Akční cena Omnie Pro

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Inkognit
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon úno 22, 2010 15:13
Zařízení: Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Inkognit »

Zdravíčko. Jen chci upozornit budoucí majitele a čtenáře tohoto fóra, kteří si na tento telefon brousí zuby (jako já), že od středy je v Electroworldu za akční cenu 7999 Kč !!! A to se myslím vyplatí - nebo se mýlím :?:
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Jiří Hrma »

To je zajímavá zpráva, díky, napíšu to do bleskovek.
(hotovo)
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od anawarr »

ta cena v electroworldu je 8999,- dnes ráno jsem b7610 koupil, ale odpoledne vrátil.... jedná se o brandovaný telefon O2 (zřejmě doprodej, před nasazením s wm 6.5) se všemy neduhy z toho plynoucí. absence widgetu počasí atd...
Nemo_nihil
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 01, 2009 12:38
Zařízení: Htc Touch (Elf)--> Samsung Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Nemo_nihil »

Ale upgrade na WM 6.5 je zdarma, takze v tom snad problem nebude, ne? Nebo to ma nejaky dalsi hacek? Za tu cenu spis mozna velky schovany HÁK.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Daidalos »

Ta cena platí až od středy a asi si neměl WM 6.5 protože Omnia Pro je s WM 6.1 troufl bych si říct stabilnější.
A jako že tam chybí widget počasí (který se dá doinstalovat za 10 minut), je dost velká kravina to kvůli tomu vracet :smt017 .
A jak píše Nemo upgrade na WM 6.5 je zdarma ani u O2 se neprodává rovnou s WM 6.5 a brandovaný je ve všech českých obchodech, protože jinak se do ČR ani nedovážel (žádný velký problém bych v tom neviděl) ;-)
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od anawarr »

@daidalos> je tam 6.1 a nemyslím si, že instalace widgetu do brandovaného telefonu O2 je otázkou 10ti minut (nešlo jen o widgety, nejvíc mě vadilo, že není fixovaná klávesníce, ani v jedné z mezních poloh)

BTW: mám ještě Omnii II a tam je stahování nových widgetů opravdu jednoduché
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od psychopat »

Ahoj také o něm uvažuji. Nevyznám se až tak moc v této problematice. Pokud si jej objdnám v nějakém e-shopu či přímo od electroworldu bude v tom rozdíl díky?
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od anawarr »

@psychopat> protože je čeština nativně od samsungu, tak by jsi tentokrát mohl na koupi telefonu pro EU (evropskou unii)vydělat, jenom teď nevím, jestli nejsou všechny b7610 v evropě brandované pro O2. (o víkendu v brně v Olympiii mi přímo na krámu samsungu řekli, že na jaře čekají B7610 už s 6.5
Inkognit
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon úno 22, 2010 15:13
Zařízení: Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Inkognit »

Ano rozdíl v tom být může. A to z několika hledisek. Za prvé: může se stát, že narazíte na dobrou I-netovou cenu, ale za podmínek, že telefon není určen pro český trh a v tom případě sice prodejce poskytuje záruku (samozřejmě podle zákona), ale bohužel né v českém autorizovaném servise - tzn. že Váš přístroj bude muset pouze sám prodejce poslat do servisu v onom státě odkud přístroj pochází. - Říká se tomu šedivka. Za druhé: Koupí telefonu v kamenném obchodě si ho můžete pořádně osahat a to je v tomto případě velmi důležité, protože tento přístroj už není pouhým telefonem, ale opravdu malou PC stanicí navíc s výsuvnou klávesnicí, která nemusí sedět každému. Samozřejmě přes Internet lze zboží vrátit do 14 dnů, ale přiznejme si - komu se to chce znova balit, chodit na poštu a pak se modlit ať si prodejce nevymyslí nějakou výmluvu proč to nejde...a navíc ten čas :-( . No a nakonec - tentokrát je ta cena fakticky hodně dobrá a Electroworldy jsou hojně rozmístěné - plus mají možnost dokoupit si k telefonu buď prodlouženou záruku, nebo systém pojištění (ale ten je dost drahý) pro případ, že když se něco stane s mobilem - třeba pád z výšky - tak Vám ho zdarma opraví.
psychopat
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: čtv srp 14, 2008 10:58

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od psychopat »

Díky moc, a to že je brandovaný pro O2 znamená co? Takže v tom asi není žádný problém a akce je dobrá? Díky
barki82
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv led 14, 2010 8:11
Zařízení: Samsung Omnia Pro B7610
Bydliště: Bratislava, Slovakia

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od barki82 »

Podla mna je to vyborny pomer vykon/cena. Zavidim Vam tu akciu, ja som moju Omniu kupoval s WM6.5 za 400€. A pri Windows Mobile 6.1 je viac volnej RAMky ako pri Windows Mobile 6.5.
Uživatelský avatar
l.hrudka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: ned říj 04, 2009 12:11
Zařízení: Htc Touch Pro 2,Samsung Omnia B7610 Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od l.hrudka »

Ahoj ja ho mam od O2 uz asi 3 mesice a nevidim v tom zadny problem krome startovaciho loga o2 sem nic zasadniho co by bylo na skodu nepozoroval
Inkognit
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon úno 22, 2010 15:13
Zařízení: Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Inkognit »

To jsem se dneska zase pobavil :lol: - navštívil jsem prodejnu Elctroworldu u nás v Ostravě v Avionu a hned jsem se hrnul k sekci s telefony - že si ji konečně ošahám - no na vystavovací stěně vysel obrázek (ten jsem neošahával - páč by jsem se o něj určitě říznul :-) ) - tak jsem fičel za prodavačem a ptám se jestli mají ty Omnie Pro do zítřejší akce... Samozřejmě - zrovna nám dojelo zboží - tak super !!! říkám a mohl by jsem si ji vyzkoušet mám o ni vážný zájem - samozřejmě donesu Vám ji přímo ze skladu. O.K. .... po deseti minutách přišel zdrcený prodavač, s tím, že to nemůže najít - tak se teda zeptal kolegy a ten mu vysvětlil, že to má pod stolem v šuplíku :roll: - no až potud běžná klasika, ale krabička z pod stolu byla prázdná... hmmm - no nakonec ho našli ve vitrínce... takže jsem ho ošahával a ojížděl prstem a všemožně se snažil dostat do menu - alá laik (neúspěšně), ale aspoň jsem zjistil jaká je klávesnice, tloušťka a tak.. Tak říkám - on je Brandovaný pro O2, že ano? Ne není - řekl prodavač... Hmm - tak jsem mu ukázal O2 prd při spuštění a vysvětlil, že je a ať to říkají zákazníkům ať pak nejsou překvapeni - zatím nic pobavujícího - to přišlo až pak.. Tak se ptám máte jich dost? Aby se mi zítra nevyprodali - moment kouknu do počítače pravil prodavač..máme...moment... máme... a tady to je .... JEDEN KUS !!! Prosím ??? vykulil jsem oči... No víte oni se moc neprodávají. Ale mají bezvadnou akční cenu - já na to...No nic kloudného jsem z něj na toto téma nevydoloval a tak se ptám dál - no takže máte jeden kus? On - ano když si ho koupíte tak dostanete ten co máte v ruce... Aha - já na to... A KDE JE STYLUS ??? On tam nebyl??? NE !!! Hej Pepo (nebo jak) ty jsi vystavoval tu Omnii - zahulákal můj - teď už osobní - prodavač - Jo - odpověděl kolega...A kde je stylus ? ... On tam není? ... Ne ! ... Nevzal jste ho pane ?? COŽE ??? - já na to... Takže máte jeden kus a ještě bez stylusu? Hm a co druhá prodejna v Ostravě? Moment kouknu do počítače - tak ty taky mají jeden kus... Tak Vám pěkně děkuji... A dají se objednat? Ano. A kdy příjdou? Asi ve čtvrtek - ale raději si ho objednejte přes internet - to Vám přijde v tu samou dobu a budete mít aspoň 14 denní lhůtu na vrácení...Hmmm - tak díky a nashledanou... A tak je to s naší Omnií !!!
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od HADES »

Stylus není kupodivu po vybalení zasunut v přístroji ale leží volně v krabičce. Taky jsem si zpočátku myslel, že ho tam zapomněli dát, ale je tam
Inkognit
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon úno 22, 2010 15:13
Zařízení: Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Inkognit »

Ano - ano - prolezli jsme spolu i krabičku... :wink:
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od anawarr »

@inkognit> nepochopil jsem, jak to myslíš, že jsi se nedostal do menu???

mezi tlačítky "zahájit" a "ukončit" je "půlměsíc", jako prase. při zmáčknutí se dostaneš do menu, u WM 6.1 stejného, jako když tapneš na "start"
Inkognit
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon úno 22, 2010 15:13
Zařízení: Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Inkognit »

Ne-ne - nevykládej si to špatně :arrow: možná jsem v tom menu i byl,ale zatím jsem skončil u telefonu se symbianem a navíc jsem na to měl jen pár minut - takže jsem na WM 6.. úplný laik, takže jsem to menu možná ani nepoznal - jsem zvyklý na klasické pevné - jednomyslně obrázkové menu - takže jakmile na mě Omnie vysypala spoustu pohybu - textu a obrázků tak jsem z toho okamžitě prchnul tlačítkem pro zavěšení :oops: - mozek byl zahlcen myšlenkami na cenu + kvalitu provedení + otázkami pro prodavače a do toho na mě běhala jedna obrazovka za druhou na displeji a když jsem otevřel klávesnici tak se to přetočilo.... to je ale krásná zpověď amatéra co??? Ale jsem připraven se s tím poprat - ostatně jako s každým telefonem co jsem zatím vlastnil a vymáčknout z toho maximum - tak snad bude holka jedna Omniová trošku tolerantnější a nebude pak dělat caviky :roll: ---> jinak si samozřejmě uvědomuji, že pro alespoň trochu zběhlého uživatele WM mobilu je toto trošku nepochopitelné, ale tak to je...
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od HADES »

U WM si především nekupuješ telefon ale PDA které umí navíc telefonovat. Jestli chceš telefon, kup si "blbou Nokii" nebo něco se symbianem. No a pokud jsi zmatený z grafického prostředí, je poměrně jednoduché si tam doinstalovat jinou grafickou nadstavbu. Potřebné informace načerpáš ze zdejšího fóra a pokud umíš anglicky tak doporučuji i Modaco.com
Inkognit
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon úno 22, 2010 15:13
Zařízení: Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Inkognit »

Díky moc za rady... jsem pečlivým čtenářem tohoto fora a tak už se těším až po zakoupení provedu Hard reset - doinstaluju pár aplikací - nahodím IGo 8... - zafixuji pozice - připojím to doma k Wifině - a ve finále to celé hodím do folie od Brando...no a pak ?... no a pak začnu otravovat z otázkama na fóru proč mi nejde to - anebo tamto... no zkrátka běžný uživatel.... :) :grin: :lol: - páček...
Nemo_nihil
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 01, 2009 12:38
Zařízení: Htc Touch (Elf)--> Samsung Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Nemo_nihil »

Tak uz ji mam doma. Ve stredu objednano, v patek na poste. Dost jsem se bal, aby mi neprisla domu nejaka pouzita smelina (kvuli ty podezrely cene), ale zatim jsem spokojenej. Mobil vypada nepouzivane. Pres vikend ho dukladne otestuju, tak snad se mi nerozpadne jak cinska motorka.

Jinak soucast baleni : mobil (samozrejme s baterii), USB kabel, CD, nabijecka, sluchatka, manual v CZ a EN (pametova karta, folie na displej, ani nahradni stylus soucasti baleni neni, nebo jsem je nenasel)
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti