Problém s fotoaparátem.

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Herbik-Adr
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned lis 08, 2009 16:31
Zařízení: SGS4,iP5,L925...
Kontaktovat uživatele:

Problém s fotoaparátem.

Příspěvek od Herbik-Adr »

Tak jsem si jí obednal z Electrovordu za tu pěknou cenu. Včera přišla,všechno v pohodě jde, jen když jsem začal zkoušet foto,tak nastal problé. Zmáčknu tlačítko foto. foto naběhne,dá se i udělat fotka,ale zhruba za 15-20 vteřin zmizí obraz a začne tam běhat jakejsi barevnej šum. Nic víc. Po ukončení a opakování zapnutí fota,je to stejné. Nejdřív dobrý a pak zas šum. Nemuže mě někdo dát nějakou radu? Nebo musím reklomovat? Napdlo mě zkusit tam nahrát jinou Rom,třeba 6.5. Ale v případě že to nepomuže,tak kde seženu tu ROmku která tam je teď od O2. Nevíte?
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Problém s fotoaparátem.

Příspěvek od danri »

A zkusil si udělat HR? Zkus jestli to nepomůže.
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Problém s fotoaparátem.

Příspěvek od Womáčka »

Já ji mám taky z electroworldu a fotoaparát je v pořádku, dneska jsem nafotil asi 30 fotek a je to vážně nádhera na to, že je to mobil.
Ale jak radil danri, zkus udělat Hard reset, jestli to pomůže. Já osobně ho udělal pro jistotu 2x, jednou pomocí tlačítek a jednou pro jistotu přes nastavení v přístroji.
traget_cz
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 26, 2010 10:19
Zařízení: Samsung Omnia pro

Problém s fotoaparátem.

Příspěvek od traget_cz »

Zdravím,
zkusil bych Hard reset ale pokud je to stejná chyba co jsem měl já na sve omnii že je obraz barevný (zelená,žlutá,fialová a jiné barvy) tak to bude na reklamaci.Je možne že se ti projeví i to že vyfotíš fotku a když se na ni budeš chtit podívat tak se sekne mobil a je třeba reset.Nerad bych ale sýčkoval.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů