nastavení inter. připojení přes Wifi

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od TIePEK »

EHM já si nejsem úplně jistej ... možná že na slovensku kde si to kupoval nebo tak už je WM6.5 ... ale pokud si to kupoval v Čr tak WM6.5 snad není oficiální ... znovu říkám že si nejsem jist ... ale možná ti to s tím novým wm6.5 nevemou ... !?
basli
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 25, 2010 23:18
Zařízení: samsung B7610

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od basli »

tak jak se tady rozkoukávám,tak jsem stále chytřejší :-)
a zjišťuji, že ty WM 6.5 jsou tam verze pro I8000, tak budu muset asi kontaktovat prodejce, co mi to tam strčili! Nebo jak to chodí.
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od HADES »

Ještě než to budeš dávat do servisu na reklamaci tak bys mohl sám přehrát ROM. Doporučuju použít tuto:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... &start=240" onclick="window.open(this.href);return false; post od matrosk
v postu je i odkaz na návod.
Ihned po flahnutí PDA části flashni i phone část, tu seženeš tady: http://rapidshare.com/files/324696197/P ... _REV07.zip" onclick="window.open(this.href);return false;
Na této kombinaci už týden funguju a až na malé problémy jede dobře. Wifi funguje na 100%
basli
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 25, 2010 23:18
Zařízení: samsung B7610

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od basli »

Dík,zkusím. Ale jsou tu i info., že by mělo být ofiko už na samsungu, tak možná rovnou to?
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od HADES »

Jestli se ti to podaří, proč ne...ale obávám se že ti to najde jako nekompatibilní zařízení
basli
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 25, 2010 23:18
Zařízení: samsung B7610

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od basli »

Budu zkoušet, ale až příští týden, tento už nebude čas. Pak dám vědět.
A jinak - dík moc.
gargantuan
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 08, 2009 13:21
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od gargantuan »

Zdravím, potřeboval bych pomoc. Po koupi B7610 s WM6.1 jsem se v pohodě prostřednictvím Wifi k internetu připojil.
Bohužel z mně nejasného důvodu už mi to nějakou dobu nejde. Mám nainstalovaný i WIFI Monster, který sítě najde, zkouší se k nim připojit, ale neúspěšně. Nechtěl bych přistoupit k zásadnímu kroku jako je Hard reset, jelikož mám v telefonu funkční navigaci, slovník, odladěné SU2U a spoustu dalších věcí, které se mi nechcou kvůli nejistému kroku přeinstalovávat. Nejde jednoduše napsat, jaké mají být základní nastavení, aby to fungovalo? Bohužel je to můj první chytrý telefon. Díky.
sh.a.rk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 233
Registrován: pon dub 27, 2009 8:16
Zařízení: OII
Kontaktovat uživatele:

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od sh.a.rk »

Ono niekedy ked vsetko ku svojej spokojnosti nastavis zistis ze ti nejdu tie najjednoduchsie veci ako fotak, GPS, wifi. Na tieto komplikacie je najlepsie robit pravidelne zalohy a potom sa nemusis obavat hardresetu. Ak ti wifi islo v pohode tak to bude len asi otazka nainstalovaneho softu
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od TIePEK »

jj souhlasím ... pro příště radši všechno zálohovat ... doporučuju SPB backup ... :)
používám a jsem strašně moc spokojený ...
pak ti doporučuju nějakej čistič ... Sktootls ... memaid
pak ti doporučím stáhnout nějakej prográmek na registry ... PHM regedit :) total comander ...

omlouvám se za odbočení ... chtěl jsem ti proadit když jsi začátečník ...
gargantuan
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 08, 2009 13:21
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od gargantuan »

Díky za odpověď, ale spíš bych potřeboval vyřešit svůj problém, než řešit prevenci, když už je pozdě. Po přechodu na WM6.5 už si to budu hlídat, ale teď bych chtěl vědět, jestli nejde vypsat pár parametrů, které má funkční wifi v telefonu mít. Mám podezření, že mi nefunguje od doby, kdy mi v T-mobile nastavovali v telefonu parametry pro T-mobile MMS a internet, ale nejsem si jistý. Předem díky.
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od Daidalos »

Já bych jako jedinou věc viděl HR. Programy si můžeš zálohovat třeba programem SPB Backup.
Je taky možnost,že to je WM 6.5kou,protože zatím žádná oficiální funkční není. Je taky docela možný,že ti tam něco v T-mobilu špatně nastavili,ale to ti nikdo takhle naslepo neřekne co,a tím pádem ti ani nemůže poradit jak na to. ;-)
gargantuan
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned lis 08, 2009 13:21
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro

nastavení inter. připojení přes Wifi

Příspěvek od gargantuan »

Ok, díky. WM6.5 tam ještě nemám. Zatím čekám na oficiální verzi. Nad HR popřemýšlím. Moc se mi do toho nechce, ale možná u něj nakonec zkončím.

Takže HR proveden. Udělám si i zálohu systému. Nicméně stále problém. K bezdrátové síti jsem se jaksi taksi přihlásil, ale dále spuštění Opera - neúspěch, Explorer - neúspěch, Pigeon - neúspěch. Je potřeba nějaká speciální konfigurace? Musím speciálně říct telefonu, že když je funkční wifi, tak ať se připojuje přes wifi? Mám takový dojem, že implicitně je v telefonu účet Internet O2, ale ten jsem asi znemožnil, když jsem přes NoData zakázal všechna O2 připojení. Musím tedy vytvořit nový účet? Pokud se to dá jednuduše napsat, tak budu rád. Pokud ne a je nějaký zkušenější uživatel ze Zlína, tak rád pozvu na pivo.

Díky.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů