Instalace a odinstalace

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Uživatelský avatar
dandak
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon lis 13, 2006 10:14
Kontaktovat uživatele:

Instalace a odinstalace

Příspěvek od dandak »

Zdravím majitele B7610.
Předem zdůrazňuji, že se nepovažuji za nováčka v oblasti WM, na této platformě funguji od prvního T-Mobile Vario, přes dvojku a čtyřku teď u OmniePro.
S čím jsem ale neměl u HTC problémy, byla odinstalace programů. U Omnie ale nemohu najít, kde nainstalované programy zase odinstalit. Jo, dá se to přes ActiveSync, ale já bych rád operoval přímo v přístroji.
Díky za radu.

PS.: Ještě 2 dotázky - někde jsem v přístroji zahlédl volbu výkonu procesoru a teď ji nemohu dohledat a nemám možnost zrušit TouchWiz - prostě v nastavení nikde tato volba není.
redula
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: úte led 05, 2010 9:24
Zařízení: Samsung OmniaPro B7610

Instalace a odinstalace

Příspěvek od redula »

V nastavení dej nastavení paměti, a tam hlavní úložiště. Tam jsou instalované programy

K procsoru - Nastavení-napájení-výkon
Uživatelský avatar
dandak
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon lis 13, 2006 10:14
Kontaktovat uživatele:

Instalace a odinstalace

Příspěvek od dandak »

OK, tak to už je vyřešené. Problém je nyní následující: v instalacích se mi uhnízdily dva programy, které ne a ne odinstalit. A to ani před mobil (nabídne to pouze smazání programů ze seznamu a stejně je tam ponechá) a ani přes ActiveSync. A dál se ptám: sejří mě nainstalovaná Opera. Byl jsem zvyklý na IE (pouze na mobilu, do PC bych si to nepustil) a integrace Opery se systémem mi vadí. Dá se Opera nějak zlikvidovat?
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů