mno nic zejtra se stavím na krámě a poptám se... Dík
sei
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 21, 2009 19:14
Zařízení: Samsung Omnia PRO

výsuvná klávesnice

Příspěvek od sei »

Dej vědět jak jsi dopadl s klávesnicí. Mně se od novoty ve vytaženém stavu trochu hýbe. Nic tragického, ale od nového zařízení jsem to teda nečekal.
Borda
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 17, 2010 22:26
Zařízení: B7610

výsuvná klávesnice

Příspěvek od Borda »

mno tak jsem si dneska zkoušel ještě jinej fungl novej a taky to trochu viklá, ale teda podstatně méně než ten co má... prej to je tak normální, ale kdyby se to zhoršilo, tak se mám stavit a dáme to na reklamačku...
tgregi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 76
Registrován: sob pro 26, 2009 22:19
Zařízení: Samsung omnia pro B7610

výsuvná klávesnice

Příspěvek od tgregi »

jako ta klavesnice se malinko vykla ale fakt malo a u tp2 je ta klavesnice hure vytahovatelna proto mi naonec u samsungu sedi vic... a zase se s tim da dobre hrat v jedne ruce kdyz nemas co delat:)
Ioda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 21, 2010 23:45
Zařízení: OmniaPro

výsuvná klávesnice

Příspěvek od Ioda »

Mě začalo vrzat koleno. Vrže vám taky? Já nevím, číst to někdy je fakt ... Je jasné,že v pohyblivých dílech k nějaké vůli vždy dojít může. V toleranci - určité. Záleží jak kdo se zařízením zachází, jak často atd. . Někteří mladí jsou fakt dneska :-D , nosí telefony po kapsách místo v pouzdrech a pak řeší: kloktá mi klávesnice, vám taky, je to normální? Mám prach pod displejem, v klávesnici, je to normální? Co s tím? To neznamená, že myslím že zrovna vy to tak děláte taky :lol: To je obrazně reakce na některé příspěvky zde v dotazech!
Borda
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 17, 2010 22:26
Zařízení: B7610

výsuvná klávesnice

Příspěvek od Borda »

jen tak mimochodem, já ho v pouzdře mám....
a jednalo se mi o to, že ho mám tejden a dělá mi tohle a podlě několika recenzí by se neměl vyklat vůbec...
(když bych ho měl měsíc a intenzivně ho použval tak nic neřeknu, ale takhle...)
Ioda
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned bře 21, 2010 23:45
Zařízení: OmniaPro

výsuvná klávesnice

Příspěvek od Ioda »

Vždyť píšu "obrazně"! Jestli je vůle tak jak píšeš,tak bych určitě u takhle starého a drahého telefonu trval na reklamaci!
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů