S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od TIePEK »

Ahoj.ky v tomto fóru mi to příjde nepřehledné a nevím kam co psát xD ...
lidi se tu rozkecávaj u hrách co ke hrám skoro nepatří ...

takže pokud máte nějakej dotaz pište to pls SEM ...
a já začnu ... ehm
1)chci se zpetat Těch co používají zamikátko s2u2 ... jestli vám to fachčí bez problémů ... už jsem na ní slyšel mnoho krytiky ... že je to nesnášeš aplikací :( že se často zasekává :( a sám jsem se přesvědčil když jsem měl omnii900 ... prostě to zamrzalo často :( ... ale jestli to lépe fachčí na Omnia PRO takto ještě nevím ...
2) fungují vám úkoly ? ... myslím tu aplikaci kam si napíšete nějaký úkol kdy ho máte splnit ... někdy s tím pracuju ... ale když si zadám prostě čas zvonění tak mi zvoní jen 2sec ... a pak se vyzvnánění přeruší nechápu to ... :( taky vám to dělá ?
3) ... už se to tu řešilo ale nenašel jsem rozhřešení ... prostě to pozdní vzyvánění jestli nevíte a nemáte rovnou link jak vyřešit pozdní vyzvánění , telefon mi začne zvonit někdy až po druhém pínutí ... :(
4) jak přibližovat ve fotoalbu xD ... zatím jsem na to nepřišel ... :(

Edit by admin: Příště zkus volit lepší název tématu, protože právě takový název co si ty zvolil přidává na nepřehlednosti (přejmenováno). A zkus trochu dát pozor na pravopis, nejsme ve škole, ale těch chyb tam máš jak maku.
pivasek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: stř lis 18, 2009 18:59
Zařízení: Samsung Omnia PRO B7610

Dotazy ... SEM

Příspěvek od pivasek »

ad 1
používám a ani jedno zamrznutí, funguje přesně jak potřebuju. Nutno správně nastavit..

ad 4
otevřeš fotku, ťukneš na ní prstem a držíš.. ukážou se šipky nahoru a dolů s + a -, za stálého držení pohybem po směru šipek přibližuješ a oddaluješ
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od TIePEK »

Ahoj.ky ...
Hmmm tak jsem si nainstaloval tu nejnovější veri S2u2 2.24 a nechápu to ... divné zobrazení mám je to strašně malé na mém dispaly ... u tohodle zamikátka jsem si oblíbil to že se mění automaticky pozadí třeba po minutě ... a jakou máš verzi ... ?
jinak máš pravdu s tím fotoalbem ... Děkuju ...
pivasek
nováček
nováček
Příspěvky: 29
Registrován: stř lis 18, 2009 18:59
Zařízení: Samsung Omnia PRO B7610

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od pivasek »

já mám 2.22 a vše jak má bejt, musíš si stáhnout verzi pro WVGA.
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od TIePEK »

já si stáhl QWGA ... to je pro dotykové nebo né ... ?
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od HADES »

QVGA - quad VGA - to znamená čtvrtina VGA rozlišení = 320x240 pixelů
WVGA - wide VGA - širokoúhlé VGA rozlišení = 800x480 pixelů

Omnia je WVGA :)
petagigi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob lis 14, 2009 13:28
Zařízení: Samsung i8000 + Samsung B7610

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od petagigi »

Tak jednu perlicku. Na Omnia II mi funguje co se tyce volani a predevsim vyzvaneni (nekdo zavola, jednou to pipne a ja ani nevidim kdo volal - jen ze nekdo volal ale cislo ne), tak to funguje narozdil od Omnia Pro bez problemu. Nekdy bych rekl, ze i co se tyce rychlosti mam s omnia pro vetsi problem :-(
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od TIePEK »

Mno já se mezi těmadle telefonama rozhodoval ... a zvýtězila Omnia PRO ... sice dvojka má větší display ale né zas o tolik ... dřív jsem vlastnil Omni Jedničku a nechtěl jsem vyhodit peníze jenom proto že má dvojka větší display a rychlejší procesor xD ... já jsem se Samsungem Pro velice spokojenej ;)
jinak s tím pozdním vyzváněním už mám ROZHřešení ... lidičky

Photo.Contacts.pro.v5.50.Retail.ShareFreePDA.cab

nainstalujte tento program a pokud se vám nebude líbit tak stačí odinstalovat ale v registrech už to zůstane ... a telefon bude zvonit hnedka ...

Jinak já jsem to vyřešil tak že jsem si nainstaloval S2U2 WVGA ... a taky zvoní hnedka :) paráaadička :)
Jena_09
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 29, 2010 20:01
Zařízení: Samsung Omnia 7

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od Jena_09 »

Zdravim, chtěl bych požádat o radu. Používám S2U2 a pokud nechám telefon aby se zamknul sám, tak není problém. Ale pokud ho zamknu tlačítkem, tak musím odemknout jak S2U2, tak klasickou obrazovku WM 6.5 se zámečkem a S2U2 opět přibližně za 8 vteřin telefon zamkne. Mám někde něco špatně, nebo to dělá i vám? Díky za odpověď :wink:
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od TIePEK »

HH to si musíš vypnout to staré zamikání ...
najdeš v programech ... nastavení (tím myslím to modré ozubené kolo) ... display a osvětlení ... zamknout display ... a tam si to vypni ... ;)

ale v mém stroji je pořád WM6.1 takže nevím přesně jestli to je i takhle u WM6.5
dej vědět ...
Jena_09
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 29, 2010 20:01
Zařízení: Samsung Omnia 7

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od Jena_09 »

Nj, jsem to ale hlupák. Jsem si myslel, že to ten program pobere a tohle jsem si vůbec neuvědomil. Mnohokrát díky !
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od TIePEK »

jinak vyšla nová verze S2U2 2.30 o něco málo lepší než 2.24 :)
kom4nc
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 21, 2010 18:18
Zařízení: Samsung OminaPro B7610

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od kom4nc »

TIePEK píše:Mno já se mezi těmadle telefonama rozhodoval ... a zvýtězila Omnia PRO ... sice dvojka má větší display ale né zas o tolik ... dřív jsem vlastnil Omni Jedničku a nechtěl jsem vyhodit peníze jenom proto že má dvojka větší display a rychlejší procesor xD ... já jsem se Samsungem Pro velice spokojenej ;)
jinak s tím pozdním vyzváněním už mám ROZHřešení ... lidičky

Photo.Contacts.pro.v5.50.Retail.ShareFreePDA.cab

nainstalujte tento program a pokud se vám nebude líbit tak stačí odinstalovat ale v registrech už to zůstane ... a telefon bude zvonit hnedka ...

Jinak já jsem to vyřešil tak že jsem si nainstaloval S2U2 WVGA ... a taky zvoní hnedka :) paráaadička :)

tak se vyzkousel ten pragramek (photo contacts, presne tu verzi co si napsal), ale po odinstalaci je tam opet to opozdeni, jinak s2u2 me taky nepomaha...uz nevim co mam delat to opozdeny zvoneni me pekne se..
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od TIePEK »

jj to mě taky stve ... po vypnutí a zapnutí telefonu se mi to vrátilo :(
a nikde není pořádné řešení ... :(
petagigi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob lis 14, 2009 13:28
Zařízení: Samsung i8000 + Samsung B7610

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od petagigi »

K bodu

3) ... už se to tu řešilo ale nenašel jsem rozhřešení ... prostě to pozdní vzyvánění jestli nevíte a nemáte rovnou link jak vyřešit pozdní vyzvánění , telefon mi začne zvonit někdy až po druhém pínutí ... :(

Zjistil jsem, ze na ROM (kterou jsem mel jako puvodni a jejiz oznaceni budu vedet zitra neb ji uz dlouho nemam :-) ) tento problem nebyl. Objevil se az po nahrani nejake novejsi....
Na i8000 tento problem nemam, kolega co ma B7610 tento problem taky nema, ja vsak s b7610 ano.

-- úte úno 09, 2010 1:28 --

Tak jinak, v nastaveni s2u2 v sekci Phone je tzv. canonical format, ktery jsem zapnul a oblast (dle CSC) nastavil na 405 a prozatim se neprojevuje zadne zpomalene vyzvaneni ci nezobrazeni tel. cisla pri vyzvoneni.
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 295
Registrován: ned lis 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od HADES »

Zkusil jsem jaks napsal a reakce na příchozí hovor se ještě zhoršila. Dřív se telefon rozsvítil po prvním tónu na straně volajícícho a číslo ukázal po druhém. Teď se rozsvítí a zobrazí číslo současně, ale až po třetím tónu.
V S2U2 jsem vypnul všechny režimy zamykání, nepotřebuju telefon zamykat. Můžeš sem napsat co dalšího jsi a jak nastavil? Díky
petagigi
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: sob lis 14, 2009 13:28
Zařízení: Samsung i8000 + Samsung B7610

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od petagigi »

To je zajimave, u me se to naopak zrychlilo
Phone: B7610NXXIL2
CSC: B7610NO2CIL2
PHONE: B7610XXIK3

S2U2 Phone:
Caller ID: Full Screen
S2Answer: Always
S2End: Off
S2A HAK: ON
S2A HEK: ON
PBTEAIC: ON
ATSABSMS: OFF
Canonical number format: ON
Country/Region Code: 405
a vsechno dolu OFF
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od KVARK »

Nějaký čas jsem se snažil s touto aplikací skamarádit, ale nešlo to. Brzo šla pryč. Zpomaluje systém, nikdy si nemůžete být jistí, že vám to bez problému přijme příchozí hovor. Nejvíc mě otravovalo, že to v případě uzamčení telefonu odpojilo systém od Active Sync. Vím že to tam prej jde někde nastavit, ale rači jsem tenhle program vyhodil. A posuvné zamykání vyřešil WM 6.5 který už ho má přímo v sobě.
bub7
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob říj 10, 2009 20:00
Zařízení: Google nexus s
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od bub7 »

Taky mám drobnej problém se zamykátkem S2U2. Když sleduju film v Touch playeru, zamyká se mi i přesto, že ten film běží. V nastavení jsem nikde nenašel, jak pořešit to, abych si zamykátkem zamykal pouze manuálně.
rurp
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř pro 02, 2009 8:26
Zařízení: Samsung omnia II i8000 windows mobile 6.5 CZ

S2U2 zamykání, úkoly, zpožděné vyzvánění

Příspěvek od rurp »

Tiež som ho istý čas používal.Fungoval mi korektne až na jednu vec.Po zamknutí bolo stále odblokované tlačítko fotoaparátu.Fungovalo to tak,že keď som stlačil bočné tlačítko odblokovania a následne tlačítko fotoaparátu, ten sa automaticky spustil bez toho, že by som aktivoval posuvník..to sa mi stávalo napríklad pri vkladaní do púzdra. Po vytiahnutí bol telefon odblokovaný. Takže pre mňa nepoužiteľné.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů