opět WIFI

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
onky
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned bře 21, 2010 11:43
Zařízení: 7610 Pro

opět WIFI

Příspěvek od onky »

Opět otevírám otázku okolo Wifi na Omnii pro. Tento telefon jsem zakoupil přes net ve znamem velkem elektru. Wifina se chova tak jak jiz popisovalo spoustu uzivatelu. Pripominam jen ze tel. mam upgradovany oficce na WinMobile 6.5. Wifi se zapne zadani klice Wpa-psk probehne bez problemu, potom zadam Opera 9.5 nebo i Opera 10 najede na seznam.cz celkem pomalu ale najede dalsi odkaz bud stezi jeste otevre ale potom konec, uz nejde nits Ani emalovy klient nits takze je jasne ze wifi je kaput zkratka nepouzitelna. Psal jsem i na Samsung ale pochybuju ze daji neco chytreho vedet. Myslite ze se to da nejakou dalsi akrualizaci nebo je to na rychlou navratku a koupe Nokie nebo HTC ? Diky vsem za nazory Napiste sem prosim i Ti kterim na tomto telefonu funguje naprosto Wifi v poradku to znamena prohlizeji pres ni web na opere atd. DIKY
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

opět WIFI

Příspěvek od HADES »

mě funguje v pořádku ...
onky
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned bře 21, 2010 11:43
Zařízení: 7610 Pro

opět WIFI

Příspěvek od onky »

tak musim to sem napsat i kdyz si budu sypat popel na hlavu. Drive popisovany problem s WIFI byl spusobeny nekompatibilitou routeru s Omnii. Jak jsem to zkousel jinde na dvou mistech vse chodi v pohode a celkem i svizne. Snad to i nekomu dalsimu pripadne pomuze aby zbytecne neplasil jako ja. Jinak pouzivam Router Ovislink 1000
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů