Délka zvonění u zmeškaného hovoru

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
kylián73
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: ned lis 08, 2009 10:38
Zařízení: SAMSUNG B7610 OMNIA PRO

Délka zvonění u zmeškaného hovoru

Příspěvek od kylián73 »

Můžu nějak zjistit, jesti mě volající jen prozvonil nebo měl opravdu zájem se mi dovolat - čili zjistit délku zvonění u zmeškaného hovoru? Na mém starém telefonu se to zobrazovalo, tady všude vidím jen 0:00
Svestka
smartguru
smartguru
Příspěvky: 734
Registrován: čtv črc 23, 2009 18:40
Zařízení: Lumia 800

Délka zmeškaného hovoru

Příspěvek od Svestka »

No standrtně se to zjistit nedá, jelikož udávaná doba je logicky doba hovoru, myslím si ale, že určitě bude nějaký kontakt manažer kde toto bude zobrazeno ale pozor ať se to nebije z tím stávajícím, chvíli jsem zkoušel nějakou alternativu ale nějak se mi to bilo a jelikož jsem nutně změnu nepotřeboval, tak jsem po tom více nebádal a alternativu odinstaloval.
kylián73
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: ned lis 08, 2009 10:38
Zařízení: SAMSUNG B7610 OMNIA PRO

Délka zvonění u zmeškaného hovoru

Příspěvek od kylián73 »

logiku těch 0:00 sice má, ale užitečné či "smart" to moc není, takhle mám u všech zmeškaných hovorů (respektive zvonění), jen samé nuly - to tam taky nemuseli dávat čísla žádné. Že jde o zmeškaný hovor se dovím i podle červeného otazníku, tak by mi tam pasovaly spíš časy (délky) zvonění, abych odlišil pouhé prozvánění od snahy dovolat se.

Ale děkuju za snahu vyzkoušet nějakého toho manažera, pokud byste někdo zjistili, jak to přechytračit, budu rád.
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů